رفتن به مطلب

ارور عجیب از function.php در همه جای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

از آخرین نسخه وردپرس الستفاده میکنم اما همه جای قالبم این ارور رو میده :

Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in /home/u144311079/public_html/wp-includes/functions.php on line 3049 Notice: تابع wp_enqueue_style به‌صورت نادرست فراخوانی شد. اسکریپت‌ها و استایل‌ها نباید پیش از wp_enqueue_scripts، admin_enqueue_scripts و login_enqueue_scripts ثبت یا فراخوانی شوند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر بخش رفع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 3.3 اضافه شده است) in /home/u144311079/public_html/wp-includes/functions.php on line 3049 Notice: Undefined variable: tt_categories in /home/u144311079/public_html/wp-content/themes/download-sliders/option/option.php on line 38 Notice: register_sidebar_widget is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_sidebar_widget() استفاده کنید. in /home/u144311079/public_html/wp-includes/functions.php on line 2908 Notice: register_widget_control is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_widget_control() استفاده کنید. in /home/u144311079/public_html/wp-includes/functions.php on line 2908

از اولن صب کردم بازم همین مشکل رو داشتم

محتویان function.php رو با نسخه اصلی عوض کردم بازم حل نشد!

افزونه خاص جدید هم نصب نکردم!

لینک به ارسال

سلام

فایل

option.php قالبتون رو پیوست کنید یا

خودتون در اون فایل عبارت

register_sidebar_widget رو پیدا کنید و به این عبارت تغییر بدید

wp_register_sidebar_widget

بعد هم در فایل config.php عبارت

define('WP_DEBUG', true);

به این عبارت تغییر بدید

define('WP_DEBUG', false);

ببینید درست میشه

توضیحات بیشتر لینک اول دوم

ویرایش شده توسط مهدی
لینک به ارسال

موارئ بالا همه Notice هستند و مشکلی برای سایت ندارند و زمانی نمایش داده میشوند که حالت دیباگ فعال باشد و شما باید کد زیر از فایل wp-config.php حدف کنید

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

Notice: WC_Cart::get_cart_url از نگارش2.5 منسوخ شده است! به‌جای آن از wc_get_cart_url استفاده نمایید. in /home/alqruizo/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435 

با سلام منم با همین مشکل روبرو شدم طبق فرمایشاتتون  

این خط رو هم حذف کردم ولی همچنان روی صفحه اول سایتم قابل مشاهده اس 

سایت بنده :https://pardisdental.ir/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...