9 پست در این موضوع قرار دارد

زمانی که می خواستم در گوگل وبمستر تولز WWW سایتم را بر دارم به خطالی زیر برخوردم

post-412-0-34802800-1345030197_thumb.jpgpost-412-0-62273400-1345030211_thumb.jpg

چگونه می توان این خطا را حل کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد تایید را یکبار دیگر بگیرید و از طریق آدرس بدون www تاییدیه را انجام دهید البته احتمالا هنوز انجام نداده اید مراحلش را دنبای کنید تا به مرحله ای که سه گزینه معرفی می کند گزینه دلخواه را انتخاب کنید و در روت سایت خود قرار دهید و بعد باز گردید و بر روی دکمه ی verify کلیک نمایید چند لحظه صبر کنید تا گوگل مالکیت شما را به رسمیت بشناسد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد تایید را یکبار دیگر بگیرید و از طریق آدرس بدون www تاییدیه را انجام دهید البته احتمالا هنوز انجام نداده اید مراحلش را دنبای کنید تا به مرحله ای که سه گزینه معرفی می کند گزینه دلخواه را انتخاب کنید و در روت سایت خود قرار دهید و بعد باز گردید و بر روی دکمه ی verify کلیک نمایید چند لحظه صبر کنید تا گوگل مالکیت شما را به رسمیت بشناسد

به نظر شما آدرس بدون www بهتر است یا با آن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مقاله های سئوی این انجمن برای سرگرمی نوشته نشده اند! ;)

آقای NESTED در این تاپیک, مورد سومش به همین قضیه www پرداخته اند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریدایرکت رو یا باید از طریق پنل هاستت اعمال کنی یا نوشتن کد مربوطه در فایل .htaccess دامینت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد من اینه که بجای حذف www حتما کاری کنید که سایت فقط با www باز شود چرا که در دنیای اینترنت www بسیار عمومی هست و هرکس سایت شما را بخواهد لینک کند با www باز می کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد من اینه که بجای حذف www حتما کاری کنید که سایت فقط با www باز شود چرا که در دنیای اینترنت www بسیار عمومی هست و هرکس سایت شما را بخواهد لینک کند با www باز می کند.

اما دوستان دیگر نظری متفاوت دارند و موتور جستجو را ملاک می دانند نه افراد را

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ;

اما دوستان دیگر نظری متفاوت دارند و موتور جستجو را ملاک می دانند نه افراد را

دوست عزيز يه نكته‌اي رو بهتون بگم اگه ميخواهيد واسه‌ي موتور‌هاي جستجو كار كنيد ، مطلب بنويسيد و ... بهتره همين الان جمع كنيد چون هيچ وقت موفق نخواهيد شد ..

در مورد www يا No www نظره من اينه هيچ تفاوتي با هم ندارند ، هر جور كه در ابتدا سايتتون بوده بهتره همون‌جوري بمونه و تغييرش نديد ..

موفق باشيد ../.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط meraj
      سلام
      من افزونه Google XML Sitemaps رو نصب کردم و تنظیمات لازم رو انجام دادم (مو به مو) اما الان آدرس سایت مپم اینطوری شده http://difiles.ir/sitemap.xml لطفا راهنماییم کنید که چطوری درستش کنم
    • توسط BahramElf
      سلام
      من قالب سایت رو تازه عوض کردم. مشکلی که هست اینکه سایت یه جور خیلی بدی و کند اسکرول میشه، انگار تیک میزنه و گیر داره، تو تنظیمات و اینور و اونور خیلی بررسی کردم چیزی پیدا نشد. نکتش اینجاست اول که صفحه باز میشه و در حال لود شدن هست مشکلی نیست و اسکرول هم درست انجام میشه، اما به محض کامل شدن لود صفحه مشکل اسکرول ایجاد میشه. آدرس سایت:
      www.javaherlux.com
      ممنون میشم یه نگاه بندازین و راه حلی اگه داره راهنمایی کنید.
    • توسط Fara-MarZ
      درود

دوستان ما با تکنیک گذاشتن نقطه در قسمت دسته بندیه پیوندهای یکتا ، دسته بندی رو از آدرس سایت حذف کردیم به عنوان مثال
      mysite.com/category/fa
      شد
      mysite.com/fa

خب الان مشکل اینجاست که نقشه ایجاد شده توسط yoast به شکل زیره
      mysite.com/./fa
      اگر گوگل به این صورت ایندکس کنه آیا خطا میگیره و بر سئو تاثیر میذاره؟

اینم لینک
      https://newhyips.info/category-sitemap.xml

پیشاپیش ممنون
    • توسط iman101
      سلام
      چند وقتیه یه عبارت به آخر آدرس وبسایتم اضافه میشه. مثل : ?v=5999de458099
      که آدرس سایتم این شکلی میشه : http://idigion.ir/?v=856d5f20d832
      میخواستم بدونم مشکل از کجاس و چجوری حلش کنم؟
      خودم حدس میزنم مربوط به ووکامرس میشه

ممنونم از دوستانی که توجه میکنند