رفتن به مطلب

مشکل با Ckeditor در لوکال هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام . من توی لوکال هاست توی یه بخش از وردپرس که دارم خودم طراحی میکنم با این ادیتور مشکل دارم . ادیتور به صورت کامل لود میشه و سیو هم میکنه محتوا رو . ولی در خروجی کد ها به خوبی عمل نمیکنه و اسلش (/) بین کد ها میاد که باعث از کار افتادن کد های وارد شده میشه . مثل :

<p style="\"text-align:center\""><span style="\"color:#FF0000\""><strong>salam</strong></span></p>

اگر میشه کمکم کنید . :(

لینک به ارسال

فولدر wp-admin و wp-include رو بصورت دستی جایگزین کنید . ببینید تغییری میکنه ؟

لینک به ارسال

شاید مشکل از قالبتون یا افزونه ها هم باشه . از قالب دیفالت وردپرس استفاده کنید . اگر مشکل پابرجا بود افزونه ها رو غیر فعال کنید .

لینک به ارسال

فرقی نکرد .

از چند نفر پرسیدم گفتن که بخاطر امنیت هست که این شکل میشه . گفتن توی php باید یه کد بزارم .

اگر میشه کمکم کنید :(

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

به جای کد

<textarea class="ckeditor" id="editor1" name="sa_options[intro_text]"><?php echo stripslashes($settings['intro_text']); ?></textarea>

کد زیر رو بذار

<textarea class="ckeditor" id="editor1" name="sa_options[intro_text]"><?php echo str_replace("\","",$settings['intro_text']); ?></textarea>

اگه حل نشد بیشتر توضیح بده :)

لینک به ارسال

به جای کد

<textarea class="ckeditor" id="editor1" name="sa_options[intro_text]"><?php echo stripslashes($settings['intro_text']); ?></textarea>

کد زیر رو بذار

<textarea class="ckeditor" id="editor1" name="sa_options[intro_text]"><?php echo str_replace("\","",$settings['intro_text']); ?></textarea>

اگه حل نشد بیشتر توضیح بده :)

حل نشد .

لینک به ارسال

اگر بازم مشکل حل نشده کد زیر رو بذار

<textarea class="ckeditor" id="editor1" name="sa_options[intro_text]"><?php echo str_replace("\","",stripslashes($settings['intro_text'])); ?></textarea>

لینک به ارسال

کدی که باید جواب بده اینه

<textarea class="ckeditor" id="editor1" name="sa_options[intro_text]"><?=str_replace('\"','',$settings['intro_text']);?>
</textarea>

ببخشید که اگه کدهای بالا جواب نداند

لینک به ارسال

کدی که باید جواب بده اینه

<textarea class="ckeditor" id="editor1" name="sa_options[intro_text]"><?=str_replace('\"','',$settings['intro_text']);?>
</textarea>

ببخشید که اگه کدهای بالا جواب نداند

این کد توی ادیتور مشکل ایجاد میکنه و باعث میشه که درست سیو نشده . یعنی هیچکس نمیتونه مشکلم رو حل کنه؟

لینک به ارسال

ورژن وردپرستون چیه ؟ این تاپیک رو مشاهده کنید :

http://wordpress.org/support/topic/slashes-added-to-custom-fields

لینک به ارسال

ورژن وردپرستون چیه ؟ این تاپیک رو مشاهده کنید :

http://wordpress.org/support/topic/slashes-added-to-custom-fields

من از ادیتور tiny هم استفاده کردم بازم مشکل داشت و بازم بک اسلش میزد تو کد .

از لینکی هم که دادید چیزی نفهمیدم :P

این مشکل مربوط به خروجی صفحه تنظیماتی هست که دارم برای قالب میسازم . اگر فایلی نیازه بگید که قرار بدم .

لینک به ارسال

وردپرس من 3.8 است . روی 3.5 ( فکر کنم 3.5 بود ! ) تست کردم بازم مشکل داشت . فکر کنم مشکل از کد های پنل تنظیمات باشه که ساختم .

لینک به ارسال

چرا از سایر افزونه ها استفاده نمی کنید ؟ دقیقاً چه امکاناتی مد نظر شماست؟

پ.ن: در پ.خ چیزی ارسال نکنید + اسپم هم لطفا ندید.

لینک به ارسال
این مشکل مربوط به خروجی صفحه تنظیماتی هست که دارم برای قالب میسازم . اگر فایلی نیازه بگید که قرار بدم .

وقتی شما از قالب دیفالت ساتفاده کردید . افزونه ها رو غیر فعال کردید و . . . دیگه تنظیماتی که روی قالب دیگه دادید که بناید تاثیر گذار باشه . یا اون کارهای گفته شده رو درست انجام ندادید یا اینکه مشکل از نسخه وردپرستونه . اگر مطمئن هستید وردپرس در قالب دیفالت ، بدون افزونه بازهم همین مشکل رو برای شما ایجاد میکنه پس وردپرستون مشکل داره .

لینک به ارسال

سلام،

اگه از ck در وردپرس استفاده میکنید، میتونید از توابع پیشفرض استفاده کنید:

http://codex.wordpress.org/Data_Validation

در غیر این صورت، تابع زیر رو تست کنید:

mysql_real_escape_string

لینک به ارسال

وقتی شما از قالب دیفالت ساتفاده کردید . افزونه ها رو غیر فعال کردید و . . . دیگه تنظیماتی که روی قالب دیگه دادید که بناید تاثیر گذار باشه . یا اون کارهای گفته شده رو درست انجام ندادید یا اینکه مشکل از نسخه وردپرستونه . اگر مطمئن هستید وردپرس در قالب دیفالت ، بدون افزونه بازهم همین مشکل رو برای شما ایجاد میکنه پس وردپرستون مشکل داره .

از قالب دیفالت استفاده کردم بازم همون مشکل ها وجود داشت . کاملا کار هارو درست انجام دادم . اگر مایل هستید فایل های مربوطه رو پیوست کنم .

سلام،

اگه از ck در وردپرس استفاده میکنید، میتونید از توابع پیشفرض استفاده کنید:

http://codex.wordpress.org/Data_Validation

در غیر این صورت، تابع زیر رو تست کنید:

mysql_real_escape_string

از تابع استفاده کردم و متن همش به صورت \r\n\r\n میومد .

لینک به ارسال

این تابع رو باید رو مقداری که از فرم گرفته میشه، ست کنید.

الآن خواسته و کدهای شما اصلا مشخص نیست! لطفا توضیحات کامل+کدها رو پیوست کنید

لینک به ارسال

من دارم یه صفحه تنظیمات میسازم . و دارم از ادیتور درونش استفاده میکنم که توی خروجی ادیتور ها این مشکل هست ولی میدونم از ادیتور نیست و از کد ها هست . من در لوکال دارم تست میکنم .

تابع رو به کار بردم این شکلی شد :

<p style="\\\"text-align:" center\\\"=""><em><strong><span style="\\\"color:#FF0000\\\"">test</span></strong></em></p>

اینم از فایل :

theme-options.php

functions.php

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

صحیح! پس اگه مورد استفاده شما در وردپرس، چرا از ادیتور پیشفرض وردپرس (با استفاده از تابع wp_editor) استفاده نمیکنید؟!؟ اینطوری هم کار خودتون راحت تر میشه و هم اینکه یه بار اضافی رو از پنلتون کم میکنید!!!

این آدرس مستندات:

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_editor

اگه مشکلی داشتید بگید تا راهنماییتون کنیم...

اما در مورد فایلتون، یکم ایرادات کدنویستون زیاده و پیشنهاد میکنم کدهاتون رو بررسی کنید!!! همچنین برای نمایش اطلاعات در textarea، نیازی نیست از تابع stripslashes استفاده کنید. فقط کافیه از تابع get_option استفاده کنید.

لینک به ارسال

صحیح! پس اگه مورد استفاده شما در وردپرس، چرا از ادیتور پیشفرض وردپرس (با استفاده از تابع wp_editor) استفاده نمیکنید؟!؟ اینطوری هم کار خودتون راحت تر میشه و هم اینکه یه بار اضافی رو از پنلتون کم میکنید!!!

این آدرس مستندات:

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_editor

اگه مشکلی داشتید بگید تا راهنماییتون کنیم...

اما در مورد فایلتون، یکم ایرادات کدنویستون زیاده و پیشنهاد میکنم کدهاتون رو بررسی کنید!!! همچنین برای نمایش اطلاعات در textarea، نیازی نیست از تابع stripslashes استفاده کنید. فقط کافیه از تابع get_option استفاده کنید.

حالا راهی نداره که این اسلش ها حذف بشه؟ البته فکر کنم اگر از ادیتور خود وردپرس هم استفاده کنم بازم همین مشکل پیش بیاد !!! چون از ادیتور tiny هم استفاده کردم و این مشکل وجود داشت .

لینک به ارسال

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد...

یه نمونه ساده از نحوه استفاده:

<?php
$settings = array( 'media_buttons' => false ); //تنظيمات
$content = get_option('login_message');//اين متغير براي نمايش مقادير ذخيره شده در اديتور
$editor_id = 'login_message';//ويژگي name
wp_editor( $content, $editor_id,$settings );
?>

لینک به ارسال

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد...

یه نمونه ساده از نحوه استفاده:

<?php
$settings = array( 'media_buttons' => false ); //تنظيمات
$content = get_option('login_message');//اين متغير براي نمايش مقادير ذخيره شده در اديتور
$editor_id = 'login_message';//ويژگي name
wp_editor( $content, $editor_id,$settings );
?>

میشه با توجه به کد من که تو فایل بود برام بنویسید کدش رو ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...