Hamsaryabi

افزونه چند زبانه کردن وردپرس WPML

6 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.

دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.

می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.

آقا مرتضی چند جا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.

ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.

سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان منم همین مشکلو دارم و واسه همین ثبت نام کردم

بعد از اینکه نصبش میکنم page ها ارور 404 میده (وقتی default language رو عوض میکنم ارور میده ولی در زبانی که از اول نصب بود ارور نمیده)

اگه ممکنه حداقل به مارو به documentation اصلی راهنمایی کنید که چطوری این مشکلو حل کنیم ؟

ویرایش شده در توسط z3r0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام، بنده افزونه 2.9.1 wpml را روی سایت وردپرسی www.Temporary-marriage.com نصب کردم، تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی پیوندهای یکتا (لینک نوشته ها) کلیک می کنیم وارد صفحه 404 میشه و پست نمیاد.

دقت کردم اگه پست فارسی باشه و fa رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و پست میاد اگرم مطلب انگلیسی باشه و en رو دستی به لینک اضافه کنی 404 میره و مطلب میاد.

می خوام بدونم برای اینکه اتوماتیک fa و en و ar به پیوندهای یکتا اضافه شود باید چیکار کنم؟ روی سایر لینکها مثل برچسبها، کاتگوری، نمونه کارها و منوها این کار اتوماتیک اتفاق افتاده اما برای پیونهای یکتا خیر.

آقا مرتضی چند جا تو وب دیدم که شما به wpml اشراف دارید برای همین مزاحم شما شدم.

ممنون می شم کمکم کنید مشکلم حل بشه.

سال خوبی هم براتون آرزو می کنم.

پیوند یکتای شما روی کدوم نوع تنظیم شده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیوند یکتای شما روی کدوم نوع تنظیم شده ؟

همه حالت ها را جدا جدا امتحان نمودم، اما اکنون روی نوشته (post) است.

ممنون که حداقل مشکل ما را مطالعه نمودید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه فوق پولی هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mohammad123
      سلام دوستان .
      من یک سایت وردپرسی زدم که از افزونه wpml استفاده کرده ام و سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی هست ولی زمانی که سایت را رو هاست آوردم اول  سایت را به زبان دوم انگلیسی باز میکند و زمانی که F5 را میزنم دوباره درست میشود! لطفا راهنمایی کنید .
    • توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