رفتن به مطلب

افزونه ثبت نام حرفه ای برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

تا حالا دنبال افزونه ای بودید که بتوانید نام نویسی کاربران را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید. حرفه ای یعنی چه؟ یعنی اینکه شما قادر باشید:

* عکس مورد علاقه خود را در سربرگ صفحه ورود و ثبت نام قرار دهید

* اجازه بدی کاربرانت رمز عبور خود را انتخاب کنند و سیستم تو به آنها در مورد ضعیف و قوی بودن رمز هشدار دهد

* دیدید برای ثبت نام در بعضی سایت ها لازمه که با کد دعوت نام نویسی کنی؟ چرا شما نتونید برای سایت خود کد دعوت تعریف کنید و از کاربران بخواهید که با کد دعوت ثبت نام کنند؟

* آیا کاربران شما لازم است با مواردی موافقت کنند؟ آیا یک سیاست نامه خاص دارید که کاربران باید آنها را بخوانند و قبول کنند؟ یا متنی در مورد رفع مسئولیت سایت؟

* آیا میخواهید اعتبارسنجی کاربران توسط ایمیل تایید که به آدرس آنها فرستاده میشود انجام شود یا یک مدیر ثبت نام را تائید کند؟ تازه میخواهید بعد چند روز لینک تایید حساب کاربری از کار بیافتد؟

* ایا میخواهید برای جلوگیری از ثبت نام های بی مورد توسط ربات ها سیستم کپتچا داشته باشید؟

* دوست دارید تعیین کنید چه فیلدهایی در ثبت نام الزامی باشد؟ نام؟ نام خانوادگی؟

* یا اینکه میخواهید فیلدهای بیشتری اضافه کنید؟ مثل جنسیت؟

اگر طالب همه اینها هستید توصیه میکنم از افزونه رجیستر پلاس که من هم اونو فارسی کرده ام استفاده کنید

منبع :

wordpressina.ir

(wordpressina.ir)register-plus.zip

• امتیاز 7
لینک به ارسال

این افزونه رو طراحی کردید؟

اگر طالب همه اینها هستید توصیه میکنم از افزونه رجیستر پلاس که من هم اونو فارسی کرده ام استفاده کنید

آدرس در مخزن وردپرس؟

http://wordpress.org...ster-plus-redux

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

ببخشيد اين هيچكدوم از فيلدهارو ، در حساب كاربري يا همون http://url.ir/wp-admin/users.php اضافه نميشن.

يه افزونه هس كه وقتي كه خودمون هم كاربر اضافه مي كنيم اين گزينه ها رو داشته باشه مثلا بشه جنسيت كاربرارو انتخاب كرد ؟

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

افزونه ی خوبی هستش ولی در خود وب سایت نمایش داده نمی شود مثل افزونه ی Ajax BootModal Login البته من می خوام این افزونه امکانات اونو داشته باشه و در سایت نمایش داده شود . آیا کدی برای نمایش این افزونه در قالب سایت وجود دارد ؟ اگر بله لطفا راهنمایی کنید . ممنون :)

لینک به ارسال

دوستان افزونه

http://wordpress.org/plugins/register-plus-redux

رو دانلودو نصب کنیداز تنظیمات میتونید در پروفایل و شناسنامه هم فیلدهارو بیارید

قویترین افزونه ثبت نام حرفه ای هست که کمی کار کنید دستتون میاد باید چیکار کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...

سلام خسته نباشید یه سوال خدمتتون داشتم من افزونه رجیستر پلاس نصب کردم داخل تنظیمات این افزونه اومده فقطچه تنظیماتی باید روش انجام بدم و چه جوری تو صفحه اصلی سایتم بزارم تو قسمت ابزارکم هم نیست ممنون میشم با تشکر

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 3/10/2014 at 16:01، alimvhd گفته است :

تا حالا دنبال افزونه ای بودید که بتوانید نام نویسی کاربران را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید. حرفه ای یعنی چه؟ یعنی اینکه شما قادر باشید:

* عکس مورد علاقه خود را در سربرگ صفحه ورود و ثبت نام قرار دهید

* اجازه بدی کاربرانت رمز عبور خود را انتخاب کنند و سیستم تو به آنها در مورد ضعیف و قوی بودن رمز هشدار دهد

* دیدید برای ثبت نام در بعضی سایت ها لازمه که با کد دعوت نام نویسی کنی؟ چرا شما نتونید برای سایت خود کد دعوت تعریف کنید و از کاربران بخواهید که با کد دعوت ثبت نام کنند؟

* آیا کاربران شما لازم است با مواردی موافقت کنند؟ آیا یک سیاست نامه خاص دارید که کاربران باید آنها را بخوانند و قبول کنند؟ یا متنی در مورد رفع مسئولیت سایت؟

* آیا میخواهید اعتبارسنجی کاربران توسط ایمیل تایید که به آدرس آنها فرستاده میشود انجام شود یا یک مدیر ثبت نام را تائید کند؟ تازه میخواهید بعد چند روز لینک تایید حساب کاربری از کار بیافتد؟

* ایا میخواهید برای جلوگیری از ثبت نام های بی مورد توسط ربات ها سیستم کپتچا داشته باشید؟

* دوست دارید تعیین کنید چه فیلدهایی در ثبت نام الزامی باشد؟ نام؟ نام خانوادگی؟

* یا اینکه میخواهید فیلدهای بیشتری اضافه کنید؟ مثل جنسیت؟

منبع :

wordpressina.ir

(wordpressina.ir)register-plus.zip

وقتتون بخییر من یه افزونه ثبت نام می خوام نه برای ثبت نام در وردپرس یه طرحی هست که می خوام یه فرم ثبت نام طرحی کنم تو سایت تا متغاضیان بتونن با اون فرم ثبت نام کنن و با خود افزونه بتونم کسای رو که ثبت نام کردن مدیریت کنم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • اضافه کردن...