• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
hadi1371

ارور در استفاده از پیشخوان مدیریت

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بر دوستان :wub:

من تازه کارم ... وردپرس رو روی هاست نصب کردم ولی با انواع ارور ها رو به رو میشم ...

آخریش اینه که دسترسی من از همه ی قسمت های پیشخوان ، تنظیمات ، فعال کردن قالب جدید و هر کار دیگه ای گرفته :

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 7680 bytes) in /home/databasename/public_html/wp-admin/includes/class-wp-list-table.php on line 80

مشکل چیه باید چی کار کنم ؟!؟ :rolleyes:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ا - اگه به PHP.ini دسترسی دارید .این خط رو بهش اضافه کنید یا اگه خودش داره به این حالت تغییرش بدبد:

memory_limit = 128M ; Maximum amount of memory a script may consume (128MB)

2- اگه به .htaccess دسترسی داردید این کد رو بهش اضافه کنید:

php_value memory_limit 128M

3- توی فایل wp-config.php وردپرس این خط کد رو بهش اضافه کنید:

Increasing memory allocated to PHP

define('WP_MEMORY_LIMIT', '128M');

4- با مدیر هاست تماس بگیرید

ویرایش شده در توسط Black_sky
Code
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون بابت کمکت داداش

با اضافه کردن کد زیر به

wp-config.php درست شد

^_^

define('WP_MEMORY_LIMIT', '96M');

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط hadimoradiir
      سلام بعد از اینکه تعداد صفحات زیادی رو با افزونه Allimport  درون ریزی کردم متاسفانه فهرست نوشته های مدیریت سایت(همه نوشته ها) نوشته ها رو نشون نمیده فقط یک نوشته رو نشون میده البته پیشخوان هم کامل با لا نمیاد.
      افزونه ها رو غیر فعال کردم مشکل حل نشد،دو تا ساب دامین هم دارم رو هاست.
      منابع هاستم هم که هاست پارس پکه پشتیبان گفت که منابع کم نداری.
      سرچ کردم یه چیزی درمورد حافظه فکر کنم باید زیاد بشه ؟ میشه راهنمایی کنید.تصاویر رو پیوست کردم
      ممنون

• توسط hadimoradiir
      سلام متاسفانه هرچی افزونه نصب میکنم دو تا ارور میده :
      Warning: Illegal string offset 'file' in .....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 297

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /home.....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 299      
    • توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس