• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
shima

یه سوال در مورد افزونه seo friendly

3 پست در این موضوع قرار دارد

ُلام دوستان

من از افزونه seo friendly استفاده میکنم و افزونه فعاله...

میخواستم بدونم اگه از این افزونه استفاده کنم، alt و title هایی که دستی وارد میکنم محسوب میشن یا اونایی که افزونه تعیین میکنه؟!

و اینکه اگه بخوام از حالا به بعد دستی وارد کنم اگه قرار باشه افزونه رو غیرفعال کنم عسهایی که بوسیله این افزونه Alt , title داشتن بدون Alt , title میشن؟!

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1 - بله دستی وارد کنید به صورت مستقیم میره برای تصویر

2 - بله اگر خالی بودن و با افزونه alt و title گرفتن بعد از غیر فعال کردن افزونه به صورت قبل در میان

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

1 - بله دستی وارد کنید به صورت مستقیم میره برای تصویر

2 - بله اگر خالی بودن و با افزونه alt و title گرفتن بعد از غیر فعال کردن افزونه به صورت قبل در میان

ممنون :)

آقا الان من برای این مطلب: http://20mag.ir/%d9%85%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%88-%d9%81%d8%b4%d9%86-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-93/ دستی این alt رو وارد کردم: مدل مو,مدل مو فشن,مدل مو زنانه,مدل مو دخترانه نوجوان,مدل مو فشن دختر جوان,مدل مو 93,مدل مو جدید فشن,مدل مو فشن 2014

ولی وقتی توی veiw source مرورگر نگاه میکنم این Alt لحاظ نشده :(

مشکل به نظرتون چیه؟!

ویرایش شده در توسط shima
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری