رفتن به مطلب

چند تا سوال از nofollw کردن لینک ها

M0TRIX

پست های پیشنهاد شده

سلام.

ایا باید همه لینک ها رو nofollw کنیم؟

اگه یه لینک معتبر رو ما nofollow نکنیم میتونه مفید باشه؟یا اصلا هر لینکی که خارج میشه تاثیر منفی داره؟

به نظر شما همه لینک هارو nofollow کنیم بهتره؟

لینک به ارسال

ببینید هر لینکی که شما flo میکنید یعنی سایت شما دارد سایت مقابل تایید میکند حال با شماست اما معمولا no میزنند برای لینک های خارجی

لینک به ارسال

به نظر شما همه لینک هارو nofollow کنیم بهتره؟

بهتره همه لینک های خروجی رو nofollow نکنید . اینطوری از نظر گوگل خیلی خسیس به نظر میاید . بهتره سایت های معتبری که لینکشون داخل سایتتون هست رو follow کنید اما در حد 1-2 سایت نه بیشتر. همه چیز یصورت متعادل خوبه . افراط و تفریط همیشه باعث ضرر میشه .

لینک به ارسال

سلام.

منظورتون تو هر صفحه اس یا کل سایت؟

اخه من بعضی اوقات تو یه پستی مجبورم ده الی پانزده لینک خارجی داشته باشم. البته همه لینک ها caption دارن.

الان به نظرتون چیکار کنم؟یه پست برو بزارم بمونه بقیه رو no کنم؟

لینک به ارسال
منظورتون تو هر صفحه اس یا کل سایت؟

منظور من كل صفحات سايت بود . بهتره لينكهاتون طوري نباشه كه در تمامي صفخات بصورت يكسان نمايش داده بشه . اگر مجبوريد به سايتهايي لينك بديد كه نه به سايت شما ربط دارن نه ارزش بالايي دارن پس نو فالو بشن بهتره .

لینک به ارسال

. بهتره لينكهاتون طوري نباشه كه در تمامي صفخات بصورت يكسان نمايش داده بشه .

این بخشو متوجه نشدم.

تعدا کل لینکا در کل سایت باید چقدر باشه؟

همه لینکا تقریبا مرتبط هستن

لینک به ارسال

این تفکر که اگر همه ی لینک ها را Nofollow کنیم خوب هست کاملا اشتباه هست٬ شما نیاز هست که بقیه سایت ها را تایید کنید تا سطح ارزش محتوای خود را بالا ببرید.

به شخصه عقیده دارم که لینک های خروجی میتونه همشون Follow باشه در صورتی که شما بدونید به کجا و چجوری دارید لینک میدید.

چون لینک Follow به این معنا نیست که شما همه چیز را از دست دادید بلکه اگر درست انجام بشه میتونه به این معنا باشه که خیلی چیزها به دست آوردید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...