رفتن به مطلب

دسته بندی مطالب قالب

Narenji

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام این قسمت آخرین اخبار دسته بندی بشه هر چی هم گشتم هیچی برای دسته بندیش نبود. باید چیکار کنم که این آخرین اخبار فقط برای نوشته های یه دسته تنظیم میشود.

Bazikade.ir

لینک به ارسال

سلام من میخوام این قسمت آخرین اخبار دسته بندی بشه هر چی هم گشتم هیچی برای دسته بندیش نبود. باید چیکار کنم که این آخرین اخبار فقط برای نوشته های یه دسته تنظیم میشود.

Bazikade.ir

قبلا توضیح داده شده است جستجو کنید»

کوئری بگیرید و id دسته مورد نظر فراخانتی کنید

http://wp-parsi.com/generator/

لینک به ارسال

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید این قسمت آخرین اخبار وجود داره ولی هر مطلبی که میزنم میره داخل اون من میخوام فقط مطالب یه دسته وارد اون بشه . این کدی که ساخته شد رو کجا بزارم؟

لینک به ارسال

بفرمایید آموزش در لینک زیر:

http://forum.wp-parsi.com/topic/7065-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%AF-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%B5/

لینک به ارسال

این آموزش بیشتر در مورد رنگ و اینا بود من بقیه آموزش ها نحوه ساختن اون قسمتو میگن من میگم قسمت آخرین اخبار یه جورایی آخرین نوشته هاست و وجود داره و من میخوام فقط مخصوص یه دسته بشه لطفا اگر کسی میتونه دستی توضیح بده.

لینک به ارسال

شما اصلا پست نخوندید کد شما:

<ul>
<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li>
</ul>
<?php endwhile; ?>

showPost=تعداد نمایش

cat= ایدی دسته مورد نظر

لینک به ارسال

حالا من این رو کجا بزارم که برای آخرین اخبار باشه؟

هرجا قالب که می خواهید قرار دهید

لینک به ارسال

درود.

طبق آموزش هایی که جناب Black_sky گذاشتند شما باید کد خودتون را ویرایش کنید

معمولا آموزش ها همیشه مستقیم مانند مشکل شما نیستند.

حال باید یا به حلقه پست خود و کوئری که دارد فیلتر های مورد نظر را اضافه نمایید یا کدی که بالا گذاشته شده را جایگزین بفرمایید.

پی نوشت : باز هم مشکل داشتید لطفا کد های مورد نظر را بگذارید تا دوستان راحتر بتوانند شما را راهنمایی نماییند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...