pardis1

از کار افتادن لینک ورود وردپرس

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من پلاگین better-wp-security نصب کردم و گزینه تغییر لینک ورود و ثبت نام رو فعال کردم. و هر دو لینک رو تغییر دادم.اما الان هرکاری میکنم با این لینک جدید نمیشه وارد بشم و لینک پیش فرض هم نمیشه و میگه صفحه پیدا نشد.

البته کدی که هنگام فعال کردن این گزینه پلاگین بهم داده رو دارم. اما نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

فایل .htaccess رو پاک کن، آدرس لاگین پیشفرض برمیگرده، و پس از ورود پیوند یکتا رو به روز کن تا با خطای 404 مطالبت روبرو نشی.

آدرس سایتت هم میذاشتی چک کنیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

فایل .htaccess رو پاک کن، آدرس لاگین پیشفرض برمیگرده، و پس از ورود پیوند یکتا رو به روز کن تا با خطای 404 مطالبت روبرو نشی.

آدرس سایتت هم میذاشتی چک کنیم

ادرس وبسایتم :

http://parood.ir

فایل .htaccess رو پاک کردم, اما اتفاق خاصی نیفتاد و هنوز هم لینکهای ورود خراب هستند

ویرایش شده در توسط pardis1
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان کلا سایتم رو که باز میکنم مینویسه error

دوباره محتویات .htaccess رو برگشت دادم.اما بازم کل سایت خرابه.لطفا فورا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان کلا سایتم رو که باز میکنم مینویسه error

دوباره محتویات .htaccess رو برگشت دادم.اما بازم کل سایت خرابه.لطفا فورا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

سایت شما بدون مشکل برای من باز شد.

به هاست برید و فایل wp-config.php رو باز کنید. احتمالا افزونه به این فایل کدی اضافه کرده.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-config.php را دوباره تو هاست اپلود کردم و مشخصات دیتابیس رو بهش دادم.اما سایت باز نمیشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز سایت که بالا می اومد.

من گفتم ببینید کدی به فایل wp-config.php اضافه شده که مربوط به افزونه باشه.

لااقل یه بک آپ از این فایل نگه می داشتید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آلان که تنظیمات wp-config اشتباه است

وقتی به حالت اولیه برگردوندید

البته کدی که هنگام فعال کردن این گزینه پلاگین بهم داده رو دارم. اما نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم

اون کد رو جلوی آدرس ورود بزنید تا وارد ضفحه ورود بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان سایت باز نمیشه.لطفا راهنمایی بکنید که چکار کنم.اون کد رو زدم خطا میده

البته دیشب یه فول بکاپ گرفتم شانسی.

لطفا بگید اگه راهی نداره رستور کنم بکاپ رو؟ لطفا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از هاست آدرس پوشه افزونه رو موقتا تغییر بدید و تست کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m3hdigh
      سلام و وقت بخیر ،
      بنده یک قالب آماده خریداری کرده ام برای آموزش آنلاین LMS . یک سرویس ارسال sms هم از کاوه نگار باری احراز هویت خریداری کرده ام . ثبت نام و ورود در دوره ها با استفاده از یک پلاگین انجام میشه . که من در قسمت account اون رو به طور کل پاک کردم و تغییر دادم ( قسمت عضویت در سایت )
      در حال حاضر یکسری مشکلات برای چک کردن اعضای ثبت نام شده دارم و همچنین فراموشی رمز عبور .
      ممنون میشم اگر کمکم کنید .
      صفحه عضویت

<h2 class="registerFormTitle">ثبت نام</h2> <div class="AuthWithMobile"> <form action="#" method="post" id="AuthWithMobileForm"> <label>کد ارسال شده خود را وارد نمایید.</label> <input type="hidden" name="AuthCodeDefault" id="AuthCodeDefault"> <input type="text" class="isNumberic" name="AuthMobileCode" id="AuthMobileCode" placeholder="کد احراز هویت" maxlength="4"> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SumbitAuthMobile" value="احراز هویت"> </form> </div> <form action="#" method="post" id="SignUpForm"> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">نام</label> <input type="text" name="register_first_name" id="register_first_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_last_name">نام خانوادگی</label> <input type="text" name="register_last_name" id="register_last_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_mobile">شماره موبایل</label> <input type="text" name="register_mobile" class="isNumberic" id="register_mobile" maxlength="11"> </div> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">کلمه عبور</label> <input type="password" name="register_password" id="register_password" > </div> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SubmitRegisterForm" value="ثبت نام"> </form>  
      javascript
      function AuthMobile(){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'mobile' : register_mobile, }, success: function (data) { if (data.status !== 'true' ) { jQuery(".AuthWithMobile").show(); jQuery("#AuthCodeDefault").val(data.auth_code); return true; return true; }else{ alert("کلمه عبور وارد شده اشتباه می باشد."); } }, error: function (errorThrown) { } }); } jQuery(document).ready(function () { jQuery("#AuthWithMobileForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var auth_code = jQuery("#AuthMobileCode").val(); auth_code = + auth_code * 3781; var Current_auth_code = jQuery("#AuthCodeDefault").val(); if(auth_code.length < 4){ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").removeAttr("style"); } if(auth_code == Current_auth_code){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'user_name' : register_mobile, 'user_password' : register_password , 'user_first_name' : register_first_name , 'user_last_name' : register_last_name , }, success: function (data) { if (data.status) { // $(".SignUpMobile#AlertAjax").hide(); // $("form#SignUpForm #SignUpBtn").val(data.message); window.location.reload(); }else{ window.location.reload(); } }, error: function (errorThrown) { window.location.reload(); } }); } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); alert("error"); } }) jQuery("body .isNumberic").on("keypress keyup blur",function () { jQuery(this).val(jQuery(this).val().replace(/[^\d].+/, "")); if ((event.which < 48 || event.which > 57)) { event.preventDefault(); } if(jQuery(this).val() == ""){jQuery(this).val()} }); jQuery("form#SignUpForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); if(register_first_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").removeAttr("style"); } if(register_last_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").removeAttr("style"); } if(register_mobile.length < 11){ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").removeAttr("style"); } if(register_password.length < 8){ jQuery("form#SignUpForm #register_password").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_password").removeAttr("style"); } if(AuthMobile()){ return true; } else{ return false; } }); });  
      sms.php

<?php function CurlSend($request,$params,$result = false){ // Generate curl request $session = curl_init($request); // Tell curl to use HTTP POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POST, true); // Tell curl that this is the body of the POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POSTFIELDS, $params); // Tell curl not to return headers, but do return the response curl_setopt($session, CURLOPT_HEADER, false); curl_setopt($session, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); // obtain response $response = curl_exec($session); curl_close($session); // print everything out if($result){ return true; } } add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_Auth_With_Mobile') ): function exir_danesh_Auth_With_Mobile(){ $mobile = sanitize_text_field($_POST['mobile']); $message = rand(1000,9999); $apiCode = "*************************************************"; $request = 'https://api.kavenegar.com/v1/'.$apiCode.'/verify/lookup.json'; $params = array(); $params['receptor'] = $mobile; $params['token'] = $message; $params['template'] = "VerifyCode"; $send_auth = CurlSend($request,$params); $code = $message * 3781; print json_encode(array("status" => true, "auth_code" => $code)); exit(); } endif; ?>  
      Function.php
      require_once get_template_directory().'/inc/ajaxcall.php'; require_once get_template_directory().'/inc/sms.php';  
      ajaxcall.php
      <?php //SignUp Mobile add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_SignUpWith_mobile') ): function exir_danesh_SignUpWith_mobile(){ $user_name = sanitize_text_field($_POST['user_name']); $user_password = sanitize_text_field($_POST['user_password']); $user_first_name = sanitize_text_field($_POST['user_first_name']); $user_last_name = sanitize_text_field($_POST['user_last_name']); $user = wp_create_user($user_name,$user_password,""); update_user_meta($user,"first_name",$user_first_name); update_user_meta($user,"last_name",$user_last_name); $login = wp_signon(array("user_login" => $user_name,"user_password" => $user_password, "remember" => "true"),true); print json_encode(array('status'=>true,'message'=>"شما با موفقیت ثبت نام شدید لطفا منتظر بمانید...")); exit(); } endif; ?>  

• توسط madidi
      سلام 
      از چه کدی استفاده کنم تا وقتی کاربر رو یه بخشی کلیک کرد چند تا لینک براش باز بشه نه یه لینک
    • توسط HADI.RBL
      سلام خسته نباشید من وقتی یک برگه رو در وردپرس خودم میسازم هرکار میکنم در سایتم نمایش داده نمیشه هرکی میدونه مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنه >. 
    • توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط mahnaz20
      با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
      دیروز هنگام آپدیت افزونه ووکامرس مشکلی در بروزرسانی بوجود آمد و سایتم بالا نیومد مجبور شدم برم از هاست فایل maintance را پاک کنم و سایت بالا اومد .
      ولی تنظیمات پیکربندی گواهینامه ssl بهم ریخته و وقتی آدرس سایتم را میزنم مرورگر اخطار میده که این سایت امن نیست و سایت باز نمیشه. بجای آیکون سبز رنگ هم آیکون اخطار قرمز کنار url نشان میده.
      لطفا کمک کنید این مشکل را برطرف کنم. ممنونم