• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Amir.

افت ورودی گوگل و ایندکس نشدن مطالب

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام علیکم

میدونم اینجور تاپیک هارو بارها دیدید و دیگه خسته کننده شده . اما سایت بنده با آدرس : http://1o2.ir/12s002

غریب به دوسال فعالیت مستمر داشته و بازدید بالای 40000 هزار بود

اما در دیروز در یک ساعت خاص بازدید ما به شدت افت پیدا کرد و هنوز که هنوزه درست نشده !

دوستان سئو کار اگر میتونند کمک کنند عنوان کنند ، چنانچه سایت به حالت عادی برگرده هزینه مورد نیاز هم به حسابشون پرداخت میشه !

یه سری اطلاعات کمکی :

قالب جدیدم حدود دو هفته ای میشه که نصب شده و کمی سنگین تر از قالب قبلی است !

افزونه های http compression و hyper chache رو چند روز پیش اضافه کرده بودم !

در گوگل وبمستر خطایی داده نمیشه و همه چیز عادی هست حتی یک دونه 404 هم وجود نداره !

بخاطر خبری بودن سایت اجبارا باید اخبار رو کپی میکردیگ اما تا انجایی که امکان داشت تغییر میدادیم !

خلاصه از اون زمان تا الا ایندکس ها به شدت کاهش پیدا کرده و از اونجایی که 90% بازدید ما از گوگل بود مطالبمون دیگه بازدید چندانی نداره !

تو سرچ گوگل هم لینک ایندکس مطالب هست اما در صفحات جستجو کاربران دیده نمیشه !

بر طبق گزارش این سایت هم http://onlinealley.com/seotools/googlebannedchecker/ بن نشدیم از گوگل !

الان فقط نیاز به راه حل دارم اگر کاری نمیشه کرد بگید در سایت رو تخته کنیم بریم پی کارمون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته متاسفانه خیلی ایندکستون پایین هست.

مشکل خاصی هم نمیشه پیدا کرد.

پوسته سایتتون هم بنظر مشکل خاصی نداره.

امیدوارم دوستان سئو کار حرفه ایی بتونن گره کارتون رو باز کنن.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا که کسی کمکی نکرد ، یه انجمن سئو حرفه ای هم که نداریم !

دیگه زنگ زدم به تیم سئومتریال ببینم چه کاری از دستشون بر میاد ! عزیزان هرکی پیام بنده رو میخونه دعا کنه مشکل ما حل بشه !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارسال این مشکل برام پیش اومد

آخرش نفهمیدم مشکل از کجا بود

اما بچه های سئومتریل در حدود کمتر از یک ماه این مشکل بنده رو حل کردند

دوستانی که به این مشکل بر میخورند باید به گوگل تو وبمستر تولز پاسخ بدن و بگن مشکل رو رفع کردند

اگر خودشون نمیتونند باید از حرفه ای تر ها کمک بگیرند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این که گفتی یعنی چه؟

سئو متریال؟ پاسخ به گوگل؟ وبمستر تولز رو میدونم چیه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این که گفتی یعنی چه؟

سئو متریال؟ پاسخ به گوگل؟ وبمستر تولز رو میدونم چیه.

دوستانی که پیگیر این مشکل هستند.

بهشون بگم که مشکل بنده با یه درخواست رسمی به گوگل خیلی زود حل شد

فقط نحوه صحبت کردن با گوگل رو میتونید با یه متخصص سئو مثل سایت های معتبری که فعالیت دارند مطرح کنید

اصلا هم نگران نباشید که مشکل خاصی نیست.

فقط یادتون باشه بعد بازگردانی سایت سعی کنید بخاطر اینکه بالا بمونید از سایت های معتبر بک لینک بخرید

بک لینک از وب سایت های معتبر باشه حتما

همچنین تولید محتوا حداقل هفته ای چندتا رو یادتون نره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم

• توسط lloyd
      سلام دوستان خوبم اگر کسی میتواند پوسته The Voux را در هاست من نصب کند لطفا به من اینجا اطلاع بدهد. خطای نصب: شیوه نامه گم شده است !

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط takfarsh
      با سلام 2 روز بود که متوجه شده بودم که ورودی ها گوگل و بازدید از سایت کم شده که بررسی کردم با موضوع بسیار عجیبی برخورد کردم و هرچی هم گشتم نتونستم پیدا کنم دلیلشو

بسیاری از لینک ها و تایتل های سایت من در گوگل به صورت چینی و ژاپنی شده , یه سری ایندکس که معلوم نیست از کجا اومده به سایت من اضافه شده , توی گوگل وب مستر به یک باره تعداد ایندک ها 10 هزار تا اضافه شده که همشون رو ارور شناسایی کرده گوگل و یه سری مشکل دیگه که مهمتر از همه یه سری لینک هستش که گوگل از سایت حذف کرده هرچی بررسی کردم متوجه نشدم مشکل از کجا هستش 
      اسکرین شات گذاشتم
      دوستان اگر کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم و اگرم کسی هست که بتونه در قبال پرداخت هزینه این مورد رو رفع کنه حاضر به پرداخت هستم

• توسط محمد پارسا

سلام امروز افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل رو بهتون معرفی میکنم این افزونه خودکار کلمات کلیدی پر کاربرد گوگل رو برای شما در بخش افزودن نوشته نشون میده و با فروشگاه های ووکامرس و EDD کاملا سازگار هست ، به یکی از بهترین امکانات افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل میشه به درج خودکار کلمه کلیدی به برچسب ها و بررسی چگالی کلمات کلیدی اشاره کرد با ما همراه باشید.
      برای مطالعه بیشتر در مورد امکانات به خرید و دانلود مراجعه بفرمائید
      قیمت این محصول : 17.000 تومان
      خرید و دانلود