عمارگراف

راه حل نهایی استفاده از shortcode در پوسته

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

قبل از هر چیز بگم که انجمن رو خوب گشتم، 5 صفحه اوّل گوگل رو - انگلیسی و فارسی - سرچ کردم و خوندم.جواب درست پیدا نشد! :(

میخوام بدونم چجوری میشه قابلیت اجرای shortcode رو به همه پوسته ها اضافه کرد؟

مثلا من یه افزونه اسلایدر یا هر چیزی نصب میکنم.ازم میخواد که یه shortcode مثل این [slider] رو بذارم توی محتوای برگه.اما وقتی میذارم فقط خودش رو نشون میده.

این راه ها رو تست کردم و جواب نداده :

1-گذاشتن در محتوای برگه و پست

2-گذاشتن در بخش ویرایشگر متن(html)

3-گذاشتن در قالب

4-استفاده از پوسته دلخواه - custom template

5-استفاده از کد do_shortcode

6-این ها هم درست هستن و سر جای اصلی => wp_head() , wp_foot()

هیچکدوم جواب نداده.

ممنون میشم دوستان یه راه خوب و قطعی پیدا کنن.

یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

امکان نداره این کار رو کرده باشید بازم نمایش داده نشه

شما با شورت کد های دیگه هم امتحان کنید شاید شورت کدی که استفاده میکنید مشکل داره

اگر بازم درست نشد لیست افزونه ها و همینطور فایل فانکشن قالبتون رو بزارید اینجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

امکان نداره این کار رو کرده باشید بازم نمایش داده نشه

شما با شورت کد های دیگه هم امتحان کنید شاید شورت کدی که استفاده میکنید مشکل داره

اگر بازم درست نشد لیست افزونه ها و همینطور فایل فانکشن قالبتون رو بزارید اینجا

سلام

اول از همه من تعجب میکنم!!!برای اینکه شما فرمودین "امکان نداره..." و راه حل رو نگفتین ازتون تشکر کردن؟؟؟والا اینجوریش رو ندیده بودم دیگه :mellow:

خب وقتی میگم همه راه ها رو رفتم و جواب نداده پس امکان داره

با افزونه user profile و advance custom field امتحان کردم.هیچکدومشون شورت کُد هاش کار نکرد.

پی نوشت : تواشعتون جالبه.مدیر انجمن هستید و سطح آشناییتون با وردپرس رو نوشتین متوسط -_-

با 2 تا قالب مختلف تست کردم.بعدش هم با قالب پیشفرض 2012 و 2011.بازم جواب نداد

ویرایش شده در توسط عمارگراف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول از همه من تعجب میکنم!!!برای اینکه شما فرمودین "امکان نداره..." و راه حل رو نگفتین ازتون تشکر کردن؟؟؟والا اینجوریش رو ندیده بودم دیگه :mellow:

وقتی میگم امکان نداره یعنی امکان نداره این مشکل به وجود بیاد و شما این راه هارو رفته باشید و باز هم وجود داشته باشه !

پس بدونید مشکل از شما و سایتتون هست نه از وردپرس که من به خاطر ناراحت نشدن شما بیام یه راه حل غیر مربوط بگم :)

در ضمن به روی چشم الآن روی پشت دستم نوشتم که از این به بعد وقتی پاسختون رو دادم کسی از پستم تشکر نکنه که احیانا ناراحت نشید :|

خب وقتی میگم همه راه ها رو رفتم و جواب نداده پس امکان داره

با افزونه user profile و advance custom field امتحان کردم.هیچکدومشون شورت کُد هاش کار نکرد.

ربطی به همه راهارو رفتن نداره ممکنه در یکی از افزونه ها یا در فایل فانکشن کدی باشه که شورت کدهارو غیر فعال کرده باشه یا افزونه ای که استفاده میکنید به صورت خودکار شورت کدش عمل نکنه و باید دستی عمل کنید

پی نوشت : تواشعتون جالبه.مدیر انجمن هستید و سطح آشناییتون با وردپرس رو نوشتین متوسط -_-

مربوط به تواضع یا ... نمیشه این مربوط به دید هر فردی هست که با خودش آشنا هست من مدیر باشم دلیل بر این نمیشه که وردپرس رو کامل و حرفه ای بلد باشم چون واقعا هنوز از دنیای نامحدود وردپرس چیز چندانی نمیدونم :)

کسی که میگه کامل و حرفه ای یک چیزیرو بلد هست من بهش میخندم چون هنوز اول راهه :)

هیچ کسی در هیچ کاری به نقطه اوجش یا همون حرفه ای نمیرسه چون هیچ نقطه اوجی وجود داره مثل تحصیل کردن میمونه شما هرچقدر بری بالاتر باز هم جای یادگیری دارید مثل وردپرس که هرچی بری جلوتر باز هم راه برای یادگیری دارید :)

با 2 تا قالب مختلف تست کردم.بعدش هم با قالب پیشفرض 2012 و 2011.بازم جواب نداد

پس مشکل از قالب نیست بر میگرده یا به خود افزونه هاتون که فعال هستن یا فایل های وردپرس

الآن قبل از اینکه شما چیزی بگید من ازتون عذر خواهی میکنم چون ممکنه راه حل رو نگفته باشم یا کار شما درست نشده باشه یا احیانا خدای نتکرده کسی از پستم تشکر کنه یا ...... من پیشاپیش خیلی خیلی عذر خواهی میکنم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی میگم امکان نداره یعنی امکان نداره این مشکل به وجود بیاد و شما این راه هارو رفته باشید و باز هم وجود داشته باشه !

