رفتن به مطلب

خطای Failed to connect to 2a00:1450:4001:80a::1007: Network is unreachable

rasooul

پست های پیشنهاد شده

سلام

این ارور برای چیه ؟

Failed to connect to 2a00:1450:4001:80a::1007: Network is unreachable

قبلا تو یه تاپیک خوندم هاست داخل ایران باشه این مشکل پیش میاد اما داشتم روی یک سایت این مورد رو تست میکردم دو هاست با دو دامنه جدا از یک شرکت هاستیگ یکی این خطا رو داره یکی نداره هر دو داخل ایران هست.

لینک به ارسال

سلام

این خطا خودش یک مرتبه ظاهر شد

یا اینکه بعد از تغییر در قالب یا افزونه و یا ... این ارور نمایش داده شده

لینک به ارسال

قبلا به این صورت نبوده یک دفعه اینطور شده بیشتر خطا به این صورت هستش تغییرات خاصی هم صورت نگرفته ممکنه از وردپرس انگلیسی باشه چون الان از نسخه ی 3.8.1 استفاده میشه در حالی که فارسی نسخه ی 3.8 هست

SSL connect error

هنگام انتشار پست جدید ظاهر میشه که بعد از رفرش کردن مطلب انتشار میشه برای برخی تغییرات ظاهر میشه مثلا هنگام ساخت فرم تماس و ...

لینک به ارسال

این سوال شما ظاهرا جوابی نداره پیوند

پیشنهاد من این هست که دوباره وردپرس رو به طور دستی نصب کنید شاید مشکل‌تون برطرف شد

در مورد نسخه وردپرس فارسی هم خدمت‌تون بگم تفاوت فقط در ترجمه لغات هست

لینک به ارسال

تو یکی از تاپیک ها آقا پارسا گفته بودن به دلایلی از هاست داخل ایران هستش که چند نمونه دیگر رو امتحان کردیم اما به این صورت نبودن.

این مشکل من نیست من دنبال این هستم این خطا برای چیه ؟؟؟ فقط در حال تست هستم در وردپرس هر خطایی ببینم می تونم برطرف کنم این مورد رو نیز پیدا خواهم کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...