رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد حذف مطالب سایت

SAMAN...23

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

من بعد از گذشت 6 ماه از به روز رسانی هر روزه و مداوم سایت هنوز وضعیت سایتم داغونه.بعد از 3 ماه از به روز رسانی مداوم و ابدیت گوگل نمودار ورودی های سایتم به صورت تصاعدی رفت بالا اما بعد از تغییر مطالبم و حذف بعضی لینک ها ی داخل مطالبم که لینک های دانود رو از سایت های دیگه به سایت خودم انتقال دادم ورودی هام از 2000 رسید به 20 و الان بعد از گذشت 6 ماه هنوز درست نشده.میدونم که تغییر مطالبم باعث افت میشه اما خوب بعد از گذشت 3 ماه زمانش نرسیده که گوگل سایتمو بالا بکشه؟

فکر کنم به این زودیا نتونم باز اعتماد گوگل رو کسب کنم حالا یه کاری میخواستم بکنم اگه ممکنه اساتید و باتجربه ها بگن کاری که میخوام بکنم درسته یا نه.

میخوام تمامی مطالبی که توی سایتم ارسال کردم و تو گوگل اندکس شدن رو از گوگل حذف کنم و یه دامنه دیگه مجددا بالا بیارم و مطالب رو به صورت روزانه توی اون ایندکس کنم.به نظر شما این کار درسته؟اخه واقع خسته شدم از ابدیت های روزانه سایت و بدون نتیجه.اگه مطالب رو از ایندکس گوگل حذف کنم و از یه سایت دیگه اون ها رو باز ایندکس کنم اون مطالب جدید حساب میشه؟فرقی با مطالب جدید و اختصاصی خودم که نداره داره؟اگه ممکنه یکی از دوستای با تجربه بگه راه دست چیه این کار رو بکنم یا نه

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

لازم نیست دیگه نگران باشید. گوگل آپدیت جدیدی ارائه داده که خیلی ها رو خوشحال کرده.. http://www.seomoz.ir/%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D8%AD%D8%B8%D9%87-%D8%A7%DB%8C.html

اسم این آپدیت تغییرات لحظه ای هست.

لینک به ارسال

سلام دوست خوبم.

این ابدیت کی انجام شده؟

مطلبی که گذاشتین رو خوندم اما چرا نباید دیگه نگران باشم؟یعنی میگی که اگه باز مثل قبل سایتم رو ابدیت کنم ورودی هام تغییر میکنه؟اخه معلوم نیست که

س کی تغییر میکنه اصلا انگیزه ندارم قبلا روزانه 10 مطلب ارسال میکردم اونم اختصاصی اما الان حتی انگیزه فرستادن روزانه 3 مطلب رو ندارم اخه گوگل اصلا به ابدیت بودن سایتم توجه نمیکنه 6 ماه هست که یک روز هم نبوده که ابدیت نکنم ولی انگار نه انگار

لینک به ارسال

خب قراره از این به بعد توجه کنه دیگه! از این به بعد محتوای تازه برای گوگل اهمیت زیادی داره.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...