• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
m_ah19

کندی سرعت وردپرس در لوکال هاست

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

بنده بروری وردپرس رو بروی لوکال هاست نصب کردم ، و قصد دارم که از طریق شبکه داخلی به این وب سایتی که رو لوکال نصب کردم دسترسی داشته باشم . سیستم عامل سرور ، ویندوز سرور هست و از نرم افزار Xampp و Wampp استقاده کردم . کلی تنظیمات رو تغییر دادم و باز مشکل کندی سیستم دارم ، رو لود صفحه می مونه

سوال من اینه

آیا باید از سیستم عامل لینوکس استفاده کنم ؟ اگه آره کدوم نسخه

وب سرور خاصی برای اینکار .جود داره ؟

در غیر اینصورت راه کار چیست

واقعا کلافه شدم لطفا دوستنانی که تجربه استفاده از لوکال دارن راهنمایی کنند

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببینید، چون لوکال هاست به ویندوز (یا سیستم عامل شما) مرتبط هست، در حالت عادی نباید مشکلی در سرعت وردپرس وجود داشته باشه. اگر از سیستم عامل دیگه ای در شبکه خودتون به وردپرس دسترسی دارید تست کنید و ببینید که آیا این مشکل در اون هم وجود داره یا خیر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند علت داره

دیتای شما زیاد شده و این علت کندی در این نرم افزار هست

در سایت لوکال شما از اینترنت داره چیزهایی مثل جی کوئری لود میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.دلیلش اینه که قالب ها فایل هایی داخلشون هست که اونا رو باید از اینترنت لود کنند.مثل کتابخانه جی کوئری و... .یکی از دلالیش هم اینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا فرمایشات دوستان صحیح است

فایل های جاوا یا جی کوئری و ا خواندن فونت از گوگل و موارد مشابه که در هدر قالب وجود داره باعث کندی نمایش سایت حتی در لوکال میشه

و اگر یکی از اون مسیر ها فیلتر باشه یا سرور اون مسیر قطع یا کند باشه در سرعت لود سایت شما به مراتب تاثیر میگذاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای همه اینطوره ، باید اینترنت را قطع کنید تا درست بشه

بببینید وقت وردپرس را بالا میارید یه سری اطلاعات مثل rss وردپرس را بارگذاری میکنه که در هاست چون از سرور به سرور هست سرعتش بالا است اما در لوکال باید اطلاعات را دانلود کنه که دیگه سرعت کاهش پیدا میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام.از زمان login شدنم به وردپرس کندی سرعت دارم.یعنی عملا هیچ کاری نمیتوم انجام بدم .قالب رو عوض کردم و افزونه هارو هم غیر فعال کردم ولی بازم مشکل حل نشد.من دو هفتست که دارم با ورد پرس کار میکنم ، سرعتم خوب بود تا دو سه روز پیش که یه دفعه دیگه نه میتونم پستی رو قرار بدم نه عکسی رو اپلود کنم.فقط میتونم وارد وردپرس بشم اونم با کندی و دیگه کاری نمیتونم انجام بدم.ممنون میشم راهنماییم کنید ک مشکل از کجاست.

ویرایش شده در توسط hasan05

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام.از زمان login شدنم به وردپرس کندی سرعت دارم.یعنی عملا هیچ کاری نمیتوم انجام بدم .قالب رو عوض کردم و افزونه هارو هم غیر فعال کردم ولی بازم مشکل حل نشد.من دو هفتست که دارم با ورد پرس کار میکنم ، سرعتم خوب بود تا دو سه روز پیش که یه دفعه دیگه نه میتونم پستی رو قرار بدم نه عکسی رو اپلود کنم.فقط میتونم وارد وردپرس بشم اونم با کندی و دیگه کاری نمیتونم انجام بدم.ممنون میشم راهنماییم کنید ک مشکل از کجاست.

سوال شما درون لوکال هست و یا هاست ؟ تفاوت دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان خواهشا کمک کنید.موندم چی کنم.

من یه سایت وردپرسی برای یه سازمان طراحی کردم.چون سازمان نظامی از شبکه های داخلی استفاده میکنند.

سایت رو روی ویندوز سرور نصب کردم اما سرعت لودم خیلی پایینه رو صفحه لود میونه کلا.

اما وقتی شبکه رو قطع میکنم سایت درست میشه.

به علت مسائل امنیتی نمیتونن از سرور لینوکس استفاده کنن.

لطفا بگید چی کار کنم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان خواهشا کمک کنید.موندم چی کنم.

من یه سایت وردپرسی برای یه سازمان طراحی کردم.چون سازمان نظامی از شبکه های داخلی استفاده میکنند.

سایت رو روی ویندوز سرور نصب کردم اما سرعت لودم خیلی پایینه رو صفحه لود میونه کلا.

اما وقتی شبکه رو قطع میکنم سایت درست میشه.

به علت مسائل امنیتی نمیتونن از سرور لینوکس استفاده کنن.

لطفا بگید چی کار کنم؟؟؟

بحث این فنی هست. باید این سوال را در انجمن های شبکه مطرح کنید.ولی معمولا با آنلایز شبکه با برنامه هایی مثل Wireshark میشه فهمید مشکل کجاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث این فنی هست. باید این سوال را در انجمن های شبکه مطرح کنید.ولی معمولا با آنلایز شبکه با برنامه هایی مثل Wireshark میشه فهمید مشکل کجاست.

مشکلش میدونم چیه راه حلش رو نمیدونم

مشکلش اینه که یه سری چیزا مث گوگل فونت و جی کوئری ... رو میخواد لود کنه اما نمیتونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب فایلهایی رو که میخواد لود کنه دانلود کنید هدر سایت رو برای فایلهای مذکور تغییر بدید تا از سایت دانلود نکنه و از لوکال هاست خودتون دریافت کنه

برای گوگل فونت هم باید ببینید کجا و به چه صورتی ایمپورت شده آدرس ها رو تغییر بدید به لوکال هاست

ویرایش شده در توسط a_mogheimi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب فایلهایی رو که میخواد لود کنه دانلود کنید هدر سایت رو برای فایلهای مذکور تغییر بدید تا از سایت دانلود نکنه و از لوکال هاست خودتون دریافت کنه

برای گوگل فونت هم باید ببینید کجا و به چه صورتی ایمپورت شده آدرس ها رو تغییر بدید به لوکال هاست

مشکل اینجاست که خود مدیریت وردپرس هم مشکل دار میشه.سرعت نصب افزونه و کارای دیگه عملا صفره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برخی از موارد ، افزونه آماره باعث کند شدن میشود .

اگر افزونه آماره نصب کرده اید آن را غیر فعال کنید .

در ضمن ، میتوانید بجای نرم افزارهای فوق از UsbWebServer استفاده نمایید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید به علت تغییرات تنظیمات لوکال هاست اینطور شده است، می توانید آن را به تنظیمات اولیه برگردانید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط مهدی2
      با سلام
      قالب جدید فعال میشه ولی نمایش سایت رو میزنم همون قبلی رو میاره . برا تغیرش باید برم قالب قبلی رو پاک کنم کش مرورگر رو خالی کنم بعد کنترل f5 رو بزنم تا اعمال بشه . مصیبتی شده . برا هر تغییری تو فالب باید این مراحل رو برم . عجیب اینه که بعضی موقع ها خودبخود درست میشه و پس از چند دقیقه دوباره قالبهای جدید فعال شده رو نشون نمیده .
      دیتابیس رو هم پاک کردم وردپرس جدید هم نصب کردم همه همینطورن . باید چیکار کنم ؟
    • توسط احسان ویکی
      سلام یه وردپرس کار حرفه ای یا کد نویس حرفه ای می خوام که بتونه برام یه کاری کنه بتونم لایک و دیسلایک سایتمُ دستی بالا پایین کنم ، اگه بتونه یه کاری کنه که تو ادمین پنل تو ویرایش سریع بازدید و تعداد لایک و دیسلایک رو بتونیم کم و زیاد کنیم که چه بهتر ، خیلی از دوستان اومدن نتونستن خیلیام اومدن افزونه نصب کردن که من راضی نبودم
      اینم ادرس سایت
      http://www.nabzetaraneh.com/
    • توسط soleyman
      سلام کسی هست این قالب رو از بلاگفا به وردپرس ترجمه کنه ؟ هزینشم هرچقد باشه میدم فقط سریع تر لازم دارم .
      دانلود قالب

• توسط Hussain Mousavi
      باسلام دوستان کسی میتونه همیچین کد پی اچ پی بنویسه که کسی نتونه فایل فونت رو بپیچونه
      کلیک کنید
    • توسط Hussain Mousavi
      با سلام
      دوستان عزیز وردپرسی کمک میخواستم
      شاید دیده باشید در بعضی از پوسته های وردپرس بخشی درست شده به نام افزونه های مورد نیاز و افزونه ها رو فعال میکنن و اون بخش میره منم میخواهم برای پوستم اینکارو بکنم اگر کسی بلده لطفا بگه ممنونم یاعلی