YN - Amir

یک نظر در مورد آواترها

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

اول متشکر از همه زحمات عزیزان و اینکه واقعا همیشه پاسخگو هستید و کم نمی گذارید

یه نظر من داشتم ، من تا حالا قوانینی سایت رو مطالعه نکردم ولی انصافا بعضی کاربرا هستن عکس مناسبی برای پروفایلشون

نگذاشتند .. این چند وقتی هم که من هستم تا حالا بر خوردی یا تذکری ندیدم (البته شایدم من ندیدم)

برای نمونه عرض می کنم

http://forum.wp-parsi.com/user/3572-dsamyes/

http://forum.wp-parsi.com/user/2530-%D9%86%D8%B3%D9%80%D8%AA%D9%80%D9%80%D9%80%D8%B1%D9%86/

انصافا کاری هم به اعتقاد و باور شخصی کسی ندارم ... ولی باید یه چار چوبی وضع بشه...

بازم تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

البته قبلا در این مورد بحثی شده بود

آواتر یک مورد شخصی هست و اگر به سمت پ.و.رنو گرافی و تصاویر شنیع نره و معقول باشه ایرادی نیست

آواتر این دوستان هم عکس های سمبلیک هست و عمومی نمیشه برای هر آواتری که عکس زن و امثالهم هست بگیم نامناسب هست

و مطمئن باشید برای آواتر چارچوبی داریم و اگر از اون خارج بشه بدون اطلاع قبلی حذف میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بله درسته ، اول بگم قصد خشک مقدس بازی و بحث بی خودی ندارم می خوام منطقی نظرم گفته بشه :)

اما توجه داشته باشیم من یه جوونم حتی اگه یک عکس شنیع یا حتی بهتر از اون ناخود آگاه ببینم ذهنمو درگیر میکنه ! و بعضا هم بخاطر جوونی انســان بدش نمیاد نگاه می کنه...

و اما البته میشه بجای اینکه حذفی در کار باشه تذکراتی به تصاویری که انصافا هم برا ما معقول نیست داده بشه ... برای این می گم معقول نیست که اینجا نیازی به چنین عکس هایی احساس نمیشه ! ، جای عکس شخصی هست ولی این شخصی بودن یه جورایی عمومیه پس باید قوانینی و چارچوبی هم موابق با عقاید عموم افراد گذاشته بشه .. ، اینی که عرض کردم برای این سایت بود چون ارجاعات خودم هم به اینجا زیاده و جای ناشناخته ای هم تو اینترنت نیست ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول متشکر از همه زحمات عزیزان و اینکه واقعا همیشه پاسخگو هستید و کم نمی گذارید

یه نظر من داشتم ، من تا حالا قوانینی سایت رو مطالعه نکردم ولی انصافا بعضی کاربرا هستن عکس مناسبی برای پروفایلشون

نگذاشتند .. این چند وقتی هم که من هستم تا حالا بر خوردی یا تذکری ندیدم (البته شایدم من ندیدم)

برای نمونه عرض می کنم

http://forum.wp-pars...r/3572-dsamyes/

http://forum.wp-pars...2530-نسـتـــرن/

انصافا کاری هم به اعتقاد و باور شخصی کسی ندارم ... ولی باید یه چار چوبی وضع بشه...

بازم تشکر

داداش این آواتارها هیچ مشکلی نداره. خب طرف خانوم هست و عکس آواتارش هم باید در مایه خودش باشه. عکس غیر اخلاقی هم که همینطوری آقا مرتضی گفتن بدون اخطار قبلی حذف میشه.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط خیلی خلاصه میگم برای دلیلی که آوردید:

من حرف های شما قبول دارم اما کسانی که بخواهند با این تصاویر به مشکل بخورند پس باید با دنیای نت خداحافظی کنند چراش خودتون میدونید

درضمن مرتضی گفتند اگر مشکلی باشه که گفتند بدون اطلاع حذف میشه اگر نه باز مشکوک باشیم اخطار به تعویض میدهیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینی که شما میگید باید با نت خداحافظی کرد عرض کردم : البته خلاصی که فرمودید پاسخ توضیح بنده نبود

اینی که عرض کردم برای این سایت بود چون ارجاعات خودم هم به اینجا زیاده و جای ناشناخته ای هم تو اینترنت نیست ...

باتشــکر ... بهر حال نظر دادیم ... :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینی که شما میگید باید با نت خداحافظی کرد عرض کردم : البته خلاصی که فرمودید پاسخ توضیح بنده نبود

:)

نمیدونم چی بگم ولی یه چیزی :

یعنی الآن شما بیرون از خونه نمیرید ؟

این جملتون خیلی منو ناامید کرد :

اما توجه داشته باشیم من یه جوونم حتی اگه یک عکس شنیع یا حتی بهتر از اون ناخود آگاه ببینم ذهنمو درگیر میکنه ! و بعضا هم بخاطر جوونی انســان بدش نمیاد نگاه می کنه...

جوونی که با یک تصویر بخواد ...... وای به حال زندگی و آیندش :)

شما این جمله ای که در امضات نوشتی باید بهش اعتقاد داشته باشی نه مثل خیلی ها که فقط شعار میدن

بحث آواتار که قبلا هم در انجمن مطرح شده یک چیز کاملا شخصی هست که نه تنها مدیر انجمن بلکه هیچ فرد دیگه ای نمیتونه به اون ایراد بگیره مگه اینکه خلاف قوانین باشه

اینکه یک خانومی آواتارشو میزاره و یک نفر دیگه حالا .... این مشکل کاربر خانوم نیست مشکل اصلی اون کسیه که با این چیزا .....

