رفتن به مطلب

یک سوال آیا سایت من هک شده؟

said

پست های پیشنهاد شده

سلام این سایت موقه باز شدن این ارور رو میده

آیا امکانش هست که هک شده باشه؟؟؟

Warning: require_once(./system4/LOADER.php) [function.require-once]: failed to open stream: Permission denied in /home/biharami/public_html/albash.ir/index.php on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './system4/LOADER.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/biharami/public_html/albash.ir/index.php on line 3

ویرایش شده توسط said
لینک به ارسال

سلام

فایل function مشکل پیدا کرده. علتش خیلی چیزها می تونه باشه.

لینک به ارسال

از ایندکس سایت بک آپ بگیرید و فایل ایندکس رو از بسته وردپرس جایگزین ایندکس فعلی کنید و تست کنید.

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز

بنده یک سایت وردپرسی دارم که چند باره که مورد حمله هکر ها قرار می گیره ولی با آموزشات امنیتی سایت تمام دریچه های هک رو سعی کردم ببندم مدتی راحت شدم ولی مشکل جدیدی دارم.

فایل index.php سایت بعد مدتی حذف میشه و تمام فایل های سایت نمایش داده میشه نمیدونم کار هکره یانه ؟ چون سطح دسترسی رو تغییر دادم چیزی هم ظاهرا آپلود نکرده.

با هاست هم تماس گرفتن گفتند مشکل از امنیت ما نیست

دوستان راهنمایی کنند آیا مشکل دیگه ای است یا خیر هک شدم؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام این سایت موقه باز شدن این ارور رو میده

آیا امکانش هست که هک شده باشه؟؟؟

Warning: require_once(./system4/LOADER.php) [function.require-once]: failed to open stream: Permission denied in /home/biharami/public_html/albash.ir/index.php on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './system4/LOADER.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/biharami/public_html/albash.ir/index.php on line 3

ممنون بابت پی گیریتون ولی سایت ما قدرت گرفته از شیرترانیکس هست نه وردپرس مشکل سایت هم پاک شدن فایل های داخل پوشه سیستم سایت هست که همه ی فایل هاش حذف میشن علت حذف شدنشون تا جایی که من میدونم هک شدن هست... ولی واقن نمیدونم که کاره هکره یانه!!!

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز

بنده یک سایت وردپرسی دارم که چند باره که مورد حمله هکر ها قرار می گیره ولی با آموزشات امنیتی سایت تمام دریچه های هک رو سعی کردم ببندم مدتی راحت شدم ولی مشکل جدیدی دارم.

فایل index.php سایت بعد مدتی حذف میشه و تمام فایل های سایت نمایش داده میشه نمیدونم کار هکره یانه ؟ چون سطح دسترسی رو تغییر دادم چیزی هم ظاهرا آپلود نکرده.

با هاست هم تماس گرفتن گفتند مشکل از امنیت ما نیست

دوستان راهنمایی کنند آیا مشکل دیگه ای است یا خیر هک شدم؟

با تشکر

به صورت قطعی نمیشه گفت بعضی مواقع هاستینگ که مطلع میشه کد مخربی وجود دارد ویا... اون فایل حذف میکنند

هکر هم اگر دسترسی پاک کردن خطوط داشته باشه حتما صفحه هک را میگزارد اما فکر نمیکنم هک شده باشید

لینک به ارسال

سلام دوباره

امروز فکر کنم فهمیدم چرا ایندکس حذف میشه

وقتی فایل منیجر رو باز کردم به یه فایل مشکوک برخوردم xxxx.php با فرمت پی اچ پی

وقتی بازش کنی میتونی به راحتی همه فایل های سایت رو بدون هیچ دردسری حذف کنی یا ویرایش کنی و کل فولدر های سایت مثل فایل منیجر برات نمایش داده میشن.

مطمئن شدم که کسی نفوذ کرده.

حالا دوستان راهنمایی کنن چطور کسی میتونه همچین فایلی آپلود کنه؟هنگ کردم چون همه راه های نفوذ رو بستم.

قبلا هم یه فایل به اسم mailme2.php بود.

دوستان کمک کنید.

لینک به ارسال

سلام

فایلی که میگین به احتمال خیلی زیاد یک شل هست که هکر یا هر کسی که بتونه دسترسی یا ... داشته باشه میتونه آپلود کنه و کنترل هاست رو به دست بگیره

اگر هاستینگت جای مطمعنی باشه و مانیتورینگش روشن باشه و همیشه فعال باشه اتوماتیک این فایل هارو شناسایی و حذف میکنه

ممکنه هاستینگت ضعیف باشه یا شلر به صورت حرفه ای انکود شده باشه

در هر صورت به مدیر هاستینگت بگو یک اسکنی بکنه هاستت رو و پاکسازی کنه و شما خودت هم همه فایل هارو به جز wp-content و کانفیگ حذف کن و دوباره دستی آپلود کن

شاخه wp-content رو هم دستی چک کن و فایل های مشکوک و .. رو حذف کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...