رفتن به مطلب

دزدیدن سایت !!!!!

konjkav

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه هاستینگم همه فایل هام رو برداشته و یه سایت دیگه با یه دامین دیگه شبیه دامین خودم زده.و پسورد همه چیز رو عوض کرده، هیچ دسترسی هم بم نمیده و بک آپ هم بهم نمیده.

خوشبختانه از فایل ها + هاست بک آپ دارم و دامین اصلی دست خودمه...(البته 1 هفته قدیمی هست.)

میخواستم ببینم چیجوری میتونم به گوگل بگم که این سایت تقلبی هست و فایل های من رو دزدیده!!!

گوگل راهی گذاشته برای این حرکات؟ چیکار باید کرد؟

ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنند.

لینک به ارسال

سلام

کدوم هاستینگ این کار رو کرده؟ قاعدتا اگه دسترسی به دامین یا هاست نداشته باشید کار خاصی نمی تونید بکنید.

لینک به ارسال

سلام

کدوم هاستینگ این کار رو کرده؟ قاعدتا اگه دسترسی به دامین یا هاست نداشته باشید کار خاصی نمی تونید بکنید.

الان سایت رو بردم یه جای دیگه ران هست.

از همون بک آپی که داشتم.

لینک به ارسال

سلام

اسم و مشخصات هاستینگ رو قرار بدید

برای گوگل هم توی نت جستجو کنید آموزش های زیادی برای اینکار وجود داره که گزارش بدید

لینک به ارسال

سلام

گوگل سایتی که مطالبش قدیمی تر است را مرجع قرار می ده

پس به فکر گرفتن دامین باشید

چون هر کاری کنید گوگل شما را کپی کننده می شناسد (به خاطر وجود سایت اولی که قدیم تر هست)

این تجربه من است حالا دوستان هم بیایند و نظر بدهند

لینک به ارسال

سلام

گوگل سایتی که مطالبش قدیمی تر است را مرجع قرار می ده

پس به فکر گرفتن دامین باشید

چون هر کاری کنید گوگل شما را کپی کننده می شناسد (به خاطر وجود سایت اولی که قدیم تر هست)

این تجربه من است حالا دوستان هم بیایند و نظر بدهند

خوشبختانه

از فایل ها + هاست بک آپ دارم و دامین اصلی دست خودمه...(البته 1 هفته قدیمی هست.)

لینک به ارسال

سایت تقلبی یعنی چی هست؟

اینکه مطالبی که شما منتشر کردید را سایت دیگه ای با مشخصات شبیه شما هم منتشر کرده باشه نشانه تقلبی بودن سایت نیست و گوگل هم گول تشابه دامین را نخواهد خورد کاربربر هم که مسیرش مشخصه

چرا یک شرکت هاستینگ باید چنین کاری بکنه؟ !!!!

اگر بتونید ادعاتون رو ثابت کنید می تونید شرکت را پلمپ کنید و خسارت قابل توجهی بگیرید در غیر اینصورت باید منتظر پرداخت خسارت قابل توجهی به اون شرکت باشید

برای گوگل واقعا این نوع مسائل قابل اهمیت نیست از دامینتون استفاده کنید و انتشارتون رو ادامه بدید موقعیتتون در گوگل تغییری نخواهد کرد

لینک به ارسال

سلام

اسم و مشخصات هاستینگ رو قرار بدید

برای گوگل هم توی نت جستجو کنید آموزش های زیادی برای اینکار وجود داره که گزارش بدید

سلام kasra جان اجازه بده اسمشو نگم چون هر کاریم بام کرد من تو مرامم نیست نون کسی رو آجر کنم.

جستجو کردم ولی چیزی دست گیرم نشد.

میشه لینک های آموزش رو بدید که دقیق باید چیکار کنم؟

چه جالب !!!

کدوم هاستینگ این کار و کرده ؟؟؟ فک کنید این هاستینگ چی بوده ...

جالب نیست عزیزم شرم آوره...

توصیه ای که به همه دوستان میکنم اینه که همیشه بک آپ داشته باشید.

سایت تقلبی یعنی چی هست؟

اینکه مطالبی که شما منتشر کردید را سایت دیگه ای با مشخصات شبیه شما هم منتشر کرده باشه نشانه تقلبی بودن سایت نیست و گوگل هم گول تشابه دامین را نخواهد خورد کاربربر هم که مسیرش مشخصه

چرا یک شرکت هاستینگ باید چنین کاری بکنه؟ !!!!

اگر بتونید ادعاتون رو ثابت کنید می تونید شرکت را پلمپ کنید و خسارت قابل توجهی بگیرید در غیر اینصورت باید منتظر پرداخت خسارت قابل توجهی به اون شرکت باشید

برای گوگل واقعا این نوع مسائل قابل اهمیت نیست از دامینتون استفاده کنید و انتشارتون رو ادامه بدید موقعیتتون در گوگل تغییری نخواهد کرد

ممنون استاد

سایت بنده یک سایت موزیک و غیرمجاز هست...

مرجعی برام وجود نداره شکایت کنم !!!

لینک به ارسال

سلام kasra جان اجازه بده اسمشو نگم چون هر کاریم بام کرد من تو مرامم نیست نون کسی رو آجر کنم.

سلام عزیز

به نظر من شما اشتباه فکر می کنید

اسم بردن از این کلاه بردارها نه اینکه بی مرامی نیست بلکه جلوگیری از کلاه برداری بیشتر اونهاست ...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

سلام

ادرسش را بده با مدرکی که میگی ایشون اینکار را کرده را بده پلیس فتا نهایت یک هفته ای اگر یگیر بشند هم سایتش بسته میشه و هم احتمال دستگیریشم هست

لینک به ارسال

لو دادن این هاستینگ بی مرامی نیست ولی لو ندادنش یه جورایی ظلم در حق بقیه و راه باز گذاشتن برای یه کلاه بردار برای ادامه کارشه

لینک به ارسال

مطمئن هستید هک نشدید؟!

آیا با شرکت هاست خود در تماس هستید و اونها مسئولیت انجام اینکار را به عهده گرفتند؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزيز چيزی كه شما ميگی هيچ جور با عقل جور در نمياد

آمار سايت شما چند بود؟در آمد داشتيد؟

آخه يه هاستينگ چطور و چرا بايد بياد اين كارو بكنه؟ يعنی اعتبارش و درآمدش و فقط بخاطر يه سايت مياد به خطر بندازه؟

خود هاستينگ گفته من اينكارو كردم؟

مطمئنيد كسی هاست شمارو هك نكرده؟

بعدش يعنی چی من نون كسی رو آجر نميكنم.فردين مرد دوست عزيز

شما بايد بگی كدوم هاستينگ بوده كه واسه ديگران از اين مشكلات پيش نياد

البته حرفاتون و كه اين كار از طريق هاستينگ بوده رو بايد با مدرك رو كنين

يه مدرك محكمی بايد باشه كه مشخص باشه اين كار توسطه شركت بوده

اگر اين حرف صحت داشته باشه مرام و اين حرفارو بزار كنار و شكايت كن

شركت و پلمپ ميكنن. ولی اول شما اسم هاستينگ و بدين ببينيم كدوم هاستينگ بوده؟مهر اعتبار و داره يا نه؟

مملكت قانون داره الكی نيست كه :D

لینک به ارسال

سلام

دوست عزيز چيزی كه شما ميگی هيچ جور با عقل جور در نمياد

آمار سايت شما چند بود؟در آمد داشتيد؟

آخه يه هاستينگ چطور و چرا بايد بياد اين كارو بكنه؟ يعنی اعتبارش و درآمدش و فقط بخاطر يه سايت مياد به خطر بندازه؟

خود هاستينگ گفته من اينكارو كردم؟

مطمئنيد كسی هاست شمارو هك نكرده؟

بعدش يعنی چی من نون كسی رو آجر نميكنم.فردين مرد دوست عزيز

شما بايد بگی كدوم هاستينگ بوده كه واسه ديگران از اين مشكلات پيش نياد

البته حرفاتون و كه اين كار از طريق هاستينگ بوده رو بايد با مدرك رو كنين

يه مدرك محكمی بايد باشه كه مشخص باشه اين كار توسطه شركت بوده

اگر اين حرف صحت داشته باشه مرام و اين حرفارو بزار كنار و شكايت كن

شركت و پلمپ ميكنن. ولی اول شما اسم هاستينگ و بدين ببينيم كدوم هاستينگ بوده؟مهر اعتبار و داره يا نه؟

مملكت قانون داره الكی نيست كه :D

امکان داره چرا که نه

این روزا که کسی به تخصص کاری نداره

بشنوه یه چی هست که درامد داره میزنه توش

ایناهم شاید یکمی از اماتور اونورتر نمایندگی گرفتن و هیچی از دنیای نت و وب سایت اینا بلد نیستن

ولی در کل حرفات درست من لایک می کنم :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...