مشکل اصلی ما ایرانی ها اینه که به جای اینکه چشمای مردامون .......... :)

ایجور بحث ها در این انجمن مناسب نیست بهتره ادامه پیدا نکنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می فرمایید ادامه ندید ولی خب بایجازه منم جواب بدم .. حالا اگه می دونید که امکان داره به مشکل بخوریم کلا این موضوع پاکش کنید ...

اون که فرمودید "این جملتون خیلی منو ناامید کرد "

بزارید کمی باز تر صحبت بکنیم .. ذات انسان اینطور هست که تو این رده سنی بیشتر سوق به این چیزها دارد حالا اگه کسی ادعا مخالف این رو داره معلومه که اشتباه می کنه بله حتی یک عکس هم در این سن تحریک کننده است ، این رو همه ی کسایی که تجربه کار با اینترنت رو دارن تجربه کردن. :)

مثلا تو انجمن خانومی تاپیکی باز کرده خب عکس شخص نمایش داده میشه ولی با سایز کوچک تر حالا یکی تا عکس این شخص رو با اون سایز می بینیه و اون عکس هم با پوششی نامناسب باشه خب روش کلیک می کنه تا تو پروفایلش با سایز بزرگترش رو ببینه ... غیر اینه ، مگر اینکه بعضی اشخاص که از دیدنش خودداری می کنند و اذییت هم می شوند که مساله همینه ! اصلا این چنین عکس ها تو اینجور سایتها چه تفاهمی دارد؟ و منظور از حریم شخصی اون صفحه ی عمومیه که همه می بینند؟. :)

خب داداش گلم این جمله اییم که برای امضا نوشتم یعنی همین! که منی که مدیر انجمنم یا منی که کاربر هستم باید تذکر بدم .. چرا نباید بالای انجمن چنین آیه گذاشته بشه که آبجی ، داداش گل تک تکش محاسبه میشه ها!! .. یا باید بی تفاوت بود و حتی گذاشت که بعضی تصویر گذاشته بشه تا هروقت کسی معترض شد بگیم باید چشم خودتون پاک باشه اون در پروفایل شخصی خودش {تو فضای عمومی} عکس دلخواهشو گذاشته. :)

اینکه داداشی می فرمایید مدیر نمی تونه ایراد بگیره ... مگه قوانین بدست کسی غیر از مدیر سایت نوشته شده .. قوانین که نوشته میشه شامل چیزی از عرف در فضا مجازی(که شرع هم درش دخیله) و همچنین بخشی از عقاید و علایق مدیر است که در دومی دخالت کاربران کمتر است. :)

اینی که فرمودید "مشکل اصلی ما ایرانی ها اینه که به جای اینکه چشمای مردامون .........."

خب داداش حجاب برای همین اومد ..چشمای مردا برای چی اینطوری شده ؟!! .. چرا چشمای مردا روی خانوم محجبه باز نمیشه !؟ زن گهر جامعه اس

ببخشــید یکم زیاد حرف زدم :D ممنون که وقت می زارید پاسخ میدید :) نمی خواستم بحث بیرون از چارچوب سایت بره ولی نمیشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست داشتم بحث به مباحث دینی کشیده نشه چون خیلی گسترده تر و پیچید تر از اونی هست که باید صحبت کنیم

و کلا بنا به تجربه چندی ساله ام توی فعالیت اینترنتیم هرجا بحثی عمومی به مذهب کشیده بشه آخرش میشه اختلاف و بحث و جدل

چون هرکسی عقیده خاص خودش رو داره و برداشت ها از هر چیزی متفاوت هست

دوستان ما در این انجمن از شیعه و سنی و مسیحی و یهودی و زرتشتی هستن ولی همه فارق از همه چیز فقط به فکر کارهای علمی و رفع مشکل و کمک هستن

بنظر من خیلی بهتره که:

بیشتر خوددار باشیم. مطمئن باشید چیزهایی که روزانه توی اجتماع می بینیم خیلی فراتر از چند اواتر ساده هست.

مطمئن باشید قوانین انجمن سلیقه ی و محصول تفکر چند نفر ما نبود. بلکه از روی تجربه و خروجی بیشتر از 10 سال فعالیت مجازی بوده

عقاید دوستان همه محترم هست و دید هر کسی هم قابل احترام تا موقعیکه به دیگران ضرر نرسونه

توی این دوسال ما نظرات زیادی رو جمع آوری کردیم و جمع بندی ها رو در انجمن اعمال کردیم

مظمئن باشید اگر در استفاده از آواترها مشکلی بود تا الان خیلی چیزها رو عوض می کردیم

فکر میکنم به نظر جمع احترام بزاریم مناسب تر هست

در نهایت

این تاپیک فکر میکنم داره به همون سمتی میره که نباید بره

پیروز باشید

تاپیک بسته شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط mosi1672
      سلام 
      من یه سایتی دارم که برای همایش علمی مقالات رو با فرمی که با افزونه گرویتی فرم ساخته شده دریافت میکنم.
      خواستم بدونم آیا راهی وجود داره که امار مقالات دریافتی رو به صورت داینامیک و پویا بتونم با روی سایت اصلی نشون بدم؟ البته با ظاهر زیبا
      مثل این سایت تایپ ایران که امار پروژه ها و کاربرانش رو به صورت نمودار دایره ای نشون میده..
      این ادرس سایت :
      ادرس فرم:http://ihsc.bsbmu.ir/maghaleh/
      ادرس سایت:http://ihsc.bsbmu.ir/

میدونم خیلی ساده گفتم ولی اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید