رفتن به مطلب

سوالات شخصی خود را از Morteza بپرسید! (مصاحبه)

پست های پیشنهاد شده

مطمئناً خیلی از دوستان و کاربران انجمن تمایل دارند اطلاعات بیشتری رو در مورد مدیران و اساتید وردپرس داشته باشند که طی مدت فعالیت انجمن این موضوع بارها در تاپیک های مختلف مطرح شده

بزودی با مدیران و کاربران فعال وردپرس پارسی و بزرگان وب فارسی کسانیکه صادقانه و بی وقفه برای پیشرفت وب فارسی زحمت کشیدند مصاحبه ای آماده و خدمت کاربران ارائه میگردد

دومین شخص برای مصاحبه جناب مرتضی گرانسایه هستند که کاربران میتوانند بر خلاف مصاحبه های دیگر و جدا از سوالات مصاحبه کننده ماندگار وب سوالات شخصی خود را از آقای گرانسایه بپرسند.

از دوستان گرامی خواهش داریم از مطرح کردن سوالاتی که باعث ایجاد ناراحتی و بر هم ریختن نظم انجمن میگردد خودداری فرمایند

اعتبار تاپیک برای پرسش سوال آخر اسفند ماه

• امتیاز 19
لینک به ارسال

اولا یک معرفی کامل مثل سن که توی پروفایلشون ثبت نشده

زمان شروع کارشون؟

بیشترین دستمزد طراحی؟

بهترین طراحی؟

سایتهایی که هر زوز سر میزنن؟

غیر این انجمن سایت دیگه ای دارن مثلا geransayeh.com یا wpbazar.com

درآمد ماهانه؟

شغل اصلی؟

فکر نمی کنن راههای پر درآمدتری هم توی وب هست؟

فعلا همینا باشه تا بعد....

ادامه سوالات

توصیه شما برای افرادی که تازه وارد کار شما می شن؟

برنامتون برای آینده این انجمن چیه آیا قسمتها و خدمات جدیدی در آینده قراره اضافه بشه؟

آیا گروه وردپرس پارسی اعضای جدید هم قبول می کنه؟

سوالام بازم اضافه میشه :D

ویرایش شده توسط hamidwi
  • امتیاز 10
لینک به ارسال

به نظر من سوالات بیشتر در مورد زندگی خارج از انجمن باشه بهتره.

ما این جا ایشون رو با رفتار خوبشون شناختیم.

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 7
لینک به ارسال

داداشم یه چیزی بگم؟ سوالاتی که ما و بقیه ی یوزرهای سایت هم دادند از imanfakhar بپرسید رو شما نپرسیدی :unsure:

حالا سوال بدم بازم عایا؟ :rolleyes::lol:

• امتیاز 7
لینک به ارسال

داداشم یه چیزی بگم؟ سوالاتی که ما و بقیه ی یوزرهای سایت هم دادند از imanfakhar بپرسید رو شما نپرسیدی :unsure:

حالا سوال بدم بازم عایا؟ :rolleyes::lol:

سوالات شما این بود که تو مصاحبه از آقای فخار پرسیده شده :

- عاقبت وب ایران رو چطور می بینید با شرایط موجود بر وضعیت نت ایران و البته قانون کپی رایت و طراحان وب. آیا عاقبتی داریم یا نه ؟ :دی

2- ایشون چه زبانی رو بهتر می دونن برای ادامه دادن . کلا" چه زبانی آخر و عاقبت داره ؟

3- پروفایل فیسبوکی چیزی هم بدن بیشتر آشنا شیم

تنها مورد 3 تو مصاحبه نیومده که اگه پ.خ کنید و تمایل داشته باشند در اختیارتون میگذارند

• امتیاز 11
لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم علاوه بر سوالاتی که کنجکاوانه به ذهن میرسند از سوالاتی که ارزش تعامل و تفکر رو دارند دور نشیم :

1. آقای گرانسایه به نظر شما چه دلایلی مانع از رشد وب فارسی نسبت به سایر کشورها شده و برای پیشرفت و تکامل هرچه بیشتر وب فارسی چه فاکتورهایی رو باید در نظر داشت؟
  2. دلیل اصلی برگزاری همایش وردپرس در ایران چیست و چه اهدافی در این مسیر دنبال می شوند؟

• امتیاز 9
لینک به ارسال

سلام

از استاد خودم چند سوال دارم:

1. اصلا چی شد رفتید رشته مهندسی نساجی؟
  2. مدرک دانشگاهی کامپیوتری(تو زمینه کامپیوتر) هم دارید؟ یا همون مدرک نساجی هست که هنوز هم نرفتید نگرفتیدش ;)
  3. شرکتتون چند پرسنل داره و دقیقا چه کار هایی توی شرکتتون انجام میدید؟(فقط طراحی وبسایت میکنید؟)
  4. چرا وبلاگ چرک نویس هیچ وقت روی کار نیومد؟ واصلا اگه قرار نیست رو کار بیاد چرا توی وبتون نوشته؟

فعلا همین سوالات بوده برام.. اگه سوال جدید داشتم حتما بازم میام اینجا میپرسم :wub:

• امتیاز 9
لینک به ارسال

اول از همه از امیر عزیز تشکر میکنم بخاطره اینکه وقت میذارن برای این کار و ازشون ممنونم ... و از اقا مرتضی هم بخاطره زحمت هایی بدون چشم داشتی که برای وردپرس و کلا وب فارسی میکشن بسیار سپاس گذارم و امیدوارم هر جا که هستن موفق باشن و ارزو میکنم استاید با ارزشی مثل ایشون روز به روز زیاد تر شده و به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنند .

سوالات من :

1. از چه سالی شروع کردید به حرفه دولوپر و برنامه نویسی تحت وب ؟؟

2. ایا زمانی که تازه کار بودید مشکلاتی از نظیر دل سردی به این حرفه و بی انگیزه شدن برای ادامه راه هم براتون پیش اومده بود ؟؟؟

3. چه مدت زمان برد تا باعث شد توی وب فارسی مطرح بشید و کم کم مهارت هاتون ارتقا پیدا کنه ؟؟

4. ایا مشکلاتی از نظیر شکست و غیر قابل ادامه دادن هم براتون پیش اومده ؟؟ چطوری تونستید رفعش کنید ؟؟

• امتیاز 8
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

به نظر من اگر سوالات بیشتر حالت شخصی و خارج از وب و این جور مسائل باشه، جذابیتش بیشتر میشه. خود آقا مرتضی میتونن تصمیم بگیرن که به سوال میتونن جواب بدن یا خیر! میتونن حتی غیر مستقیم جواب بدن.

اما سوالات من :( فکر نکردم، هر چی تو ذهنم اومده رو میخوام بپرسم! بنابراین سوالات من اصلا جنبه توهین نداره و فقط و فقط چیزایی که تو جامعه و در لابه لای این کار وجود داره رو میپرسم. بنابراین پیشاپیش اگر آقا مرتضی عزیز ناراحت شدن، عذرخواهی میکنم)

1- تو رفاقتت تا حالا شده برای کسی وب سایت رایگان یا با قیمت خیلی پایین طراحی کنی؟ مثال بزن

2- تو کارت تا حالا شده به فکر کلاه گذاشتن سر مردم یا چیزی تو این مایه ها فکر کنی؟( مثلا بگی طرف که چیزی از کد نویسی حالیش نمیشه! سایت و طوری بنویسم که 2 ماه بعد دوباره بیاد پیش خودم)

3- بزرگترین پروژه شخصی و شرکتی شما چی بوده؟ در صورت امکان میزان هزینه و نام سایت رو ذکر کنید( برای بازدید نه تبلیغ)

4- دقیقا چندسالتونه( فکر کنم پرسیدن) و آیا ازدواج کردین؟ اگر خیر چرا؟

5- کار اصلی شما به غیر از این کار چیه؟ و منبع درآمد ثابت دارید؟

6- برارد و خواهر دارید؟ گدومشون مثل خود شما تو وب حرفه ای هستن؟

7- چندبار مورد حمله هکر ها قرار گرفتین؟

8- بدترین ضربه ای که تو زندگیت خوردی چی بوده؟

9- بهترین لحظه زندگیت چی بوده؟

10- اگر کسی بهت بگه پول کمی دارم، اما یه وب سایت دانشجویی میخوام، براش طراحی میکنی؟ یا به دردسرش نمی ارزه؟

11- شما که طراح و برنامه نویس حرفه ای هستی، چرا سایت شخصی خودت و همین انجمن و به بهترین انجمن و سایت از نظر تکنیک های طراحی تبدیل نمیکنی؟

12- فرض کنید تیم اصلی وردپرس بر اثر انفجار اتمی منقرض شد! :) تیم شما این قدرت و توانایی رو داره که هسته وردپرس و در غیاب تیم مادر گسترش بده؟

فعلا همین 12 تا اومد تو ذهنم! امیدوارم سوالات خارج از قوانین نباشه و خود آقا مرتضی اگر صلاح میدونن پاسخ بدن. در غیر این صورت اجباری نیست.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
  • امتیاز 4
لینک به ارسال

آره دفه پیش با استاد فخار سوالات وب و نت پرسیدید نچسبید

بیشتر تفکرات این افراده که مهمه و نظراتشون

چیزی که الگو بشه.

