رفتن به مطلب

خطای شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید ؟

پست های پیشنهاد شده

مشغول ارسال پست بودم که ناگهان با کندی سرعت در wp admin مواجه شدم و این خطا ظاهر شد !

غیر فعال کردن پلاگین ها و همچنین ایجاد ادمین جدید از طریق php my admin هم جهت دسترسی به wp admin افاقه نکرد و همچنان این خطا ظاهر میشه .

در php my admin و در قسمت wp_usermeta مقدار wp_capabilities رو

a:1:{s:13:"administrator";b:1;}

قرار دادم که قبل از تغییر بصورت

a:1:{s:15:"bbp_participant";b:1;}

بود و مقدار wp_user_level رو هم 10 قرار دادم که قبل از تغییر 0 بود .

جالب اینجاست که این خطا فقط برای سطح دسترسی مدیریت ظاهر میشه و کاربر عادی میتونه وارد ناحیه wp admin ( در حد سطح دسترسی خودش ) بشه .

لینک به ارسال

پشتیبانی هاست ، فول بک آپ یه هفته قبل رو ریستور کرد ، اما بازم همون آش و همون کاسه شد!

با این حال وقتی نام پوشه wp-content رو عوض میکنم ، میتونم وارد قسمت مدیریت بشم و وقتی نام پوشه رو دوباره wp-content قرار میدم بازم همون آش و همون کاسه !

لینک به ارسال

این روایتی که براتون نقل کردم خوشبختانه به خوبی و خوشی به پایان رسید و مشکل من هم حل شد ! توی این چند روز اونقدر تغییرات دادم تو فایل ها که خودمم موندم چطور حل شد !

امیدوارم که دوستان رو از نگرانی درآورده باشم !

پیشاپیش سال نو رو به شما تبریک میگم و امیدوارم سالی پرافتخار برای وردپرسی های عزیز باشه ( سال حماسه وردپرسی! ) .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...