رفتن به مطلب

گزارش باگ در افزونه parsidate

alimir

پست های پیشنهاد شده

سلام،

در تابع detect_rss، خط دستوری is_feed خطا زیر رو ایجاد میکنه که با حذف اون مشکل حل میشه!!!

href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information. (This message was added in version 3.1.)

همچنین در رابطه با ویجت آرشیو، همونطور که قبلا در تاپیک مشکلات افزونه ها گفته بودم، روی لینک برخی از تاریخ ها ارور 404 ایجاد شده و گزینه تبدیل تاریخ در پیوند یکتا عمل نمیکنه!!!

لینک به ارسال

سلام، در تاپیک زیر به چند مورد باگ در افزونه اشاره کردم که ممنون میشم مدیران پیگیری کنند:

http://forum.wp-parsi.com/topic/18966-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%DA%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-parsidate/

لینک به ارسال

این از اول وجود داشته و مشکل از یک تابع برای بخش فید هست

مشکل خاصی نیست و فیکس میشه

لینک به ارسال

بله در حال تست هستیم

البته روی تعداد کمی از سایتها خطا داده برای همین پروسه رو کمی طولانی کرده

لینک به ارسال

آقا مرتضی

آرشیو ماهانه من هم به هم خورده: مثلاً برای آپریل 2014 رو به صورت تیر 2014 نشون می‌ده. احتمالاً برای پارسی دیته!

لینک به ارسال

غیرفعال و تست کنید

شما بخش آرشیوتون نباید نصفه تبدیل بشه

لینک به ارسال

با پوسته پیش فرض هم همینه؟

با پیش فرض تست شد مشکلی نبود

لینک به ارسال

آقا مرتضی

با آپدیت به نگارش 1.3.2 مشکل "ماه" حل شد (البته ورودی رو از تاریخ میلادی می‌گیره یعنی مثلاً الان ماه 4 میلادی هستیم، این 4 رو میگیره و خروجی ماه 4 شمسی رو نشون می‌ده) و "سال" رو هنوز 2014 نشون می‌ده.

ضمناً نمی‌تونم برم رو پوسته پیش فرض، اگر نیاز هست کد پوسته رو براتون بفرستم!

:)

ویرایش شده توسط veveb
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام . من وردپرسم همیشه روی حالت دیباگ میذارم . امروز که پارسی دیت رو نصب کردم خطای زیر رو همش نشون میداد . گفتم اطلاع بدم :

Notice: date_default_timezone_set() [function.date-default-timezone-set]: Timezone ID '' is invalid in /home/webfores2/public_html/sandbox/wp-content/plugins/wp-parsidate/wp-parsidate.php on line 154

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام و احترام اقا افزونه قابلیت جلالی سازی خروجی تابع get_the_modified_date رو نداره ؟! برای من تبدیل نمیکنه

لینک به ارسال

با سلام و احترام اقا افزونه قابلیت جلالی سازی خروجی تابع get_the_modified_date رو نداره ؟! برای من تبدیل نمیکنه

خروجی میلادی معمولی میده؟

لینک به ارسال

اره دقیقا مرتضی جان

خروجی میلادی میده با هر فرمتی که تو تنظیمات مشخص کنم

لینک به ارسال

ممنون از گزارش باگ، پچ اپلای شد و در ورژن بعدی یعنی ورژن 2.2 به صورت عمومی منتشر میشه. فعلاً برای فیکس این باگ میتونید از کد زیر توی functions.php استفاده کنید و بعد از نصب ورژن 2.2، میتونید این کد رو حذف کنید:

add_filter( 'get_post_modified_time', 'wpp_fix_post_date', 10, 2 );

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...