وگرنه asp و php زیاد از ایشون شنیدیم.

سوال قبلی من:

عرصه وب و برنامه نویسی وب بهتره یا عرصه دیجیتال و طراحی مدار و ساخت دستگاه؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

ای بابا چرا تاپيك هارو قاطی ميكنيد اينجا مربوط به آقا مرتضی هست چرا بحث تاپيك آقای فخار رو مياريد وسط؟

آقا مرتضی سلام

اول از همه يه بيو كامل از خودتون لطف كنيد ( البته هركدوم ودوست داشته باشيد ميتونيد جواب نديد ميل خودتون )

نام و نام خانوادگی :

اصالتا كجایی هستين؟

درحال حاضر ساكن كجاييد؟

وضعيت تاهل؟

به غير از كار در نت و وبمستری شغل ديگری داريد؟

چند سال كه وارد كلا عرصه نت و مباحث وب شديد؟

بنظرتون در آينده سيستم محتوایی مياد كه از وردپرس بتونه قوی تر باشه؟

نظرتون راجب سايتای ايرانی ؟( عملكردشون ) وردپرس و نيوك و جوملا و... مهم نيست كلا كار كردشون چطورياست؟

ویرایش شده توسط Mehr@n
  • امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام خدمت آقا مرتضی و با تشکر از تمام زحماتشون :)

با وجود اینکه هر سوالی بشه از شما بلدین جواب بدین خواستم بپرسم این اطلاعات رو از کجا میارین ینی کلا واس افزایش معلوماتتون کتاب خاصی مطالعه کردید یا از سایت های خاصی دیدن میکنید ؟؟

ویرایش شده توسط NaDiA
  • امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

یک سوال در مورد وردپرس پارسی

آینده وردپرس پارسی چطور می بینید؟

آیا ایده های جدیدی برای شناساندن و به قدرت رساندن وردپرس پارسی از این بیش هم دارید!

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

بزودی و احتمالا نسخه صوتی هم خواهد داشت!

اگه این نسخه صوتی همراه با نسخه تصویری باشه ممنون میشیم!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام به همه دوستان به خصوص آقا مرتضی ( دیگه تایپیک ایشونه دیه :D )

خب شما هم مثل بعضی از دوستان برای راحتی برخی امور شخصی یا ذوق بیشتر برنامه مینویسین ( بطور مثال یه شبکه تو خونه راه بندازی و بعد به گوشی وصلشون کنی و از هر جایی کنترلش کنی )

به تکنولوژی روز چقدر اهمیت میدین؟ اخبار روزش رو دنبال میکنین؟

کار کردن توخونه راحت تره یا در شرکت؟

خاطره خنده دار ( همون سوتی خودمون ) در کدنویسی و طراحی داشتی که بعدا متوجه بشی؟ (تعریف کن )

در طراحی و کدنویسی چقدر حوصله به خرج میدین؟

وقتی خسته میشین چیکار میکنین؟ ( مثل من فیلم میبینین؟) :D

به غیر از کامپیوتر تخصص دیگه ای دارین؟ مثلا رشته ورزشی یا نوازدگی و.... ؟

پاسخ به سوالات اختیاری هستش و اجباری در کار نیست

• امتیاز 2
لینک به ارسال

یه چیز رو میگم که امیدوارم کسی از دستم ناراحت نشه: :)

شما واقعا فکر کردید آقا مرتضی به سوالات شما پاسخ میده؟! :mellow:

وقتی دیدم که تاپیک توسط آقا مرتضی پاک نمیشه, خیلی تعجب کردم :blink: . اما عجیب تر اینه که دیدم آقا مرتضی توی این تاپیک یه پست ارسال کرده :o ...! اما وقتی پاسخ آقا مرتضی رو دیدم... :lol:

• امتیاز 3
لینک به ارسال

من فکر کنم ارسال فایل صورتی باعث میشه به صورت خودکار یکسری سوالات بی جواب بمونه و نشه به صورت صوتی یا تصویری جواب داد.

