رفتن به مطلب

قرار دادن رسانه ها در چند ساب دامین ؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من چند وقت پیش تو یه سایتی دیدم که افزونه ای معرف کرده که میشه با اون رسانه ها مثلا عکس ها رو در چند ساب دامین مختلف آپلود کرد و موقع باز شدن سایت ، سایت راحت تر باز بشه. هر چی جستوجو و فکر میکنم اسم افزونه یادم نمیاد .

ممنون میشم دوستان اگه یادشونه کمک کنن.

لینک به ارسال

عذر می خوام ولی فکر کنم اشتباه متوجه افزونه شدید شما اگر عکس هاتون رو از چند آدرس فراخوانی کنید احتمال دیرتر لود شدن هست ولی زودتر نه

اگر چنین افزونه ای باشه قطعا با تگ های image و load در وردپرس علامت خورده به سایت wordpress.org برید و در بخش plugin در باکس جستجو این دو کلمه را وارد کنید و در بین نتایج خواسته خود را بیابید

لینک به ارسال

خوب قاعدتا وقتی مرورگر عکس ها رو از چند تا ساب دامین مختلف در یافت کنه سرعتش بیشتر از اینه که از یه دامین دریافت کنه چون میتونه به صورت موازی از چندتا ساب دامین دریافت کنه ولی اگه همه عکسا رو یک دامین باشند باید پشت هم لود بشن ؟!

در کل ممنون آقا ایمان . من میگردم ولی اگه دوستان اسم دقیق افزونه رو میدونن ممنون میشم بگن.

لینک به ارسال

فرقی نمی کنه مرورگر باز هم دیتا ها را همزمان می گیره فقط بحث ترافیک و مسیر سرور تا کاربره که معمولا توی لود تاثیر داره که اون هم در هر دو صورت یک اندازه است

فقط چند ساب دامین احتمال و درصد پینگ ندادن لحظه ای یک دامین رو افزایش می ده البته من نظرم رو می گم

شما یه نمونه ای یا منبع قابل مطالعه ای در این مورد پیدا کردی به من هم معرفی کن اگر تاثیر گذار باشه یه افزونه براش می نویسم

تا جایی که من می دونم لودینگ خیلی به دامین مربوط نیست و بیشتر تحت آی پیه که اون هم در همه ی ساب ها یکیه

لینک به ارسال

سلام

افزونه‌ی WP Parallel Loading System فکر کنم منظور ایشون باشه.

در صورتی که تعداد عکسهای سایت خیلی زیاد باشه کارایی داره در غیر اینصورت بهتره نهایتا از یک سابدومین استفاده بشه. مثلا فایلهای پوسته از سابدومین و بقیه از دومین اصلی.

اگر W3 Total Cache نصب باشه میتونین از قابلیت CDN برای اینکار استفاده کنین و نوعش رو Generic Mirror بذارین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...