رفتن به مطلب

ریدایکت شدن لینکها به یک وب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام ؛

روی لینکهای سایتم از وب سایت های دیگه که کلیک میشه میره به آدرس زیر و سایت رو نمیاره :

http://moreclosings.com/showthread.php?sid=253210

لینک به ارسال

میشه یه مثال بزنید

افزونه های سایت رو بررسی کنید (غیرفعال و تست)

و همچنین قالب

لینک به ارسال

سلام ؛

روی لینکهای سایتم از وب سایت های دیگه که کلیک میشه میره به آدرس زیر و سایت رو نمیاره :

http://moreclosings.com/showthread.php?sid=253210

بله بنده نیز امروز در حال جستجو در گوگل بودم و یکی از پیوندها پیوند به سایت شما بود که به این سایت منتقل شدم...#

لینک به ارسال

بله روی لینک www.progpars.com کلیک کنید برای مثال .

افزونه ها و پوسته ها چک شده .

متاسفانه این چند وقته زیاد حمله میشه به سایت . تروجان چند سری بود درست کردم دوباره یه سری جدید ... وقتش رو هم ندارم سر یسری مسائل درست رسیدگی کنم . باز دوستان راهی به نظرشون رسید بگن تشکر

لینک به ارسال

بله روی لینک www.progpars.com کلیک کنید برای مثال .

افزونه ها و پوسته ها چک شده .

متاسفانه این چند وقته زیاد حمله میشه به سایت . تروجان چند سری بود درست کردم دوباره یه سری جدید ...  وقتش رو هم ندارم سر یسری مسائل درست رسیدگی کنم . باز دوستان راهی به نظرشون رسید بگن تشکر

آنتی ویروس نصب کرده اید؟

بهتره که کل هاستتون رو از نظر وجود ویروس/تروجان و فایل شل بررسی کنید.

این طوری بهتر میشه به نتیجه رسید.

لینک به ارسال

این مسئله اوکی شد حالا باز یه Shell scan هم باید بکنم دوستان راهی چیزی هم باز دارن بگن تشکر

لینک به ارسال

سایت شما هک شده است که به این آدرس ریدایرکت می شود. ریدایرکت ها و htaccess را چک کنید...

بله. درسته. هک شده. چون یادمه توی مقاله ای خوندم که یکی از مضراتی که از باز بودن شاخه wp-admin میرسه, تزریق کدهای JS/redirect توسط هکر به انتهای فایل فانکشن هست که منجر به بلاک کردن سایت هک شده توسط گوگل نیز میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...