رفتن به مطلب

بخش های اصلی سایت در گوگل

omid0098i

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گلم

امیدوارم نماز روزتون مورد قبول درگاه الهی قرار بگیره.

دوستان کلمه ی دانلود 0098 رو که توی گوگل سرچ می کنیم بخش هایی از سایت به صورت زیرهمی نشون داده میشن (تصویر زیر)

برای تغییر دادن لینکها و قرار دادن بخش های مهم سایت به گوگل وبمستر و بخش CONFIGORATION ===>SITELINK مراجعه کردم و هشت تا لینک گذاشتم خیلی وقت پیش ، ولی هیچ تغییری نکرد !

بنظرتون چکار کنم ؟

post-83-0-92159200-1345100231_thumb.png

ممنون

ویرایش شده توسط omid0098i
لینک به ارسال

ممنون برادر ....

ولی اونجا گفته بودن چطوری این کارو کنیم - اینجا گفتم اینجوری هست و .... ;)

لینک به ارسال

دوست عزيز SiteLink هاي سايت شما رو خود گوگل تشخيص ميده و انتخاب ميكنه ، يعني ما هيچ دخالتي نميتونيم داشته باشيم ، اون قسمت از گوگل وبمستر تقريبا يك بخش پيشنهادي براي گوگل هستش و 100% عمل نميكنه ، يعني شما لينكاي مورد نظرتون رو فقط پيشنهاد ميديد و در آخر اين گوگل هستش كه انتخاب ميكنه باشه يا نه ، ممكنه لينكي كه شما در اون قسمت وارد ميكنيد مطابق پارامترهاي گوگل نباشه پس در نتيجه در نتايج شما قرار نميگيره .. معمولا لينك‌هاي پر بازديد از سايت به عنوان سايت‌لينك قرار ميگيرند ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

اون قسمتی که در گوگل هست برای این نیست که شما لینک پیشنهاد بدید برای این هست که جلوی اون لینک ها را بگیرید

لینک به ارسال

درسته امير‌سينا جان ، حرف آقا امير‌سينا درسته و من اشتباه گفتم ، من اصلا به اين متن توجه نكرده بودم ..

Sitelinks are automatically generated links that may appear under your site's search results. Learn more. If you don't want a page to appear as a sitelink, you can demote it. Only site owners and users with full permissions can demote sitelinks.

تصحيح ميكنم ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...