اگر این تاپیک تا یه زمانی برای ارسال سوال فعال باشه که همه ی سوال ها جمع بشه و مرتضی جان به صورت کلی پاسخ بده برای خودش و بقیه بهتر و راحت تر است تا همینجوری سوالات انجام بشه و پاسخ هم داده بشه ولی مجدد سوال انجام بشه. . .

این نظر من بود بازم برای تمامی سوالات که از مرتضی جان پرسیده شده خودم به شخصه حس فوضولیم گل کرده که بدونم جوابشون چیه :P

• امتیاز 2
لینک به ارسال

یه چیز رو میگم که امیدوارم کسی از دستم ناراحت نشه: :)

شما واقعا فکر کردید آقا مرتضی به سوالات شما پاسخ میده؟! :mellow:

وقتی دیدم که تاپیک توسط آقا مرتضی پاک نمیشه, خیلی تعجب کردم :blink: . اما عجیب تر اینه که دیدم آقا مرتضی توی این تاپیک یه پست ارسال کرده :o ...! اما وقتی پاسخ آقا مرتضی رو دیدم... :lol:

این جور تاپیک‌ها با هماهنگی ایجاد میشه و هرکسی نمیاد خودسرانه چنین تاپیک بزنه که نقش اصلیش یکی دیگه باشه!

لینک به ارسال

اگه این نسخه صوتی همراه با نسخه تصویری باشه ممنون میشیم!

:)

به خاطر تهیه ی نسخه ی صوتی و مشکل سرعت اینترنت هست که مصاحبه عقب افتاده

شما میگید نسخه تصویری ;)

من فکر کنم ارسال فایل صورتی باعث میشه به صورت خودکار یکسری سوالات بی جواب بمونه و نشه به صورت صوتی یا تصویری جواب داد.

اگر این تاپیک تا یه زمانی برای ارسال سوال فعال باشه که همه ی سوال ها جمع بشه و مرتضی جان به صورت کلی پاسخ بده برای خودش و بقیه بهتر و راحت تر است تا همینجوری سوالات انجام بشه و پاسخ هم داده بشه ولی مجدد سوال انجام بشه. . .

این نظر من بود بازم برای تمامی سوالات که از مرتضی جان پرسیده شده خودم به شخصه حس فوضولیم گل کرده که بدونم جوابشون چیه :P

مصاحبه های ماندگار وب تنها با افراد شماره 1 وب پارسی صورت میگیره که مطمئنن از دانش بالایی برخوردار هستند و بصورت کامل و بدون پرت گفتن میتونند براحتی سوالات شخص مصاحبه کننده رو پاسخ بدند

• امتیاز 6
لینک به ارسال

مصاحبه های ماندگار وب تنها با افراد شماره 1 وب پارسی صورت میگیره که مطمئنن از دانش بالایی برخوردار هستند و بصورت کامل و بدون پرت گفتن میتونند براحتی سوالات شخص مصاحبه کننده رو پاسخ بدند

بله مطمئنا همینطور هست ولی برای مثال سوالاتی مانند نام بردن بهترین سایتی که طراحی کردید و سایت هایی که زیاد سر زده شده یا موارد مشابه رو میشه به صورت صوتی طوری بیان کرد که بچه ها به راحتی بتونه اون هارو مشاهده کنه؟

برای مثال عرض کردم و منظور بنده این بود

• امتیاز 1
لینک به ارسال

چنانچه بتونیم نسخه صوتی رو تهیه کنیم در تمام مصاحبه ها مصاحبه بصورت متن هم وجود خواهد داشت

موفق باشید

• امتیاز 3
لینک به ارسال

بنظرم این تاپیک قفل بشه بهتره چون دوستان همگی سوالات خودشون رو پرسیدند و نیازی نیست که این تاپیک باز باشه !

همچنان منتظر مصاحبه تیم ماندگار وب با استاد عزیزمون اقا مرتضی هستم همینجا از امیر عزیز تشکر میکنم

• امتیاز 5
لینک به ارسال

بسته شد

به امید خدا اگه مشکلی پیش نیاد برای هفته آینده مصاحبه رو ارائه میدیم

• امتیاز 6
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...