رفتن به مطلب

سوال در مورد نقشه سایت با افزونه yoast

wp-reza

پست های پیشنهاد شده

سلام

مپ مربوط به افزونه yoast قسمتی داره به نام

ورودی در هر صفحه

Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to 1000, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):

همونطور که از متن معلومه پیشفرض روی 1000 قرار داره , اگه این مقدارو بیشتر کنیم چه مشکلاتی پیش میاد؟ (بیشتر کردن این مقدار به معنای کمتر شدن تعداد نقشه های ایجاد شده مربوط به تگ ها , مطالب و.. است)

لینک به ارسال

فکر نکنم در اصل قضیه تفاوتی داشته باشه ولی پیشنهاد میکنم خیلی زیادش نکنید که حجم هر نقشه خیلی بالا نره.

لینک به ارسال

تا اون جا که من میدونم موارد دیگه خیلی مهم تره

مثل مطلب کپی نشده و منظم به روز شدن و پست های سئو شده

من خودم اون عددو گذاشتم رو 400 !

لینک به ارسال

سایت من یه مشکلی داره اونم اینکه سابقا برای افزایش بازدید!! متاسفانه تگ های زیادی واسه مطالب زدیم

الان تعداد مپ ها (مپ های مربوط به تگ) زیاد شده و گهگاه باعث ارور میشه , مقدار رو به 5000 تغییر دادیم (کاهش تعداد مپ ها) و مشکل ارور ها رفع شده اما به نظر میاد ایندکس مطالب با تاخیر صورت میگیره

لینک به ارسال

اگه سایتتون زیر یه سال عمر داره و موضوع پر بازدیده (پر رقیب) بهتره برچسبها و دسته ها رو از سایت مپ حذف کنید.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

حداکثر موارد برای نقشه سایت پیشفرض ۱۰۰۰ است  اما مقدار بیشتر هم می توانید انتخاب کنید. این برروی حجم استفاده شده هاست شما تاثیر خواهد گذاشت اگر محدودیت ندارید میتوانید این مقدار پیشفرض را بیشتر کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سئوی سایت میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.digimajale.com/education/world-of-technology/website/seo/

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...