• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
omid0098i

بخش های اصلی سایت در گوگل

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان گلم

امیدوارم نماز روزتون مورد قبول درگاه الهی قرار بگیره.

دوستان کلمه ی دانلود 0098 رو که توی گوگل سرچ می کنیم بخش هایی از سایت به صورت زیرهمی نشون داده میشن (تصویر زیر)

برای تغییر دادن لینکها و قرار دادن بخش های مهم سایت به گوگل وبمستر و بخش CONFIGORATION ===>SITELINK مراجعه کردم و هشت تا لینک گذاشتم خیلی وقت پیش ، ولی هیچ تغییری نکرد !

بنظرتون چکار کنم ؟

post-83-0-92159200-1345100231_thumb.png

ممنون

ویرایش شده در توسط omid0098i
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون برادر ....

ولی اونجا گفته بودن چطوری این کارو کنیم - اینجا گفتم اینجوری هست و .... ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز SiteLink هاي سايت شما رو خود گوگل تشخيص ميده و انتخاب ميكنه ، يعني ما هيچ دخالتي نميتونيم داشته باشيم ، اون قسمت از گوگل وبمستر تقريبا يك بخش پيشنهادي براي گوگل هستش و 100% عمل نميكنه ، يعني شما لينكاي مورد نظرتون رو فقط پيشنهاد ميديد و در آخر اين گوگل هستش كه انتخاب ميكنه باشه يا نه ، ممكنه لينكي كه شما در اون قسمت وارد ميكنيد مطابق پارامترهاي گوگل نباشه پس در نتيجه در نتايج شما قرار نميگيره .. معمولا لينك‌هاي پر بازديد از سايت به عنوان سايت‌لينك قرار ميگيرند ..

موفق باشيد ../.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون قسمتی که در گوگل هست برای این نیست که شما لینک پیشنهاد بدید برای این هست که جلوی اون لینک ها را بگیرید

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته امير‌سينا جان ، حرف آقا امير‌سينا درسته و من اشتباه گفتم ، من اصلا به اين متن توجه نكرده بودم ..

Sitelinks are automatically generated links that may appear under your site's search results. Learn more. If you don't want a page to appear as a sitelink, you can demote it. Only site owners and users with full permissions can demote sitelinks.

تصحيح ميكنم ..

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری