رفتن به مطلب

قالبی با قابلیت اتصال زیردامنه و صفحات مجزا

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام بدونم اولا چیزایی که در پایین ذکر میکنم در وردپرس امکان پذیر هست یا نه؟ دوما قالب یا اسکریپتی برای اینکار طراحی شده است یا نه ؟

فرض کنید ما 5 فروشنده ایم که هر کدوم محصول خاص خودمون را داریم. یک دامنه خرید میکنیم و میخوایم هر کس به دلخواه خودش یک ساب دامنه داشته باشه.

مثلا فروشنده اول shoper1.site.com و فروشنده دوم shoper2.site.com

صفحه اصلی سایت با دامنه www.site.com هم عمومی باشه.

و اینکه هر فروشنده توانایی اداره صفحه خودش را خودش داشته باشه . مثلا فروشنده اول بتونه در ادرس shoper1.site.com مطالب و تبلیغات خودش را بذاره.

امیدوارم تونسته باشم مطلب را رسونده باشم.

حالا آیا چنین امکانی با وردپرس وجود داره ؟؟ اگر داره چه جوری و کلا توضیحات .

از همه دوستانی که به بنده کمک میکنم ممنونم.

لینک به ارسال

سلام ! بله شدنش ميشه !‌

شما دو حالت دارين : 1- وردپرس شبكه 2-نصب چند وردپرس و ارتباط دادن آنها.

بستگي به تعداد زير سايت ها هم داره !‌ هركي ي نظري داره ي سري ميگن اگه تعداد زير سايت ها كمه شبكه استفاده نكنيد بهتره چند تا وردپرس نصب كنيد به هم ارتباط بديم، ي سري نه ... !

ديگه بقيه به خودتون بستگي داره ! اموزش هر 2 حالت هم در انجمن هست جستجو كنيد پيدا ميكنيد .... !

لینک به ارسال

سلام ! بله شدنش ميشه !‌

شما دو حالت دارين : 1- وردپرس شبكه 2-نصب چند وردپرس و ارتباط دادن آنها.

بستگي به تعداد زير سايت ها هم داره !‌ هركي ي نظري داره ي سري ميگن اگه تعداد زير سايت ها كمه شبكه استفاده نكنيد بهتره چند تا وردپرس نصب كنيد به هم ارتباط بديم، ي سري نه ... !

ديگه بقيه به خودتون بستگي داره ! اموزش هر 2 حالت هم در انجمن هست جستجو كنيد پيدا ميكنيد .... !

خوب چون ممکنه تعدا زیاد بشه پس وردپرس شبکه .

فقط ی چیزی. ببنید اگه من بیام وردپرس شبکه داشته باشم معنیش اینه که هر کاربری با زیر دامنه میتونه یک وردپرس مجزا داشته باشه ؟؟ اگر اینه من این را نمیخوام.

میخوام صاحبان دامنه فقط دارای یک صفحه باشن و بس! یک صفحه که بتونن توی اون مطالب یا تبلیغات خودشون را بذارن.

مثال سایتی که من میخوام فکر کنم این باشه http://www.rond.ir

البته این سایت امکانی که برای فروشندگان میده خیلی سادست! فقط یک صفحه ساده میده. مثلا این ادرس را نگاه کنید : http://mahestan.rond.ir/

من میخوام فروشندگان یکم امکانات بیشتری داشته باشن.

ویرایش شده توسط mostafa_d26
لینک به ارسال

بادی پرس هم فکر کنم بتونه مشکلتون رو حل کنه

لینک به ارسال

وردپرس شبكه مثل وبلاگدهي ها مي مونه ! ميتونيد محدودشون كنيد از نظر قالب افزونه يا تنظيمات ديگه ..... !‌

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...