رفتن به مطلب

افزونه یا کد برای شمارش IP مطالب !

silver21

پست های پیشنهاد شده

نمیدونم چنین چیزی تابحال ساخته شده یا نه، کد یا افزونه ای میخوام که آمار ip های ورودی به هر مطلب رو نشون بده

* با امکان اینکه آی پی های تکراری و مشابه رو حساب نکنه (ممکنه یکی بی جهت آی پی عوض کنه و مدام بیاد مطلبو بخونه)

- سایتهایی هستند که میتونن آمار بدن ولی نه اینکه بگن فلان مطلب چه تعداد ورودی ip داشته.

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

افزونه زیر دارای متغیرهای:

Today Page Views: %todaypageviews%
This Total Page Vistors: %thistotalvisitors%
This Total Page Views: %thistotalpageviews%
This Today Page Vistors: %thistodayvisitors%
This Today Page Views: %thistodaypageviews%

است.

http://wordpress.org/plugins/statpress-visitors/

لینک به ارسال

افزونه زیر دارای متغیرهای:

Today Page Views: %todaypageviews%
This Total Page Vistors: %thistotalvisitors%
This Total Page Views: %thistotalpageviews%
This Today Page Vistors: %thistodayvisitors%
This Today Page Views: %thistodaypageviews%

است.

http://wordpress.org/plugins/statpress-visitors/

یک روز برای تست و سردرآوردن از عملکردش نصب کردم ؛ کلی اطلاعات داد ؛ البته نشون میده مثلا پست ها چه تعداد بازدید کننده دارن و ورودی کاربرا و... هم دقیقه ، اما نمیشه میون اون همه ذخایر اطلاعاتیش دنبال پست مورد نظر گشت (مثلا فلان پست چندتا بازدید کننده و مشاهده و ip ورودی داشته)

- در هر صورت چیز نزدیکی بود ؛ ممنونم

- میخوام غیرفعال کنم؛ با اطلاعات زیادی که ذخیره کرده تو دیتابیس چیکار کنم ، چطور پاکشون کنم!؟

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

اون پارامترها رو باید در ابزارک افزونه استفاده کنید تا در کنار هر پست دیتای اون پست رو نمایش بده و نیازی نیست در بک پنل دنبال چیزی بگردید.

اما به هر حال بعد از غیرفعال و پاک کردن پلاگین اگر هنوز جداولش در دیتابیس بود می تونید جداولش رو از دیتابیس (phpmyAdmin) به سادگی drop کنید. فکر کنم اسم جداولش شامل stst باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...