dsamyes

تشکر از انجمن و پیشنهاد

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

اول از همه باید از انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی تشکر ویژه کنم

چون باید گفت تنها انجمن فعال هستش توی ایران که هر سوال پرسیده میشه جواب داده میشه بدون هیچ چشم داشتی

تشکر ویژه از استاد @imanfakhar که واقعا بدون هیچ چشم داشتی به هممون کمک کرده

تشکر از همه ی مدیران گل آقا مصطفی و آقا مرتضی و آقا پارسا و همه ی دوستان دیگه

انجمن خیلی فعالیه با گروه متخصص

اما یک چیزی که شاید بعضی دوستان (من خودمو میگم) ناراحت کنه یکم نوع بد پاسخگویی هستش

(البته فقط بعضی از مدیران عزیز) یکی که تاپیکی میزنه خیلی قاطع باهاش برخورد میشه (قوانین و ...)

البته این خیلی خوبه که از قوانین پیروی کنیم تا انجمن هم نظم داشته باشه هم اینکه مثلا موضوعات و عناوین شبیه هم باشن

اما خب چرا برخورد بد؟ ما باید عضو بگیریم ازشون حمایت کنیم کاربر جمع کنیم

میتونیم با روی خوش بهش بگیم بنظر من تاثیرش خیلی خیلی بیشتر و بهتره

البته اینم بگم بعضی از اساتید مانند @imanfakhar الگو هستند که من به شخصه که تقربیا تاپیک ها رو دنبال میکنم ذره ای بد رفتاری یا اخلاق تند ازشون ندیدم واقعا ممنون

در کل ممنون وردپرس پارسی

ویرایش شده در توسط dsamyes

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

البته قبل در این مورد صحبت شد

معمولا توی انجمن ها مشکلات و درخواست مطرح میشه

اکثر دوستان هم عجله دارن و این باعث تندی اخلاق میشه که عادی هست (از استرس!)

از اون سمت هم دوستای که جواب میدن و فعالیت دارن هم بعد مدتی دچار خستگی میشن که خوب اینهم عادی هست

و در نهایت هم نوشتار دقیقا چیزی که منظور فرد هست رو نشون نمیده و بعضا حس دیگه ای رو انتقال میده

و اینها با هم شرایط رو کمی عوض میکنه

اما در نهایت همیشه سعی گوره در برخورد خوب و البته قاطع هست تا محیط همچنان سالم و صمیمی باقی بمونه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به همتون خسته نباشيد ميگم و تشكر ميكنم بابت زحمات زيادتون

منم تو اين انجمن از بعضيا برخورد تند ديدم اما خب شايد شرايطشون ايجاد ميكنه كه اين گونه پاسخ بدن

اما انصافا از حق نگذريم جناب آقا مرتضی و مدير گروه آقا مهدی واقعا خيلی خوب به تاپيك ها رسيدگی ميكنند و با خونسردی و به درستی پاسخ ميدن.

ممنون از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تکمیل صحبت های مرتضی ،

ببینید اگر دقت کنید همونطور که خودتونم گفتید بدون هیچ چشم داشتی مدیران و ... دارن تمام تاپیک هارو حل میکنن و کمتر پیش میاد ( در حد 0 ) که تاپیکی بدون حل شدن مشکل کاربر بمونه

خب وقتی کاربران و مدیران و ... این همه تلاش میکنن برای کاربرا ، و کاربرا هم انتظار پاسخ گویی دارن و کمی هم همیشه عجول هستن ، مدیران و کسایی که کمک میکنن هم همین هستن و انتظار دارن حداقل به قوانین احترام گذاشته بشه و صبر داشته باشید !

این یه رابطه متقابل هست وقتی کاربر انتظار داره پاسخش رو بدیم ، ما هم انتظار داریم کاربران کمی به قوانین احترام بزارن تا کمی از سختی کار رو از دوش مدیران بردارن و همچنین کمی صبور باشن تا تک تک تاپیک ها پاسخ داده بشه

به قول معروف دیرو زود داره اما سوخت و سوز نداره

همین امروز چندیت تاپیک تکراری زده شد که خب همین چیزا هم باعث میشه وقت مفید دوستان گرفته بشه هم خود کاربر وقتش بیهوده هدر بره چون با یک جستجوی ساده میتونن هم به جواب خودشون برسن هم مانع حل شدن مشکل یک کاربر دیگه نشن !

امیدوارم همه کاربرا یه روزی به قوانین احترام بزارن و همونطوری که خودشون انتظار دارن انتظار مدیران انجمن رو هم بی پاسخ نزارن تا هر 2 طرف با رضایت به فعالیت خودشون ادامه بدن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش دوست نداشتم دخالتی انجام بدم در این بحث اما

کاربران براشون سوال پیش میاد و طبق حرف دوستمون کسرا همیشه هم عجله دارند و خوب 90% جستجو نمیکنند

فرض کنید ما هر روز عنوان Cannot modify header information میبینیم و خوب بیشتر مواقع خسته میشیم که هر روز بگیم قبلا بحث شده و یا بشینیم دوباره همه مباحث برای کاربر جدید بنویسیم

چرا قوانین متذکر میشیم؟!فرض کنید خود شما دنبال پیغام Cannot modify header information در انجمن میگردید و خوب چون هر شخصی یک تاپیک زده و توی آن 1 جواب داده و رفته و شما باید فقط 30 دقیقه وقت بگذارید تا بتونید یک تاپیک کامل پیدا کنید برای مشکل خودتون

