رفتن به مطلب

متحرک کردن

پست های پیشنهاد شده

سلام

توی سایت زیر یه تا متن هست که با رنگ قرمز مشخص شده است من میخاهم این متن ها از پائین به بالا حرکت کنه چرخشی . چندتا کد قرار دادم اما نشد لطفا کدش را بدهید .

http://www.irandampezeshk.ir/

لینک به ارسال

یه مشکلی هست اونم اینه که از پائین کادر کرمی رنگه شروع نمیکنه و به کادر سفید پائینی اضافه میکنه و از اونجا میاد بالا من میخام فقط توی کادر کرمی باشه

لینک به ارسال

<marquee direction="up" scrolldelay="180" scrollamount="2" style="height:90px;" onmouseover="this.stop()" onmouseout="this.start()">
مطالبی که می خواهید حرکت کنند
</marquee>

1. عدد 90px را کم و زیاد کنید تا مقدار دلخواه

2. چون می دونستم به زودی می پرسید کدی اضافه کردم که وقتی با موس می روید روی کادر بایستد و وقتی خارج می شوید به حرکت ادامه دهد

لینک به ارسال

بنده توی قالبم سه تا از این متن ها کنار هم بود و اگر برای هر سه تاشون این کد را واسه متجرک سازی بزارم فقط یکی متحرک میشه و اون دوتا قالب را به هم میریزند اگر میشه درست کرد بگید چه طوری و اگر نمیشه تا یه کد بزارم که مثل بقیه سایت ها یه نوار متحرک از چپ به راست بیاد

لینک به ارسال

در حالت کلی تگ marquee از رده خارج محسوب میشه و باید یواش یاوش کنار بره.

شاید بهتر باشه از جاوااسکریپت برای جایگزینش استفاده کنید.

لینک به ارسال

خوب برای متحرک سازی یکیشون هم خواسته بودید

همونطور که مرتضی گرامی گفت این تگ دیگه کار آمدی لازم رو نداره و برای سه تا مورد بهتره از jquery استفاده کنید و فکر نکنم کدی به شکلی که شما خواستید به راحتی در کدهای رایگان پیدا شه مگر اینکه کسی براتون بنویسه یا خودتون به کتابخانه جی کوئری اشراف داشته باشید

لینک به ارسال

توی همون کد direction="up" را یا حذف کن یا بجای Up بنویس right در ضمن می تونی به هر کدوم یک آی دی بدی تا قاطی نکنند

<marquee id="m1" ...>...</marquee>
<marquee id="m2" ...>...</marquee>
<marquee id="m3" ...>...</marquee>
<marquee id="m4" ...>...</marquee>

لینک به ارسال

من گذاشتم درست شد قبلا هم زده بودم درست بود اما منظورم این بود که از سمت چپ بیاد کامل بره سمت راست الان فقط تی یه سایزی بیشتر عبور نمیکنه یعنی کامل از صفحه رد نمیشه

فکر کنم باید استایل را تغییر بدهم کد را میزارم ببین باید چیشا اضافه کنم

#topbar .columns {
width: 32%;
float: left;
direction : rtl;
padding: 3px;
margin: 1px;
color:#B22222;
}
.columns .by {
font-weight: bold;
}
#topbar .columns p {
line-height: 16px;
padding: 10px;
}

اینم ادرس سایت

http://www.irandampezeshk.ir/

لینک به ارسال

لایه ی خود marquee به چپ و راست float نباید بشه مقدار width به درصد نباید باشه و لایه اش display:block نباید باشه و overflow هم نباید بهش نسبت داد

لینک به ارسال

اصلاحیه چی؟

من که نمی تونم کدههای شما رو به هم بریزم الان توی کدها تغییر بدید کل سایتتون دگرگون می شه شما یا باید برید سراغ جاوا اسکریپت و jquery یا باید قید یک سری تنظیمات رو بزنید

این را ببینید اگر می توانید اجرایش کنید خیلی سده و عالیست

http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex2/crosstick.htm

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

اصلاحیه چی؟

من که نمی تونم کدههای شما رو به هم بریزم الان توی کدها تغییر بدید کل سایتتون دگرگون می شه شما یا باید برید سراغ جاوا اسکریپت و jquery یا باید قید یک سری تنظیمات رو بزنید

این را ببینید اگر می توانید اجرایش کنید خیلی سده و عالیست

http://www.dynamicdr...2/crosstick.htm

اقا رفتم تو همین ادرسه ... اگه بخام مثل اون دمو دومیه داشته باشم کد رو باید چطوری تغیرش بدم ؟

راستی میتونید فایل استایلش رو یکم درت کنید متن قشنگ تر شه ؟! :wub:

لینک به ارسال

شما کدهای داده شده رو در بخش مناسب و گفته شده قرار بدید.

کد دوم که این هست:

new pausescroller(pausecontent2, "pscroller2", "someclass", 2000)

همون چیزی هست که شما میخوای.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...