رفتن به مطلب

مواجهه شدن با صفحه راه اندازی

پست های پیشنهاد شده

سلام

1. من وردپرس رو روی ومپ سرور نصب کرده بودم و همه کار های طرای رو انجام داده بودم.

2. ویندوز به دلایلی خراب شد و حالا روی ویندوز جدید مجدد ومپ سرور نصب کردم و همون فولدر wordpress رو با همه اطلاعاتش به ومپ سرور منتقل کردم

3. همه مراحل رو طی کردم اما حالا که میخوام وارد وردپرس بشم متاسفانه با صفحه راه اندازی مجدد وردپرس روبرو میشم! در حالی که من همون فولدر wordpress که همه اطلاعات قبلیم روش بود رو به ومپ انتقال دادم.

moshkel.png

دوستان عزیز اگر کسی بتونه من رو راهنمایی کنه خیلی خیلی ممنون میشم واقعا" کارم لنگه :-(

لینک به ارسال

سلام

از دیتابیس هم بک آپ گرفتید

در غیر این صورت با همین مشکل مواجه میشید

چون بدون اطلاعات که داخل دیتابیس هست اون مطالبتون ارزشی ندراه

لینک به ارسال

شما باید کل فولدر ومپ سرور را جایگزین فایل ها و فلدر های وپ سرور جدید که نصب کردید کنید تا تمام اطلاعات مربوط به دیتابیس وردپرس قبلی روی این ویندوز هم وجود داشته باشه و و وردپرس به راحتی بتونه از دیتا های قبلی استفاده کنه.

لینک به ارسال

سلام

از دیتابیس هم بک آپ گرفتید

در غیر این صورت با همین مشکل مواجه میشید

چون بدون اطلاعات که داخل دیتابیس هست اون مطالبتون ارزشی ندراه

نه متاسفانه چون ویندوز بطور ناگهانی خراب شد من بک آپ نگرفتم و فقط فایل ها و فولدر ها موجود هستند!

شما باید کل فولدر ومپ سرور را جایگزین فایل ها و فلدر های وپ سرور جدید که نصب کردید کنید تا تمام اطلاعات مربوط به دیتابیس وردپرس قبلی روی این ویندوز هم وجود داشته باشه و و وردپرس به راحتی بتونه از دیتا های قبلی استفاده کنه.

اتفاقا" همین کار رو کردم اما یک مشکل بزرگ وجود داشت، ویندوز قبلی 64بیت بود اما این ویندوز 32بیت! بخاطر همین وقتی همه فایل ها و فولدر ها رو جایگزین میکنم ومپ سرور دیگه باز نمیشه چون همخوانی با ویندوز 32 بیت نداره..

راه حل چیه؟؟

لینک به ارسال

اتفاقا" همین کار رو کردم اما یک مشکل بزرگ وجود داشت، ویندوز قبلی 64بیت بود اما این ویندوز 32بیت! بخاطر همین وقتی همه فایل ها و فولدر ها رو جایگزین میکنم ومپ سرور دیگه باز نمیشه چون همخوانی با ویندوز 32 بیت نداره..

راه حل چیه؟؟

تا چنین مشکلی را ندیده بودم. شما فقط فولدر mysql و همون وردپرس را کپی کنید ببیند درسته میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...