برای همین ما اول قوانین میگیم و دوم آدرس تاپیک های بحث شده تا تاپیک های مرجعی داشته باشیم

امیدوارم هیچوقت باعث ناراحتی هیچکدام از دوستان نشده باشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درباره این جستجو منم خیلی دیدم اما بعضی مواردم دیدم که طرف تاپیک زده بعد یکی از مدیران اومده لینک داده و بایگانی کرده بعد معلوم شده که مشکل فرق داشت

اما 95 درصد موارد مشابه هست و باید جستجو بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درباره این جستجو منم خیلی دیدم اما بعضی مواردم دیدم که طرف تاپیک زده بعد یکی از مدیران اومده لینک داده و بایگانی کرده بعد معلوم شده که مشکل فرق داشت

اما 95 درصد موارد مشابه هست و باید جستجو بشه

زمانی مدیران انتقال میدهند که تاپیک مشابه و وجود دارد و اگر با رفتن تمامی مراحل و... باز مشکل کاربر ادامه داشت باید در ادامه همان تاپیک بنویسند که ما هم بدونیم چه کارهایی انجام دادندکه باز بازگو نشیم و اگر مشکل چیز دیگری بود پس عنوان غلط انتخاب کرده بوده و اشتباه با کاربر میباشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمانی مدیران انتقال میدهند که تاپیک مشابه و وجود دارد و اگر با رفتن تمامی مراحل و... باز مشکل کاربر ادامه داشت باید در ادامه همان تاپیک بنویسند که ما هم بدونیم چه کارهایی انجام دادندکه باز بازگو نشیم و اگر مشکل چیز دیگری بود پس عنوان غلط انتخاب کرده بوده و اشتباه با کاربر میباشد

حرف شمام کاملا درسته من دیدم بعضی تاپیک هارو که بعد از توضیح به بیشتر دوباره باز شده

اما بهتره به کاربر فرصت بیشتری برای توضیح بدیم

(دوستان اینا همش نظر شخصی خودمه و امیدوارم کسی از حرفام ناراحت نشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف شمام کاملا درسته من دیدم بعضی تاپیک هارو که بعد از توضیح به بیشتر دوباره باز شده

اما بهتره به کاربر فرصت بیشتری برای توضیح بدیم

(دوستان اینا همش نظر شخصی خودمه و امیدوارم کسی از حرفام ناراحت نشه)

ما مشکلی نداریم توضیح بدیم و همیشه سعی میکنیم پاسخگو کاربران باشیم اما خود شما جای ما سوالی جواب میدید که 1 جواب داره و تقریبا 10 دفعه جواب دادید؟!

درضمن اگر سوالی واضح نباشد مینویسیم واضح نیست و... و توضیح کامل میخواهیم از کاربر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بهتره یه دایرکتوری ایجاد بشه و تمام مسائل و سوالات مهم پایه و آموزش ها تو اون دایرکتوری لینک بشه. من یه نمونه ساده از این دایرکتوری رو با امکانات خیلی کم تو انجمن زیر ایجاد کردم و مطالب مهم اون انجمن رو با کمک دوستان یکجا جمع کردم.... تو این انجمن با توجه به اینکه خود ادمین های عزیز خودشون از بهترین و فنی ترین برنامه نویسان وب هستند، این دایرکتوری میتونه خیلی حرفه ای تر، شکیل تر و کاربردی تر بشه تا این همه سوال تکراری رو پاسخ ندید.

این نمونه رو ببینید: (این و تو بازی سنتر ایجاد کردم)

http://forum.bazicenter.com/thread67455/

شما هم میتونید همین کار و انجام بدید: مثال: ( میتونید تنمونه زیر و یاده کنید و واقعا از شر خیلی از سوالات ابتدایی راحت بشید)- فقط 3-4 نفری باید استین بالا بزنن و کار رو شروع کنن .... همین :)

دسته بندی ارور های سایت:

الف: ارور های سرور:

ب: ارور های نصب وردپرس:

1- ارور شماره اول ....................................

راه حل:

2- ارور شماره دوم ...................................

راه حل:

3- ارور شماره دوم ...................................

راه حل:

ج: ارور های نصب افزونه:

توضیح: ..............................................

انواع خطای نصب:

1-.......................................

راه حل:

2-.......................................

راه حل:

3-.......................................

راه حل:

د: ارور های دیگر

دسته بندی آموزش های سایت:

مقالات مربوط به تنظیمات وردپرس:

.

.

.

مقالات مربوط به تنظیمات هاست:

.

.

.

مقالات مربوط به سفارشی سازی وردپرس:

آموزش های تخصصی:

.

.

.

و.....................................................

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما مشکلی نداریم توضیح بدیم و همیشه سعی میکنیم پاسخگو کاربران باشیم اما خود شما جای ما سوالی جواب میدید که 1 جواب داره و تقریبا 10 دفعه جواب دادید؟!

درضمن اگر سوالی واضح نباشد مینویسیم واضح نیست و... و توضیح کامل میخواهیم از کاربر

اول تاپیک گفتم اتفاقا خیلی سوال تکراری هست :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت باز نمیشد یه مدت زیادی ؟

نگران شدیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سایت از سمت بعضی آی اس پی ها مشکل داره

هنوز علت رو پیدا نکردیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با همه موارد و شرایطی که بالا ذکر شد به نظر من بهترین انجمن وردپرس تو سایت های مشابه هست

دست همشون درد نکنه من که خیلی چیزا یاد گرفتم و خیلی زود به جواب سوالاتم رسیدم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری