رفتن به مطلب

تغییر دامین سایت بدون داشتن دامین قبلی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان و اساتید.

بنده یه سایت رو چند ماه پیش از یکی از دوستان خریدم. ولی متاسفانه دامین به درستی انتقال داده نشد به پنل من.

حالا دامین اکسپایر شده و من موندم و یه سایت بدون دامین.

چطوری میشه سایت رو با دامین جدید بالا اورد ؟

بعد از تنظیم dns ها روی هاست سایت دیگه باید چیکار کنم؟

تو دایرکت ادمین از سیستم انتقال دامین استفاده کردم.

منتظرم ببینم بالا میاد یا نه.

لینک به ارسال

سلام

تو کامپیوتر خودتون برید به پوشه ای که سیستم عامل رو نصب کردید اگر ویندوز هستش اگر در درایو c نصب شده باشه مسیر زیر رو جلو برید

C:\Windows\System32\drivers\etc

در انجا فایلی به نام host وجود داره کلیک راست کنید و فایل رو با نوت پد باز کنید

آی پی سایتتون رو به خط اخر این فایل اضافه کنید و سایتتون رو ببینید و نیازی نیست انتظار بکشید , فقظ شما می تونید ببینید تا زمانی که dns ها ست بشن.

لینک به ارسال

اون چیزی که براش پول پرداخت کردید دامین بوده و وقتی از دست رفته انگار اعتبار سایت از بین رفته . پس نمیتونید به حالت قبل برگردید و باید از نو شروع کنید .

دامنه جدید رو ثبت کنید و دی ان اس های هاست جدید رو روی دامنه ست کنید . در دیتابیستون دامین قبلی رو با دامین جدید جایگزین کنید .

یک آموزش برای جابجایی عبارت در دیتابیس :

http://rayanpc.weblogs.us/1391/02/12/%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%88-%DB%8C%D8%A7-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7/

بعد از 24-48 ساعت که دامنه ست شد میتونید سایت رو با دامنه جدید مشاهده کنید . معرفی به گوگل و . . . . هم یادتون نره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...