13 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

امروز وقتی وارد ادمین وردپرس شدم با علامت بروز رسنای مواجه شدم که چندتا افزونه و پوسته رو شامل میشد

وقتی گزینه بروزرسانی رو زدم تو صفحه باز شده تو نصفه راه نوشت امکان آپلود یک فایل وجود ندارد که البته تو تمامی موارد بروزرسانی اینطور شده اگه امکان دارا راهنمایی بفرمایید با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر یک از افزونه هایی که نیاز به بروز رسانی داره را تک تک اپلود کن ببین مشکل از کدوم افزونه است بعد اگر نیاز داشتی بهش ورژن جدید را بگیر از هاست اپلود کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه افزونه ها همینجورین

چند تاشونو از هاست آپلود کرد

اما نمیدونم مشکل از کجاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر دسترسی پوشه های uploads upgrades plugins هر سه روی 725 یا بالاترند

حجم قابل استفاده فضا برای دانلود فایل زیپ شده آن زیپ کردنش و و جایگزین نمودن فایل ها کم بوده یا در آن لحظه در اختیارتان از روی آدرس های افزونه ها آنها را به صورت دستی روی سیستم منزل دانلود کنید و همانجا آن زیپ نمایید از طریق یک نرم افزار دسترسی به ftp مثل filezilla به هاست خود متصل شوید و از طریق مسیر

wp-content/wp-plugins/ پوشه های ورژن قبلی افزونه ها را بیابید و پاک کنید و ورژن جدید را را که آن زیپ نموده اید جایگزین کنید اگر فایل هایی با پسوند TMP دارید آنها را پاک کنید تا فضا برای فعالیت باقی بماند

و الا دسترسی را با راست کلیک روی پوشه ها و فقط برای پوشه ها به 725 تغییر دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی پوشه های uploads plugins روی 755 هست و پوشه upgrades روی 751

در مورد فضا 110 مگا بایت جای خالی دارم

اما فعلا مشکل حل شده نمیدونم تو اون لحظه چه مشکلی بوجود اومده بود

اگه میشه یه راهنمایی در مورد اعداد دسترسی یه توضیحی بدین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اگه میشه یه راهنمایی در مورد اعداد دسترسی یه توضیحی بدین

http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی از هاست های اشتراکی متمرکز نیستند و فضا را کامل و یکجا در اختیار کاربر نمی گذارند مخصوصا در اتو آپدیت ها و بر اساس نیاز روزانه و معمول کاربر و با یک تلورانس محدود براش فضا باز می کنند که در حالات عادی کافیه ولی در زمان آپدیت یک افزونه یا مثلا وردپرس یک دفعه به 10 تا 15 مگابایت فضا نیازه تا فایل آپلود - آن زیپ بشه و بعدش فایل های قدیمی پاک بشه و فایل های جدید جایگزین و در انتها فایل زیپ شده پاک بشه یعنی در یک مرحله سه برابر حجم مصرف شده فضا اشغال می شه و همین باعث ارور می شه و کار متوقف می شه

راجب پرمیشن ها هم که مرتضای گرامی پیوند مفیدی رو ارائه دادند اما اگر نتیجه نگرفتید در تایپیک جدا مطرح کنید عمری بود فردا در خدمتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاست من دارای 800 مگابایت فضای خالی می باشد و ترافیک بالایی هم دارد باز در اواسط بروزرسانی متوقف می شود. چه مشکلی می تواند وجود داشته باشد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز دوستمون آقا ايمان در پست بالايي دليل اين اتفاق رو توضيح دادند ..

خيلي بهتره برزورساني‌ها رو به صورت دستي انجام بديد اينجوري به هيچ مشكلي هم برنخواهيد خورد ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گفتید به صورت دستی آیا پس از بروزرسانی دستی باید دوباره افزونه ها را فعال کرد و نیز ابزارک ها را جای گذاری کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر میتونید مستقیم و بدون غیرفعالسازی هم بروز کنید اما اینکار ممکنه با ریسک بیشتری همراه باشه. چون بعضا دیده شده با غیرفعال نکردن افزونه در هنگام بروزرسانی مشکلاتی پیش اومده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر میتونید مستقیم و بدون غیرفعالسازی هم بروز کنید اما اینکار ممکنه با ریسک بیشتری همراه باشه. چون بعضا دیده شده با غیرفعال نکردن افزونه در هنگام بروزرسانی مشکلاتی پیش اومده.

در مورد ابزارک ها چطور آیا پس از بروزرسانی باید دوباره تنظیم شوند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در مورد ابزارک ها چطور آیا پس از بروزرسانی باید دوباره تنظیم شوند؟

نه نیازی نیست با این حال همیشه قبل از بروزرسانی از دیتابیس بک‌آپ داشته باشین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>