• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Amir.

تغییر سایز عکس تصاویر شاخص توسط خود وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

اگر توجه کرده باشید وقتی یک عکس رو داخل تصاویر شاخص آپلود میکنیم اون عکس رو میتونیم با کد

<?php
$default_attr = array(
'alt' => get_the_title(),
'title' => get_the_title(),
);

the_post_thumbnail( array(125,86) );
?>

راحت سایز نمایش عکس رو کوچیک کنیم ولی حالا ما میخوایم سایز اصلی عکس هم کوچیک باشه یعنی اندازه همون سایز یک عکس داخل وردپرس قرار داشته باشه و اونجا نمایش بده باید چه کاری انجام بدیم؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اندازه ها رو به این صورت می تونید داخل فایل functions تعریف کنید:

add_image_size( 'fi', 150, 150, true);
add_image_size( 'ar', 250, 250, true);
add_image_size( 'si', 350, 350, true);

برای تصویر شاخص به صورت زیر استفاده کنید:

<?php the_post_thumbnail('fi'); ?>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:
      .single-content-images {display: none!important;}  
      حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:
      .category-test .single-content-images {display: none!important;} یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:
      .category-200 .single-content-images {display: none!important;} اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم
    • توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، روی یک سایت کار میکنم ، قالبش این امکان رو داره که میشه تصاویر شاخص پست ها رو برای هر پست که میخوایم مخفی کنیم ! ما میخوایم بعضی از تصاویر رو مخفی کنیم که در پست نمایش داده نشه ( ینی تصویر شاخص رو برای پست قرار میدیم اما از نمایشش در پست جلوگیری میکنیم) ! آیا این کار باعث میشه که تصاویر ایندکس نشن ؟ 
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان
      من می خوام برای هر دسته ای که دارم یه تصویر خاص اگه تصویر نداشته باشه تصویر شاخصش بشه می خوام بهم یه افزونه بدید تا کارم رو راه بندازه.
    • توسط miladvox
      سلام
      کسی میدونه با چه افزونه ای یا راه حلی میشه عکسی که روی هاست دیگران آپلود شده را به عنوان تصویر شاخص داخل سایت خودم استفاده کنم ؟
      الان مشکلی که دارم تعداد مطالب سایت خیلی بالاست هاستم گنجایش آپلود تعداد زیاد عکس نداره .... میخوام تصاویر شاخص بدون اینکه روی هاستم آپلود بشه از اون عکس استفاده کنم .
      مثل سایت زیر
      http://javuni.ir/
      تصاویر شاخص سایت روی هاست خودش نیست فقط ریسایز کرده عکسها رو و به عنوان تصویر شاخص استفاده کرده ... ولی هسته سایت وردپرس نیست .

کسی میتونه راهنمایی کنه...ممنون میشم