رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان ببخشید نتوستم یه عنوان خوب بزارم برای تایپک .

من می خواستم یه دیتابیس رو از رو هاستم پاک کنم به اشتباه دیتابیس اصلی سایت رو پاک کردم .

حالا هم که می نویسه خطای برقرای با پایگاه داده یه دیتابیس دیگه به همون نام هم درست کردم ولی بازم درست نشد .

می خواستم بدونم آیا میشه اینو درستش کرد یا بتونم اطلاعات و عکس ها و پست ها رو بدون پاک شدن بفرستم روی یه سایت

جدید. چون هنو فایل های سایت تو هاست هست .

اینجوری بگید چه فایل های رو باید جایگزین کنم تا بدون حذف پست ها و عکس ها یه سایت جدید بیاد بالا. ببخشید سرتون رو درد آورم

http://tennis-jajarm.ir

اینم ادرسش

لینک به ارسال

سلام

اگر خودتون بکاپ ندارید به پشتبان هاستتون بگید آخرین بکاپ رو واستون ریستور کنن.

لینک به ارسال

بله.به پشتیبانی هاست تون بگین براتون برمیگردونه.فکر کنم بی درد سر ترین راه همینه

لینک به ارسال

دوستان پشتیبان گفت که آخرین یک آپ مال 3 هفته پیشه اینجوری کلی از اطلاعاتم میره . اگه میشه راهی بگین که مطالبم رو منتقل کنم رو یه وردپرس جدید

لینک به ارسال

دوست عزیز وقتی دیتابیس پاک میشه یعنی مطالب هم پاک شده بعد شما چطور میخواید مطالبی که دیگه وجود نداره رو منتقل کنید ؟

لینک به ارسال

دلیل اینکه شما دیتا بیس جدید با همون نام می سازید و ارور خطا در برقراری ارتباط می ده فکر می کنم پسورد ها هماهنگ نباشه

برای تغییر پسورد هم به فایل config.php بروید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...