رفتن به مطلب

مشکل بالا نیامدن سایت (خطای پایگاه داده)

Alireza28

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من سایتم چند باری این مشکل براش پیش میومد که وقتی وارد ادمین میشدم صفحه سفید میومد. همیشه wp-login.php رو کپی می کردم درست میشد ولی این دفعه درست نشد و اشتباها wp-config.php رو پاک کردم. الان دوباره تنظمیات wp-config.php رو انجام دادم و مشخصات دیتابیس رو وارد کردم ولی الان سایت رو که باز میکنم مینویسه " خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده " . چه کاری باید انجام بدم؟

و اینکه تو قسمت محتوای وردپرس تو هاستم wp-config-sample.php بود. نمیدونم از کجا اومده ولی نباید باشه درسته ؟ من پاکش کردم

لینک به ارسال

به صورت پیشفرض wp-config-sample.php در وردپرس هست و شما باید آن را تغییر نام بدید به wp-config.php و در داخل آن اطلاعات دیتابیس وارد کنید

===

خطاها زمانی پیش می آید که:

1-اشتباه بودن یوزر دیتابیس

2-اشتباه بودن نام کاربری دیتابیس

3-نادرست بودن رمز عبور

4-server name

5-مشکل هاست

لینک به ارسال

مرسی مشکل دیتابیس حل شده ولی الان مشکل اینجاست که ادمین با yoursite.com/wp-login.php بالا میاد ولی با wp-admin بالا نمیاد و از طریق wp-login هم میخوام وارد شم بالا نوشته " خطا: کوکی‌ها از کار افتاده‌اند یا کاوشگر شما از کوکی‌ها پشتیبانی نمی‌کند. شما باید برای به کارگیری وردپرس کوکی‌ها را فعال کنید "

لینک به ارسال

مرسی مشکل دیتابیس حل شده ولی الان مشکل اینجاست که ادمین با yoursite.com/wp-login.php بالا میاد ولی با wp-admin بالا نمیاد و از طریق wp-login هم میخوام وارد شم بالا نوشته " خطا: کوکی‌ها از کار افتاده‌اند یا کاوشگر شما از کوکی‌ها پشتیبانی نمی‌کند. شما باید برای به کارگیری وردپرس کوکی‌ها را فعال کنید "

قبلا ذر انجمن بحث کردیم جستجو کنید:

http://forum.wp-pars...رس/page__st__10

http://forum.wp-pars...کی-در-وردپرس38/

لینک به ارسال

مرسی این تاپیکایی که دادید یکی گفته بود خودم حل کردم

یکی گفته بود کوکی هارا درست کنید . خلاصه یه جواب درست و حسابی نبود

مشکل از پوسته بود که حل شد ممنونم ازتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...