11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

بعد از عوض کردن قالب ، پلاگین Auto Post Thumbnail رو نصب کردم و عکس های قبلی رو در اندازه واقعی تصویر شاخصش رو ساخت

ولی الان پست میدم تصویر شاخص غیر از اندازه خود عکس میخواد بگذاره ولی پلاگین Dynamic Image Resizer نصب هست بنابراین تمام عکس ها را غیر از اندازه اصلی را پاک میکند

در بخش تنظیمات >> رسانه اندازه بند انگشتی رو صفر گذاشتم و تیک پایینش رو هم برداشتم

افزونه قبلی رو غیر فعال و افزونه Auto Featured Image رو نصب کردم ولی باز هم درست نشد

post-167-0-78470200-1345153144_thumb.png

در خود پست بعد از آپلود عکس تصویر شاخص را انتخاب میکنم اما عکسی را که Dynamic Image Resizer پاک کرده را انتخاب میکند

ممنون میشم راهنمایی کنید چه کار کنم تا هر عکسی که آپلود میکنم در همون اندازه به عنوان تصویر شاخص شناخته بشه

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

اشتباه شما صفر گذاشتن اندازه بند انگشتیه. Dynamic Image Resizer‌ هیچ تصویری رو پاک نمیکنه فقط اندازه‌ای غیر از بندانگشتی رو زمان درخواست میاسزه نه زمان آپلود. در ضمن حتما پیوند یکتای سایتتون چیزی غبر از پیش فرض باید باشه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از جواب

برای تست اندازه تصویر شاخص رو روی 200*200 تنظیم کردم

ولی یک عکس دیگه رو با اندازه دیگر رو میخواست به عنوان تصویر شاخص انتخاب کند

و در هاست فقط اندازه واقعی عکس وجود داره و اندازه مشخص شده یعنی 200*200 وجود نداشت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با استفاده از پلاگین Ajax Thumbnail Rebuild فقط اندازه‌ی بندانگشتی تصاویر رو از نو بازسازی و نتیجه رو اعلام کنین تا مشکل رو پیدا کنیم. غیر از Dynamic Image Resizer پلاگین دیگه‌ای مربوط به تصاویر فعال نباشه.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از روی افزونه

Ajax Thumbnail Rebuild اندازه 200*200 رو انتخاب کردم ولی هیچ عکسی ساخته نشد

خواستم پست رو ویرایش کنم که نشد

افزونه Dynamic Image Resizer رو غیر فعال کردم و مشکل حل شد و افزونه Ajax Thumbnail Rebuild تصاویری به اندازه 200*200 ساخت ( 200*18* یا 200*109 یا .... هر عکس در یک اندازه ای که یکیش 200 هست )

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض شرمندگی که پست جدید ارسال میکنم امکان ویرایش پست های قبلی وجود ندارد

الان فهمیدم که قالب برای تصویر شاخص فقط اندازه (600xXXX (600x9999 رو قبول میکنه

آیا میشه کاری کرد که تصویر های شاخص خود عکس ها باشند تا نیازی به وجود عکس اضافه در هاست نباشه؟ یا حداقل اندازه رو تغییر داد؟

( تمام عکس ها غیر از 3 4 تا پست آخر تصاویر شاخص خود عکس ها هستند

Auto Post Thumbnail از این افزونه استفاده کردم و در اندازه خود عکس تصویر شاخص گذاشت ولی الان در ابعاد 600xXX میگذاره )

ویرایش شده در توسط namakpash
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یعنی چی؟

آیا میشه کاری کرد که تصویر های شاخص خود عکس ها باشند تا نیازی به وجود عکس اضافه در هاست نباشه؟

من متوجه نشدم!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یعنی چی؟

من متوجه نشدم!

