• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
تازه کار

مشکل متا کیورد در افزونه wordpress seo

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من در سایتم نمیخام که از متا کیورد ها استفاده کنم ؛ میرم تو تنظیمات افزونه تیک use meta keywords ? رو برمیدارم در ضمن تیک Force rewrite titles هم میزارم ولی بازم متا کیوردهایی که قبلا وارد کردم نشون میده

چیکار کنم در هیچ جای سایتم متا کیورد نشون نده؟؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با برداشتن تیک فوق دیگه نباید کیوردها بیان.

در پست های جدید کیورد ها ایجاد میشن؟ یا فقط در پست های قدیمی وجود دارن؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قبلا متا کیورد وارد میکردم

الان وارد نمیکنم... پستهای جدید که وارد نمیکنم در قسمت متا کیورد کلمه ای که توی Focus Keyword گذاشتم میاد و پستهای قدیمی متا کیوردهایی که از قبل وارد کردم رو داره

انگار نه انگارکه متا کیورد رو غیره فعال کردم

چیکار کنم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Focus Keyword رو هم غیرفعال کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متوجه منظورتون نشدم

Focus Keyword که غیره فعال نمیشه

ببینید سه حالت هست:

1- متا کیوردهای که قبلا وارد کردم به درستی نشون میده

2- در نوشته های جدید متا کیورد وارد نمیکنم فقط Focus Keyword میزارم در متا کیورد فقط Focus Keyword رو میاره

3- اگه نه متا کیورد بنویسم نه Focus Keyword متا رو خالی میاره

من میخام اصلا تگ meta keywords هم تو سایتم نباشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چک کنید اگه این افزونه غیرفعال بشه meta keywords توی هدر شما باقی میمونه یا حذف میشه.

میخوام ببینیم از افزونه ایجاد میشه یا از خود پوسته شماست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه اصلا از پوسته نیست

افزونه رو غیره فعال کردم نه خبری از متا کیورد بود نه از متا دیسکرپشن!

در ضمن این افزونه امشب نسخه جدید داد، بروز کردم ولی با بروزرسانی هم مشکل حل نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب من چیز دیگه ایی جز غیرفعال کردن تیک use meta keywords ندیدم که این مورد رو حذف کنه.

مگر اینکه ما توی کدهای افزونه دست بزنیم و ایجاد keywords رو غیرفعال کنیم.

اما با اپدیت بعدی دوباره این موضوع پیش میاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری