• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
farnazs

تبدیل وردپرس به جوملا

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید

من تازه یه هاست و دامین خریداری کردم و هیچ مطلبی روی سایت نیست و بجز نصب وردپرس روی هاست چیزی رو بارگزاری نکردم .

دنبال یه قالب خوب می گشتم که از قالب های جوملا یکی رو انتخاب کردم .

حالا می خوام بدونم می تونم وردپرس را حذف کنم و جوملا رو روی هاست نصب کنم ؟

و اگر از محیط جوملا خوشم نیومد میتونم مجدد وردپرس رو نصب کنم و مشکلی پیش نمیاد ؟

و یا می تونم قالب مد نظر رو که متناسب با جوملا 1.5 هست رو به وردپرس تبدیل کنم و به چه نحو؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

دوست عزيز خودتون وگيج نكنيد اول از همه بگيد كه چه سايتی ميخوايد افتتاح كنيد؟

برای سايت های موزيك بهترين مديريت وردپرس

به نظر من وردپرس از جوملا خيلی بهتره درسته قالباش كمه اما خب ميشه قالب های اختصاصی گرفت

قالب جوملا هم فكر كنم دوستان طراح بتونن ريپ كنن به وردپرس

خلاصه اگه از نو داريد شروع ميكنيد عجله نكنيد و كاملا با فكر انتخاب هاتون و بكنيد كه پشيمون نشيد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و خسته نباشید

من تازه یه هاست و دامین خریداری کردم و هیچ مطلبی روی سایت نیست و بجز نصب وردپرس روی هاست چیزی رو بارگزاری نکردم .

دنبال یه قالب خوب می گشتم که از قالب های جوملا یکی رو انتخاب کردم .

حالا می خوام بدونم می تونم وردپرس را حذف کنم و جوملا رو روی هاست نصب کنم ؟

و اگر از محیط جوملا خوشم نیومد میتونم مجدد وردپرس رو نصب کنم و مشکلی پیش نمیاد ؟

و یا می تونم قالب مد نظر رو که متناسب با جوملا 1.5 هست رو به وردپرس تبدیل کنم و به چه نحو؟

ممنون

سلام و سال نو مبارک ...شما می تونید در لوکال جوملا رو نصب و تست کنید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

دوست عزيز خودتون وگيج نكنيد اول از همه بگيد كه چه سايتی ميخوايد افتتاح كنيد؟

برای سايت های موزيك بهترين مديريت وردپرس

به نظر من وردپرس از جوملا خيلی بهتره درسته قالباش كمه اما خب ميشه قالب های اختصاصی گرفت

قالب جوملا هم فكر كنم دوستان طراح بتونن ريپ كنن به وردپرس

خلاصه اگه از نو داريد شروع ميكنيد عجله نكنيد و كاملا با فكر انتخاب هاتون و بكنيد كه پشيمون نشيد

سلام

ممنون از راهنماییتون

من در حال راه اندازی سایت خبری هستم و اون قالبی که پیدا کردم دقیقا همونیه که میخوام ولی مشکلم همونی بود که گفتم ... واقعا به قول شما گیج شدم

من از چه طریقی می تونم کسی رو پیدا کنم که بتونه قالب جوملا رو به وردپرس تبدیل کنه ؟ و آیا خودم میتونم این کارو انجام بدم ؟

سلام و سال نو مبارک ...شما می تونید در لوکال جوملا رو نصب و تست کنید ...

سلام

سال نو شما هم مبارک

منظورتون از لوکال دقیقا کجاست ؟

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون از راهنماییتون

من در حال راه اندازی سایت خبری هستم و اون قالبی که پیدا کردم دقیقا همونیه که میخوام ولی مشکلم همونی بود که گفتم ... واقعا به قول شما گیج شدم

من از چه طریقی می تونم کسی رو پیدا کنم که بتونه قالب جوملا رو به وردپرس تبدیل کنه ؟ و آیا خودم میتونم این کارو انجام بدم ؟

فكر نميكنم شما طراحی و يا كدنويسی بلد باشيد

در همين انجمن طراحان خوبی داريم ميتونيد در تاپيكی مطرح كنيد و براتون انجام بدن

اگه طراح ديگه ای هم سراغ داريد ميتونيد اين كار و بهش واگذار كنيد.

