رفتن به مطلب

ایندکس نشدن کلمات کلیدی در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

نمیدونم چرا تگ و یا همون کلمات کلیدی سایتم تو گوگل ایندکس نمیشه

ایا این امر نگران کننده است

و ایا همین روال خوبه چون یه مزیت که داره مطالب اصلی سایت ایندکس میشن ...

به نظر اساتید الان این یک مشلکه یا یه مزیت؟

لینک به ارسال

زمان میبره تا تگ هاتون ایندکس بشه

در ضمن اگه سایتتون همینه که توی امضاتون قرار داره تازه تاسیس شده و نباید انتظار داشته باشید در عرض چند روز همه پست ها و تگ هاتون ایندکس بشه :)

لینک به ارسال

درسته تازه تاسیسه ولی تا الان هر چی ایندکس شده از پست ها بوده و از تگ ها چیزی ایندکس نشده

میشه گفت که سایت مپ مشکل داره و .....؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

خیر سایت مپتون هیچ مشکلی نداره :

http://musicboy.ir/sitemap.xml

صبر داشته باشید کم کم خودشون ایندکس میشن

لینک به ارسال

به مرور زمان درست میشه ، ولی اگه تنظیمات افزونه سئو و نقشه سایتتون خوب تنظیم بشه بجای عنوان تگ هاتون ایندکس میشه

لینک به ارسال

دوستان الان فهمیدم که شریکم کاری کرده که تگ های سایت تو گوگل ایندکس نشه

ایا این کار درسته؟

و ایا به سایت لطمه نمیزنه؟

لطفا کاملا منو راهنمایی بفرمایید که بهترین کارو انجام بدم

مرسی از همه دوستان

لینک به ارسال

بستگی به نحوه استفادتون از تگ ها داره . اگر تگها رو بدون هدف استفاده کنید لزومی نداره ایندکس بشه . ولی اگر بر روی حساب و کتاب پیش برید و تگ های مناسب هر پست رو درست و به تعداد مناسب انتخاب کنید میشه گفت بهتره ایندکس بشه .

لینک به ارسال

بستگی به نحوه استفادتون از تگ ها داره . اگر تگها رو بدون هدف استفاده کنید لزومی نداره ایندکس بشه . ولی اگر بر روی حساب و کتاب پیش برید و تگ های مناسب هر پست رو درست و به تعداد مناسب انتخاب کنید میشه گفت بهتره ایندکس بشه .

زمینه ای که سایت من کار میکنه موزیکه و انقدر سایت موزیک فراگیر شده به قول معروف دست زیاد شده

با این حال فکر نکنم با ایندکس شدن تگ بشه گفت که ورودی بهتری میگیره

در حال حاظر گوگل با سرعت هر چه تمام داره پست های سایتو ایندکس میکنه و به نظر خودم با بدون تگ های سایت سرعت ایندکس گوگل کاهش پیدا میکنه

پس در کل ایندکس شدن و نشدن تگ های سایت نیمتونه بعدا تو رتبه سایت و پیشرفتش موثر باشه درسته؟ مثل پی سی ورلد که تگ هاشو نزاشته ایندکس کنه

.

.

و یه چیز دیگه من از اموزشی که تمامی تگ های سایت رو تو یه صفحه درست میکنن استفاده کردم و الان در منو سایت یه صفحه از تمامی تگهایی که به کار بردم اونجاست

این روش هم میتونه خوب باشه درسته؟ ............

لینک به ارسال
در حال حاظر گوگل با سرعت هر چه تمام داره پست های سایتو ایندکس میکنه و به نظر خودم با بدون تگ های سایت سرعت ایندکس گوگل کاهش پیدا میکنه

پس در کل ایندکس شدن و نشدن تگ های سایت نیمتونه بعدا تو رتبه سایت و پیشرفتش موثر باشه درسته؟

اگر تعداد برچسب ها مناسب باشه ( زیر 10 تا ) و همچنین مرتبط با مطلب باشه ، برچسب ها میتونن به پیشرفت سایت کمک کنن ، اما اگر بی هدف برچسب بزنین برای سایت مضر هستن .

و یه چیز دیگه من از اموزشی که تمامی تگ های سایت رو تو یه صفحه درست میکنن استفاده کردم و الان در منو سایت یه صفحه از تمامی تگهایی که به کار بردم اونجاست

این روش هم میتونه خوب باشه درسته؟

بهتره این صفحه رو برای سایت درست نکنید .

لینک به ارسال

یه جا میگن خوبه شما میگی بده

الان من یکی گیج شدم

دوستان دیگه نظرشون چیه

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

یه جا میگن خوبه شما میگی بده

الان من یکی گیج شدم

دوستان دیگه نظرشون چیه

به نظر من بهتره تگها رو به همراه یک کادر جستجو در صفحه 404 قالب قرار بدیم که وقتی کاربر به این صفحه رسید بتونه یکی از تگها رو انتخاب کنه و به موضوع دلخواهش برسه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...