رفتن به مطلب

نرم افزار های اجرایی exe تحت ویندوزی رو با چی بنویسم ؟

پست های پیشنهاد شده

شاید من خیلی پرتم از غافله ولی عذر میخوام -_-

نرم افزار های مختلف تحت ویندوز رو با چی میشه نوشت؟ کدوم از همه بهتر و آسون ترن ؟ پیشنهاد شما چیه ؟

لینک به ارسال

سلام

برای شروع برنامه نویسی ویندوز با vb شروع کنید. ساختار برنامه نویسی رو که یاد گرفتید برید سمت c sharp. ولی مهمترین قسمت الگوریتم نویسی هست. بعد از اینکه ساختار رو یاد گرفتید رو الگوریتم نویسی کار کنید. مهمترین برنامه های تحت ویندوز رو با c sharp می نویسن.

لینک به ارسال

ویژوال بیسیک میشه گف برای استارتر شما مناسب هست بعد C خوبه به نظر من چون میشه گفت 45% دستورات مشابه هست

بهترین ها رو هم با c# C++ C میسازند

درضمن هرجا .net اومد خوب معموله کارایی کجاست

البته اینم بگم هر زبان قدرت خودش توی زمینه خودش داره

لینک به ارسال

دیگه کمتر برنامه نویسی سراغ زبان C++ میره چون هم قدیمیه و هم سخت و انعطاف پذیری پایینی هم داره الان C# محبوبیت بیشتری داره چون توسعه یافته همون c++ هستش .

پیشنهاد میکنم اول با VB کار کنید چون خیلی راحته و کمتر از یک ماه میتونید یاد بگیرید آموزش های فارسی زیادی هم توی نت ازش هستش .

لینک به ارسال

به نظر من مستقیم برو سراغ c# و سخت کار کن این vb فط وقت میگیره.

میگم اینجا انجمن وردپرس یا ... تا حالا موضوع دیگه ای به جز وردپرس ندیده بودم

لینک به ارسال

به نظر من مستقیم برو سراغ c# و سخت کار کن این vb فط وقت میگیره.

میگم اینجا انجمن وردپرس یا ... تا حالا موضوع دیگه ای به جز وردپرس ندیده بودم

بخش بحث ازاد میشه برای هر موضوعی گفتفگو کرد البته فقط در محدوده کامپیوتر و اینترنت .

در ضمن حرف شما دقیقا مثل این میمونه که من بگم جاوا هم وقت گیره و مستقیم برم سراغ یه زبان دیگه هر زبانی ویژگی خودشو داره اتفاقا باید از اسون شروع کرد تا فن کار دست کاربر بیاد اگر از اول سخت شروع بشه ممکنه دل زده بشن و نتونن دیگه ادامه بدن .

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

خیلی ممنون بچه ها.

به نظر شما c شارپ قوی تره یا ویژال بیسیک؟ (انعطاف و قدرت)

لینک به ارسال

محیط طراحی در این برنامه ها چطور است؟

در c# میشه فرم ها و برنامه های گرافیکی مثل ویژال بیسیک طراحی کرد ؟

لینک به ارسال

تا الان با c# كار نكردم ولي فكر كنم همينطوري باشه

شما ميتونيد از لينك زير بسته كامل visual studio كه شامل C# و Visual Basic و C++ هست رو دانلود كنيد

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40787

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...