رفتن به مطلب

JW Player - افزونه نمایش آنلاین فیلم وردپرس

Amir.

پست های پیشنهاد شده

jw-player.jpg

اجرای ویدیوی آنلاین یکی از مهمترین و جدیدترین کاربردهای مولتی مدیا در وب است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم امروز یک پلیر خیلی قوی و خوب به نام JW-player که آن را برخی کاربران به صورت دستی استفاده میکنند را برای وردپرس معرفی کنیم تا همه کاربران بتوانند ویدیو های خودشان را از طریق قسمت ارسال نوشته در مطالب خود قرار دهند از ویژگی جالب این پلیر میتوان به بکارگیری Flash و HTML5 اشاره نمود.

پس امروز هم با ما باشید تا این افزونه جالب را با هم بررسی کنیم …

از ویژگی های این افزونه میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

- پشتیبانی کامل از Flash و HTML5

- قابلیت مدیریت ظاهر پلیر به صورت دلخواه

- قراردادن فیلم شما در قالب فلش

- سفارشی کردن لیست فایل های اجرایی

- کد میانبر حرفه ای و بسیار آسان

نصب و کار کردن با این افزونه بسیار ساده و واضح است اما به هر حال اگر جایی مشکلی داشتید میتوانید از این لینک استفاده نمائید

موفق و پیروز و همراه و همیار وردپرس باشید …

منبع : وردپرس98

صفحه دریافت افزونه : http://wordpress.org...-for-wordpress/

ویرایش شده توسط amirabar
  • امتیاز 8
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام.

یه مشکل با این افزونه داشتم. مشکل من اینه که پلیر تو مطالب نشون داده میشه ولی وقتی رو دکمه پلی کلیک میکنم هیچی نشون نمیده ولی صدای فیلم میاد :blink:

از مد HTML5 هم استفاده کردم ولی اون از فلش داغون تره. خطا میده میگه هنگام بارگذاری با خطا روبرو شده :huh:

لطفاً بهم کمک کنید

لینک به ارسال

منم يه سوال داشتم كه در رابطه با اين افزونه ست! (ديگه گفتم تاپيك جديد نزنم)

چطوري ميشه با اين افزونه فايل صوتي هم پخش كرد؟

لینک به ارسال

تمامی فرمت ها رو به صورت .flv دربیارید و آپلود کنید.

لینک آپلود رو توی بخش External Media (در قسمت افزودن چند رسانه ای در صفحه ارسال نوشته) کپی کنید و روی Add Media کلیک کنید.

در صفحه بعد تصویر اولیه پلیر و لینک فایل flv رو توی منوی آبشاری انتخاب کنید.

میتونید یه custom player بسازید که ارتفاع کمی داشته باشه.

همچنین شخصاً برای اجرای فایل صوتی از پلاگین jw-player راضی نیستم. یا از کد های html5 و بدون افزونه یا اینکه از افزونه پیلیر پادکست استفاده کنید. اینطوری فرمت محبوب و رایج mp3 هم میشه پخش کرد.

البتــــــــــــــــه توی وردپرس 3.6 امکان درج پلیر صوتی و تصویری اومده که بهتر از پلاگین ها هست.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

البتــــــــــــــــه توی وردپرس 3.6 امکان درج پلیر صوتی و تصویری اومده که بهتر از پلاگین ها هست.

والا اقاي پارسا گفت كه اين امكان لغو شده!!!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اين كه بايد حتما اون فيلم رو آپلود كنيم !!! اگه بخوايم از ادرسي ديگه ويدئو پخش شه چي؟ "افزودن از نشاني" رو هم زدم لينك رو قرار دادم و پلير نمايش داده نميشه!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

افزونه ایی که از طرف گروه و از همین پلیر هست این امکان رو داره

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...