شما از مديريت جوملا با خبر هستيد و باهاش كار كرديد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فكر نميكنم شما طراحی و يا كدنويسی بلد باشيد

در همين انجمن طراحان خوبی داريم ميتونيد در تاپيكی مطرح كنيد و براتون انجام بدن

اگه طراح ديگه ای هم سراغ داريد ميتونيد اين كار و بهش واگذار كنيد.

شما از مديريت جوملا با خبر هستيد و باهاش كار كرديد؟

زیادم ناوارد نیستم ... 2 تا سایت دیگه طراحی کردم در محیط وردپرس ... با جوملا هم کار کردم ولی وقتی با وردپرس آشنا شدم وردپرس رو ترجیح دادم ... زیاد با کدنویسی غریبه نیستم میتونم تا حدودی کارمو باهاش پیش ببرم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سال نو شما هم مبارک

منظورتون از لوکال دقیقا کجاست ؟

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنین !

شما می تونید با نصب نرم افزارهایی مثل WampServer یا XAMPP در سیستم خودتون محیط هاست رو در سیستم خودتون داشته باشید و جوملا یا وردپرس رو برای تست در سیستم خودتون نصب و اجرا کنید...

ویرایش شده در توسط hamidwi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه كد نويسی و طراحی بلديد ميتونيد از اساتيد راهنمایی بگيريد برای ريپ قالب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه می خواید قالب وردپرس رو به جوملا تبدیل کنید باید داخل انجمن جوملا درخواست پشتیبانی کنید.

http://forum.joomlafarsi.com/threads/54371-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%87%D8%B3%D8%AA-%D8%9F

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید توابع وردپرس جایگزاری توابع جوملا شود بهتره اول آموزش ساخت قالب وردپرس بخونید

سلام

اگه می خواید قالب وردپرس رو به جوملا تبدیل کنید باید داخل انجمن جوملا درخواست پشتیبانی کنید.

http://forum.joomlaf...-به-جوملا-هست-؟

منظور ایشون برعکس هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می تونید با نصب نرم افزارهایی مثل WampServer یا XAMPP در سیستم خودتون محیط هاست رو در سیستم خودتون داشته باشید و جوملا یا وردپرس رو برای تست در سیستم خودتون نصب و اجرا کنید...

سلام مجدد

ممنون از راهنماییتون ... من برنامه wampserver رو دانلود و نصب کردم ولی وقتی روی لوکال هاست کلیک می کنم این خطا رو میده :

local1.png

و یا موقعی که مستقیم وارد سایت localhost.com میشم صفحه زیر میاد :

local.png

که اینم وقتی رو لینک لوکال هاست کلیک می کنم مجدد تصویر اول میاد ...

میشه راهنماییم کنین که مشکل از کجاست ؟

ضمنا برنامه نصب شده هم به رنگ سبز دراومده ....

ممنون

ویرایش شده در توسط farnazs

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جای localhost از 127.0.0.1 استفاده کنید یا پورت رو عوض کنید

http://stackoverflow.com/questions/10873295/error-message-forbidden-you-dont-have-permission-to-access-on-this-server

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جای localhost از 127.0.0.1 استفاده کنید یا پورت رو عوض کنید

http://stackoverflow...-on-this-server

سلام مجدد

من وارد لوکال هاست شدم دیتابیس و یوزر و پسوردم ساختم ... جوملا 1.5 رو که منطبق که اون قالبی هست که مدنظرمه دانلود و در قسمت www directory کپی و اکسترکت کردم و فایل زیپ رو حذف کردم و مجدد که وارد لوکال هاست شدم و روی فولدر ایجاد شده در قسمت Your Projects کلیک کردم ولی چیزهایی که نشون میده تصاویر زیره :

joomla.png

joomla1.png

من حتی چندین جوملا رو از سایت های مختلف دانلود کردم که نکنه ایراد از فایل دانلود شده باشه ولی همشون همین ایراد را نشون میدادن ... حتی من چند مرحله با همین روش جلو رفتم که در قسمت کنترل مراحل نصب خاموش و روشن ها مطابق آموزش نبود:

%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A72.png

ولی در قسمت پایگاه داده و وارد کردن یوزر و پسورد و دیتابیس و ... ادامه رو که زدم این خطا رو میداد :

%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7_3.png

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

ویرایش شده در توسط farnazs

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این مشکل مربوط به جوملا هست. باید داخل انجمن جوملا مطرح کنید. اینجا انجمن وردپرس هست. ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این مشکل مربوط به جوملا هست. باید داخل انجمن جوملا مطرح کنید. اینجا انجمن وردپرس هست. ;)

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری