Amir.

JW Player - افزونه نمایش آنلاین فیلم وردپرس

10 پست در این موضوع قرار دارد

jw-player.jpg

اجرای ویدیوی آنلاین یکی از مهمترین و جدیدترین کاربردهای مولتی مدیا در وب است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم امروز یک پلیر خیلی قوی و خوب به نام JW-player که آن را برخی کاربران به صورت دستی استفاده میکنند را برای وردپرس معرفی کنیم تا همه کاربران بتوانند ویدیو های خودشان را از طریق قسمت ارسال نوشته در مطالب خود قرار دهند از ویژگی جالب این پلیر میتوان به بکارگیری Flash و HTML5 اشاره نمود.

پس امروز هم با ما باشید تا این افزونه جالب را با هم بررسی کنیم …

از ویژگی های این افزونه میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

- پشتیبانی کامل از Flash و HTML5

- قابلیت مدیریت ظاهر پلیر به صورت دلخواه

- قراردادن فیلم شما در قالب فلش

- سفارشی کردن لیست فایل های اجرایی

- کد میانبر حرفه ای و بسیار آسان

نصب و کار کردن با این افزونه بسیار ساده و واضح است اما به هر حال اگر جایی مشکلی داشتید میتوانید از این لینک استفاده نمائید

موفق و پیروز و همراه و همیار وردپرس باشید …

منبع : وردپرس98

صفحه دریافت افزونه : http://wordpress.org...-for-wordpress/

ویرایش شده در توسط amirabar
8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای کاش یه توضیحی در موردش میدادین

بد نیست که به کاربران تازه وارد هم فکر کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توضیحات بالا اگر کافی نیست این پست رو هم بخونید.

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

یه مشکل با این افزونه داشتم. مشکل من اینه که پلیر تو مطالب نشون داده میشه ولی وقتی رو دکمه پلی کلیک میکنم هیچی نشون نمیده ولی صدای فیلم میاد :blink:

از مد HTML5 هم استفاده کردم ولی اون از فلش داغون تره. خطا میده میگه هنگام بارگذاری با خطا روبرو شده :huh:

لطفاً بهم کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم يه سوال داشتم كه در رابطه با اين افزونه ست! (ديگه گفتم تاپيك جديد نزنم)

چطوري ميشه با اين افزونه فايل صوتي هم پخش كرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمامی فرمت ها رو به صورت .flv دربیارید و آپلود کنید.

لینک آپلود رو توی بخش External Media (در قسمت افزودن چند رسانه ای در صفحه ارسال نوشته) کپی کنید و روی Add Media کلیک کنید.

در صفحه بعد تصویر اولیه پلیر و لینک فایل flv رو توی منوی آبشاری انتخاب کنید.

میتونید یه custom player بسازید که ارتفاع کمی داشته باشه.

همچنین شخصاً برای اجرای فایل صوتی از پلاگین jw-player راضی نیستم. یا از کد های html5 و بدون افزونه یا اینکه از افزونه پیلیر پادکست استفاده کنید. اینطوری فرمت محبوب و رایج mp3 هم میشه پخش کرد.

البتــــــــــــــــه توی وردپرس 3.6 امکان درج پلیر صوتی و تصویری اومده که بهتر از پلاگین ها هست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البتــــــــــــــــه توی وردپرس 3.6 امکان درج پلیر صوتی و تصویری اومده که بهتر از پلاگین ها هست.

والا اقاي پارسا گفت كه اين امكان لغو شده!!!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين كه بايد حتما اون فيلم رو آپلود كنيم !!! اگه بخوايم از ادرسي ديگه ويدئو پخش شه چي؟ "افزودن از نشاني" رو هم زدم لينك رو قرار دادم و پلير نمايش داده نميشه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ایی که از طرف گروه و از همین پلیر هست این امکان رو داره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط resanehwp
      دوستانی که می خوان قلاب های ووکامرس و ترتیب اجرای اونها رو یاد بگیرن
      در لینک زیر صفحه آرشیو محصولات رو می تونید بررسی کنید
      http://bit.ly/rhwp1006
    • توسط centralfile
      سلام دوستان من افزونه wp original media path رو نصب کردم تنظمات مربوطه رو انجام دادم.
      یک ساب دامنه برای سایت ایجاد کردم.
      فایل های مربوط به پوشه uploads/wp-content رو هم به ساب دامنه انتقال دادم  اما عکس ها و فایل ها هنوز تو سایت لود نشده.
      پیوند های یکتا رو هم بروز رسانی کردم ولی  مشکلی حل نشد!
      ساب دامنه ایجاد شده و فایل ها داخلش قرار گرفتند
      اینم اسکرین شات از تنظیمات افزونه

ممنون میشم کمک کنید.

• توسط p1touchbiz
      دراین مقاله سعی داریم که تعریف درست از دسته بندی در وردپرس و برچسب گذاری در وردپرس را داشته باشیم .  درسایت های وردپرسی این دو مفهوم بسیار به یکدیگر شبیه می باشند و در بسیاری موارد باهم دیگر اشتباه میشود .  درمجموع هردو این ها وظیفه اول و اصلیشان کمک به ایجاد یک سایت منظم و گویا برای مخاطب می باشد و به طور مستقیم روی سئوی سایت شما تاثیر ندارند .
      دسته بندی در وردپرس چیست ؟
      موضوعات اصلی سایت در دسته بندی ها جای میگیرد .
      مثلا مطالب سایت شما صرفا در مورد آشپزی و پزشکی میباشد .  پس سایت شما دو دسته اصلی دارد و میتواند زیر دسته های دیگری هم در هرکدام از این دسته های اصلی جای بگیرد .
      مثلا در دسته اصلی آشپزی چند زیر دسته ی دیگر میتواند وجود داشته باشد مانند فست فود ها ، دسر ها ، پیش غذاها و غیره.
      و شما میتوانید برای هردسته زیر دسته های دیگری درست کنید . و البته با تشکیل هردسته میتوانید مادر آن دسته را نیز مشخص کنید .
      اگر هر دو یا سه روز یکبار در مورد یک موضوع خاص نوشته ایجاد میکنید و تعداد قابل توجهی از نوشته های سایت شما مربوط به آن موضوع میشود برای آن موضوع باید دسته بندی ایجاد کنیم .
      برای ایجاد دسته بندی در پنل وردپرس سایت خود درستون سمت راست درقسمت نوشته ها میتوانید روی دسته ها کلیک کنید .

برچسب گذاری در وردپرس چیست ؟
      برای برچسب گذاری در وردپرس زمانی که پیرامون یک موضوع جزیی تر مطالبی دارید و تعداد این مطالب آنقدر زیاد نیست و البته خود آن موضوع فرعی و آنقدر کلی نباشد که بخواهید برای آن دسته تشکیل بدهید میتوانید یک برچسب مشترک برای آن مطالب ایجاد کنید .
      به عنوان مثال در دسته بندی آشپزی شما چند نوشته پیرامون فواید و خواص سبزی ایجاد کرده اید و برچسب فواید میوه و سبزی را برای آن گذاشته اید .
      حالا شخصی که روی این برچسب کلیک کند میتواند تمامی نوشته هایی که این مضمون را درخود دارند و مربط به آن میباشد را مشاهده کند .
      به طور کلی اگر بیشتر از ۵ تا ۱۰ نوشته پیرامون یک مطلب ارسال کرده اید برای آن برچسب جداگانه تشکیل دهید .
      امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد و ممنون میشم اگه نظرات خودتون را پایین مقاله برای ما ارسال کنید .

آموزش ویدئویی وردپرس در ۳ روز را اینجا ببینید .
      برای آنالیز سئو سایت خود اینجا کلیک کنید .