پس بدونید مشکل از شما و سایتتون هست نه از وردپرس که من به خاطر ناراحت نشدن شما بیام یه راه حل غیر مربوط بگم :)

در ضمن به روی چشم الآن روی پشت دستم نوشتم که از این به بعد وقتی پاسختون رو دادم کسی از پستم تشکر نکنه که احیانا ناراحت نشید :|

ربطی به همه راهارو رفتن نداره ممکنه در یکی از افزونه ها یا در فایل فانکشن کدی باشه که شورت کدهارو غیر فعال کرده باشه یا افزونه ای که استفاده میکنید به صورت خودکار شورت کدش عمل نکنه و باید دستی عمل کنید

مربوط به تواضع یا ... نمیشه این مربوط به دید هر فردی هست که با خودش آشنا هست من مدیر باشم دلیل بر این نمیشه که وردپرس رو کامل و حرفه ای بلد باشم چون واقعا هنوز از دنیای نامحدود وردپرس چیز چندانی نمیدونم :)

کسی که میگه کامل و حرفه ای یک چیزیرو بلد هست من بهش میخندم چون هنوز اول راهه :)

هیچ کسی در هیچ کاری به نقطه اوجش یا همون حرفه ای نمیرسه چون هیچ نقطه اوجی وجود داره مثل تحصیل کردن میمونه شما هرچقدر بری بالاتر باز هم جای یادگیری دارید مثل وردپرس که هرچی بری جلوتر باز هم راه برای یادگیری دارید :)

پس مشکل از قالب نیست بر میگرده یا به خود افزونه هاتون که فعال هستن یا فایل های وردپرس

الآن قبل از اینکه شما چیزی بگید من ازتون عذر خواهی میکنم چون ممکنه راه حل رو نگفته باشم یا کار شما درست نشده باشه یا احیانا خدای نتکرده کسی از پستم تشکر کنه یا ...... من پیشاپیش خیلی خیلی عذر خواهی میکنم :)

فک نمیکردم اینقدر جدی بگیرید.یه شوخیِ ساده بود

ممنون از توضیحاتتون

سعی میکنم خودم درستش کنم

یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک نمیکردم اینقدر جدی بگیرید.یه شوخیِ ساده بود

ممنون از توضیحاتتون

سعی میکنم خودم درستش کنم

یا علی

بهتر بود افزونه ها رو هم غیر فعال میکردید و لیست اسم های آن ها رو قرار میدادید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alirezach
      سلام
      آیا امکان اجرای وردپرس به صورت نقشه ذهنی هست؟ به صورتی که عنوان نوشته، موضوعات و ارتباط بین نوشته‌ها به صورت شاخه‌ای نشان داده شود؟

• توسط EhsanAliabadi
      سلام و وقتتون به خیر
      لطفا به سایتم مراجعه کنید و در مورد نحوه‌ی حذف فضاهای خالی بین ویدئوها کمکم کنید.
      www.loudestudio.org
      ممنونم از توجهتون
    • توسط hamed.dashti1
      با سلام
      ببخشید پوسته ای هست که شبیه به سایت www.asce.org باشد.
    • توسط aminq10
      سلام و خسته نباشید
      من یک پوسته طراحی کردم
      روی سایت فعال کردم اما بعد از هر اکشنی صفحه سفید میاد در قسمت مدیریت سایت
      مثلا : توی ویرایش پوسته وقتی پوسته را ویرایش میکنیم و گزینه ویرایش را میزنم بعدش صفحه سفید میاد ولی پوسته هم ویرایش میشه
      یا مثلا وقتی یه افزونه را ادیت میکنم
      یا مثلا وقتی میخوام یه افزونه را سرچ و نصب کنم هیچ اتفاقی نمیافته
      یا مثلا وقتی درخواست رمز جدید میدم روی لینکی که به ایمیل اومده کلیک میکنم صفحه سفید میاد
      وقتی هم یک پوسته دیگه فعال میکنم این مشکل را ندارم
    • توسط alidoulatyocan
      سلام دوستان.من یه پوسته شبکه اجتماعی میخوام.مواردی رو دیدم.ولی بدردم نخورد.من یه پوسته میخوام شبیه جامعه دوستیابی که کاربرها اشتراک ویژه بگیرن.اگر کسی میشناسه معرفی کنه سپاس.