رفتن به مطلب

404 شدن یک آدرس مشابه

پست های پیشنهاد شده

این لینک رو ببینید:

http://dty.ir/آخرین-...آخرین-طراحی-ها/

404 میشه .مشکل بزرگی برای سایتم تو گوگل وبمستر درست شده.600 تا not found درست شده؟؟

اما اگه از توی قسمت مدیریت سایت روی مشاهده دسته یا نوشته کلیک کنم دقیقا همین آدرس درسته!

احتمال میدم به خاطر تغییر قالب سایت باشه.اما نمی دونم دلیلش چیه

ویرایش شده توسط yoonesgholamy
لینک به ارسال

سلام.پیوندها یکتا رو ی بار عوض کنین ببینیند نات فاندهایی که خودتون میبینین درست میشه

لینک به ارسال

اون نات فاندهای داخل گوگل وبمسترتون به چه صورتیه؟یعنی آخر آدرسم طالبتون ی آدرسی اضافه میکنه؟

لینک به ارسال

من هم در گوگل وبمسترم ارور 404 زیاد دارم. البته من تازه قالب عوض کردم. میتونه از اون باشه؟ ولی تعدادشون به 1000 تا میرسه. فک نکنم قالب این همه 404 بده

یه سوال دارم در مورد پیوند های یکتا. اگه من پیوندهای یکتا را بر روی پیش فرض بزارم ولی در کادر پایینی هم /%postname%/ بنویسم مشکلی ایجاد نمیکنه؟

لینک به ارسال

اون نات فاندهای داخل گوگل وبمسترتون به چه صورتیه؟یعنی آخر آدرسم طالبتون ی آدرسی اضافه میکنه؟

نه هیچ آدرسی آخرش اضافه نشده و هر 2 آدرس شبیه هم هستن ولی یک نات فانده و یکی سالم؟تعجب من هم برای همینه که 2تا لینک کاملا شبیه هم چرا اینطوری شدن

لینک به ارسال

من هم در گوگل وبمسترم ارور 404 زیاد دارم. البته من تازه قالب عوض کردم. میتونه از اون باشه؟ ولی تعدادشون به 1000 تا میرسه. فک نکنم قالب این همه 404 بده

یه سوال دارم در مورد پیوند های یکتا. اگه من پیوندهای یکتا را بر روی پیش فرض بزارم ولی در کادر پایینی هم /%postname%/ بنویسم مشکلی ایجاد نمیکنه؟

این که دیگه پیشفرض نمی شه اگر صفحه شما با /%postname%/ دخیره بشه یعنی این حالت برای پیوند یکتا انتخاب شده

لینک به ارسال

ارورهای روز به روز بیشتر میشه.

ارورها به صفحه اول ریدایکت میشه. حالا برای خلاص شدن ازشون چیکار کنم؟

لینک به ارسال

مشکل از زبان فارسی در دسته بندی هاست.

http://forum.wp-pars...ن-در-دسته-بندی/

http://forum.wp-pars...-دسته-های-سایت/

داداش همه مطالبو خوندم ولی نه دسته های من مشکل داره نه چیزی دیگه ای . دو سه تا شو در وبمستر باز کردم مربوط به صفحاتی بود که قبلا درست کرده بودم ولی الان نیستن.

خب چطور کاری کنم که این صفحات 404 به کلی حذف بشن. افزونه ای خاصی هست این کارو بکنه؟

لینک به ارسال

داداش همه مطالبو خوندم ولی نه دسته های من مشکل داره نه چیزی دیگه ای . دو سه تا شو در وبمستر باز کردم مربوط به صفحاتی بود که قبلا درست کرده بودم ولی الان نیستن.

خب چطور کاری کنم که این صفحات 404 به کلی حذف بشن. افزونه ای خاصی هست این کارو بکنه؟

از افزونه های ریدایرکت استفاده کنید.

لینک به ارسال

بدون افزونه هم الان ریدایکت میکنم. ولی تاثیری نداره. روز به روز بیشتر میشه

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال

غیرفعال و تست کنید

همچنین کیبوردتون عربی هست یا فارسی؟

لینک به ارسال

توی کیبورد عربی، برخی کلمات با کیبورد فارسی فرق داره.

مثل ی = ي و ...

حالا اگه تو ادرس این باشه :

ایراني و به جاش اینو وارد کنی : ایرانی 404 میده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...