سعید شعبانی

نحوه انتقال دادن کاربران به یک صفحه دیگر برای دانلود یک فایل

2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام. من دنبال یک روش یا افزونه ای هستم که باهاش بتونم لینک های دانلودی بسازم که با کلیک کردن روی اون ها کاربر اول به یک صفحه مشخص منتقل بشه و بعد داخل اون صفحه مشخص, دانلود فایل پس از چند ثانیه یا دقیقه به صورت خودکار شروع بشه. یک لینک هم برای مواقعی که به هر دلیلی دانلود به طور خودکار شروع نشد وجود داشته باشه. چیزی مثل افزونه Free Download برای edd

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک کنم از اسکریپت استفاده کنید بهتره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mhmmahdi
      سلام دوستان عزیز
      من از افزونه المنتور استفاده می کنم
      لینک دانلود درست کردم و برایش رنگ و استایل تایین کردم
      راحت هر لینکی میدادم کار میکرد
      برای اینکه هی از استایل لینک دانلود کپی نکنم یک نمونه سیو کردم تو کتابخانه المنتور اما یهو لینک دانلود بهم ریخت و کلا لینک خارجی نمیشناسه و وقتی روش کلیک میکنیم صفحه اصلی میاره از کنابخانه پاک کردم استایل سیو شده را اما درست نشد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    • توسط samadionline
      سلام من برای فروش محصولات دانلودی ووکامرس (به خاطر حجم زیاد فایل ها ) از هاست دانلود استفاده می کنم.
      چطور میشه این مشکل با هاست دانلود رو بر طرف کرد!؟ و لینک ها رو با قابلیت resume فعال کرد؟

ووکامرس از لینک های خارجی محافظت نمیکنه و اونها رو به طور مستقیم محافظت نشده نشون میده

کسی تونسته این مشکل رو حل کنه؟ یه جا دیدم یه کاربر ایرانی افزونه ای نوشته برای این موضوع ولی قیمت فضایی گذاشته براش و برام مقدور نیست بخرم.

لطفا اهل فن وارد عمل بشن حداقل با یه قیمت مناسبت تر برای فروش بزارن

• توسط miraziz
      سلام. دوستان من از کد زیر برای انتقال درون صفحه استفاده می‌کنم. چنانچه اگر کاربر بر روی لینک داخلی کلیک کند به قسمت سایدبار انتقال داده خواهد شد.
      <a href="#section"> لینک داخلی </a> <section id="section"><?php get_sidebar(); ?></section> ولی متاسفانه دقیق عمل نمی کند. هنگام کلیک انتقال می‌یابد ولی دقیقا به محل سایدبار نمی رسد. اگر بخواهم کمی نیز پایین تر انتقال یابد باید چکار کنم؟
    • توسط ehsan322
      با سلام

دوستان یک سایت دانلود فایل دارم. میخوام با ووکامرس کار کنه؛  نحوه فروش فایل باید به دو صورت باشه
      1- خرید بصورت تکی
      2- خرید بصورت اشتراک های ماهیانه و زمان بندی شده
      چه افزونه ای رو پیشنهاد میدید؟

لازم به توضیح مجدد هست که فایل ها رو از طریق ووکامرس به فروش میرسونم.

باتشکر
    • توسط abolfazl20000
      سلام
      بنده یه سایتی دارم که میخوام در بعضی قسمتاش فایل بفروشم. در بعضی قسمتاشم یه سری کاتالوگ میخوام واسه دانلود عموم بزارم. مشکلی که هست اینه که اگه بخوام اینو داخل هاست خودم مستقیم واسه دانلود بزارم زیاد میشه حجمش. آیا روشی هست که بشه جایی فضایی اختصاص داد که وقتی کسی دانلود رو میزنه به سایت دیگه ای مثل 4share و اینا نره و مستقیما دانلود شه.