رفتن به مطلب

مشکل درگیر بیش از حد cpu بدلیل افزونه

Pouya

پست های پیشنهاد شده

سلام. نت افراز اخطار بهم داده. در این اخطار یه سری صفحه بهم داده که جزو صفحات پر بازدیدمه و گفته بیش از ۱ ثانیه سرورو درگیر میکنه.

سوپر کش هم بررسی شده و افزونه های اضافی هم پاک کردم.

مشکل از افزونه‌ی

styles-with-shortcodes

هس (تست کردم). ولی من نمیتونم این افزونه رو حذف کنم. چون صفحه اصلی قالبم بر اساس همینه. چی کار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

دقیقا کاربرد

styles-with-shortcodes چیه؟ من کار نکردم باهاش.

لینک به ارسال

با این افزونه یه برگه رو به چند قسمت تقسیم میکنیم بعد توی هر قسمت یه چیزی میذاریم (بستگی به خود قالب داره که چه چیزایی واسش تعریف کرده باشه)

آدرس سایتم: 4funweb.ir

چکار کنم؟؟

لینک به ارسال

به نظرم برو سروت رو عوض کن. منم از نت افراز هاست گرفتم و چند وقت پیش هم به منم همین اخطار رو داد و میگفت فلان صفحه سرور رو درگیر میکنه منم چک کردم دیدم چندتا عکس توی صفحه بود که ادرسش از کد باینری استفاده شده بود. منم اونو حذف کردم مشکل رفع شد. ولی قبلا از طلاهاست سرویس میگرفتم از این مسائل به وجود نمیومد. پیشنهاد میکنم که هاستینگت رو عوض کنم . منم همین کار رو میخوام انجام بدم

لینک به ارسال

این افزونه پرمیومه دوست عزیز (#)

پیشنهاد میکنم، به جای فراخوانی استال ها با شورتکد توسط این افزونه ، اونها رو مستقیماً داخل استایل تون فراخوانی کنید. (افزونه چندان کاربردی نیست)

لینک به ارسال

به نظرم برو سروت رو عوض کن. منم از نت افراز هاست گرفتم و چند وقت پیش هم به منم همین اخطار رو داد و میگفت فلان صفحه سرور رو درگیر میکنه منم چک کردم دیدم چندتا عکس توی صفحه بود که ادرسش از کد باینری استفاده شده بود. منم اونو حذف کردم مشکل رفع شد. ولی قبلا از طلاهاست سرویس میگرفتم از این مسائل به وجود نمیومد. پیشنهاد میکنم که هاستینگت رو عوض کنم . منم همین کار رو میخوام انجام بدم

بخوام هاستمو عوض کنم باید vps بگیرم که واسم نمیصرفه.

این افزونه پرمیومه دوست عزیز (#)

پیشنهاد میکنم، به جای فراخوانی استال ها با شورتکد توسط این افزونه ، اونها رو مستقیماً داخل استایل تون فراخوانی کنید. (افزونه چندان کاربردی نیست)

بله افزونه رو قبلن خریدمش.

من از php زیاد بلد نیستم و نمیدونم چطوری در شکلی که الان چیدمش فرخوانی کنم.

پلاگین جایگزینی نیس؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...