رفتن به مطلب

درخواست افزونه اسلایدر HTML

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده ی اسلایدر HTML نیاز دارم که اسلاید ها رو به صورت ScrollUp نمایش بده . منظور من Marquee نیست من میخوام که اسلایدها با فاصله زمانی تغییر پیدا کنن.

از اسلایدر Simple HTML استفاده کردم ولی متاسفانه فقط امکان ایجاد یک اسلایدر رو در اختیار قرار میده و من هم از همونی بار تو ی جای دیگه سایت استفاده کردم .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام

منظورتون واضح نیست ... لطفا اگر نمونه ای هست لینکش رو بدید تا افزونه اش رو بهتون معرفی کنیم

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده ی اسلایدر HTML نیاز دارم که اسلاید ها رو به صورت ScrollUp نمایش بده . منظور من Marquee نیست من میخوام که اسلایدها با فاصله زمانی تغییر پیدا کنن.

از اسلایدر Simple HTML استفاده کردم ولی متاسفانه فقط امکان ایجاد یک اسلایدر رو در اختیار قرار میده و من هم از همونی بار تو ی جای دیگه سایت استفاده کردم .

با تشکر فراوان

سلام

Flex Slider رو تست کنید.

لینک به ارسال

نمونش و میتونید تو صفحه اصلی wp-parsi ببینید . همون آخرین آموزش ها و آخرین افزونه های گروه و آخرین ارسال های انجمن که به صورت اسکرول به بالا میرن.

با تشکر

لینک به ارسال

ببخشید دوباره پست میذارم ولی خیلی لازم دارم الان کلا تو همین ی مورد گیر کردم خواهشا یکی کمک کنه.

لینک به ارسال

ایول داداش دمت گرم . حالا ی همچین افزونه ای واسه وردپرس نساختن؟؟؟

لینک به ارسال

شما قصد دارید مطالب را به این صورت نمایش بدید ؟

نیازی به افزونه نیست کد ها را در جای مناست در قالب جایگذاری کنید بعد حلقه بنویسید و مطالب را فراخوانی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...