رفتن به مطلب

بهترین حالت برای پیوند یکتا - راهنمایی

tumrus

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان بهترین حالب برای پسوند یکتا چی هست بصورت مثل من من تنطیمات عمومی رو گذاشتم رو گزینه "ساختار دل‌خواه" و کد

/%post_id%/%postname%.html

داخل کادر

بهترین کد برای این بخش چی هست

سوال دوم

وقتی پست انتشار میدیم زیر عنوان پست پیوند یکتا هست اگر عنوان رو به صورت انگلیسی تو پیوند یکتا ارائه بدیم برای سئو بهتر هست یا نه ،همون فارسی که به صورت خودکار ارائه میده بهتر هست

لینک به ارسال

به نظر من بهترین حالت پیوند یکتا همینی هست که دارین استفاده میکنین ، البته حالت بدون شناسه دسته هم خیلی مفیده ولی بهتره پیوند یکتا با عدد شروع بشه پس بهترین نوع پیوند یکتا میشه شناسه مطلب و بعد عنوان یعنی همینی که دارین استفاده میکنین .

توضیحات بیشتر برای دلیل : http://www.newbie.ir/dont-use-postname-as-permalink/

سوال دوم

وقتی پست انتشار میدیم زیر عنوان پست پیوند یکتا هست اگر عنوان رو به صورت انگلیسی تو پیوند یکتا ارائه بدیم برای سئو بهتر هست یا نه ،همون فارسی که به صورت خودکار ارائه میده بهتر هست

بازم به نظر من فارسی بهتره ، البته خیلی از افراد از ادرس انگلیسی استفاده میکنن ، طبق تجربه من فارسی بهتر جواب میده برای سئو

لینک به ارسال

برای سئو استفاده از نامک بهتره (همان عنوانی که وردپرس می سازد)

به زبان فارسی ولی نباید از حروف اضافه و ربط مثل(از-به-و-که ....) در آن استفاده شود و نباید عنوان مطلب بیش از سه یا چهار کلمه باشد

لینک به ارسال

برای سئو استفاده از نامک بهتره (همان عنوانی که وردپرس می سازد)

به زبان فارسی ولی نباید از حروف اضافه و ربط مثل(از-به-و-که ....) در آن استفاده شود و نباید عنوان مطلب بیش از سه یا چهار کلمه باشد

پس همان که خود وردپرس میساز رو استفاده کنم " وردپرس بیش از 3-4 کلمه میسازه" خودم دستی اصلاح کنم

لینک به ارسال

وردپرس عین تایتل را با حذف فاصله و تبدیل به - می سازه می تونید خودتون اصلاحش کنید بیش از تعداد کلمه حذف حروف اضافه و ربط است که تاثیر دارد

لینک به ارسال

بهترین حالت همان نام پست به تنها است.

موردی که جناب غیاثی در سایتشون گفتند در ۲ ۳ سال پیش که ورژن های قبلی وردپرس بود کاملا صحیح بود اما در نسخه های جدید مشکل سنگین شدن دیتابیس تا حدود زیادی رفع شده پس همان نام پست کافی است.

در مورد این که آدرس به فارسی باشد یا انگلیسی٬ این مورد هم دیگر فرقی ندارد موتورهای جستجو مخصوصا گوگل این امکان را فراهم کرده اند که Query ها را به هم تبدیل کنند و نمایش را به کاربر ارائه کنند.

اما همان طور که گفتند از stop Words استفاده نکنید.

لینک به ارسال

ي سوالي واسه من پيش اومد !در قسمت category يا همون دسته بندي وردپرس ، ما از همون اول كه با وردپرس آشنا شديم توي قسمت نامك (نامک نسخه لاتین واژه است که در نشانی (URL)‌هااستفاده می‌شود.) اين متن رو خونديم ! الان با صبحت هاي شما دوستان و اساتيد ي جورايي فارسي بهتر هست !‌

الان يعني اين نامك رو هم برداريم فارسي كنيم ؟!‌

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...