افزونه Dynamic Image Resizer میاد تمام اندازه هایی غیر از عکس اصلی رو پاک میکنه ( البته فکر کنم اون اندازه ای که در تنظیمات تصویر شاخص مشخص شده رو نباید پاک کنه که برای من پاک میکنه )

الان این افزونه رو غیر فعال کردم تا عکس در ابعاد 600xXX رو پاک نکنه چون بدون این که من چیزی رو تنظیم کرده باشم فقط همین اندازه عکس رو به عنوان تصویر شاخص پست قرار میگیره

حالا میخوام Dynamic Image Resizer رو فعال کنم و تصویر شاخص همون عکس درون پست باشه نه یک عکس کوچک تر

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حالا میخوام Dynamic Image Resizer رو فعال کنم و تصویر شاخص همون عکس درون پست باشه نه یک عکس کوچک تر

باید کدی که تصویر شاخص رو فراخوانی کرده ویرایش و مقدار thumbnail رو full‌ تغییر بدین.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هر عکسی و که در تصویر شاخص اپ میکنم این ارور و مید ه:خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هر عکسی و که در تصویر شاخص اپ میکنم این ارور و مید ه:خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، روی یک سایت کار میکنم ، قالبش این امکان رو داره که میشه تصاویر شاخص پست ها رو برای هر پست که میخوایم مخفی کنیم ! ما میخوایم بعضی از تصاویر رو مخفی کنیم که در پست نمایش داده نشه ( ینی تصویر شاخص رو برای پست قرار میدیم اما از نمایشش در پست جلوگیری میکنیم) ! آیا این کار باعث میشه که تصاویر ایندکس نشن ؟ 
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان
      من می خوام برای هر دسته ای که دارم یه تصویر خاص اگه تصویر نداشته باشه تصویر شاخصش بشه می خوام بهم یه افزونه بدید تا کارم رو راه بندازه.
    • توسط بهنام مرادی
      با سلام و خسته نباشید به اعضای سایت
      من یه مدتیه که افزونه چند زبانه کردن سایت wpml رو نصب کردم ولی مشکلاتی برای وردپرس من ایجاد کرده!
      مشکلات: بخش کتابخانه ، ادیتور خود وردپرس ، افزونه ویژوال کامپوزر و yoast seo      مشکل پیدا کردن و کار نمیکنن؟؟
      هروقت حذف میکنم افزونه رو درست میشن ولی واقعا لازمش دارم . میشه راهنمایی کنید چطور میشه این ناسازگاریا رو درست کرد؟؟
    • توسط miladvox
      سلام
      کسی میدونه با چه افزونه ای یا راه حلی میشه عکسی که روی هاست دیگران آپلود شده را به عنوان تصویر شاخص داخل سایت خودم استفاده کنم ؟
      الان مشکلی که دارم تعداد مطالب سایت خیلی بالاست هاستم گنجایش آپلود تعداد زیاد عکس نداره .... میخوام تصاویر شاخص بدون اینکه روی هاستم آپلود بشه از اون عکس استفاده کنم .
      مثل سایت زیر
      http://javuni.ir/
      تصاویر شاخص سایت روی هاست خودش نیست فقط ریسایز کرده عکسها رو و به عنوان تصویر شاخص استفاده کرده ... ولی هسته سایت وردپرس نیست .

کسی میتونه راهنمایی کنه...ممنون میشم
    • توسط mehdi.tayebi
      سلام به همگی دوستان .
      با استفاده از تابع add_theme_support قابلیت اضافه شدن تصاویر بندانگشتی به قالب خودم ایجاد کردم .
      add_theme_support( 'post-thumbnails' ); حال با استفاده از تابع add_image_size برای تصاویر شاخصم دو مقدار سایز ایجاد کردم . " small-thumbnail " که مربوط به مطالب بلاگم میشه و " portfolio-small " که مربوط به مطالب و نمونه کارهایی میشه که با استفاده از custom_post_type ها ایجاد کردم .
      add_image_size('small-thumbnail',340,120); add_image_size('portfolio-small',275,175); مشکلی که ایجاد به وجود اومده من وقتی تصویر مورد نظر آ‍پلود میکنم در کل باید در پوشه uploads نهایت از یک تصویر سه سایز کراپ شده داشته باشم " سایز اصلی " ، " اندازه  small-thumbnail" و " اندازه portfolio-small " . اما برای هر تصویر شاخص من پنج تصویر در سایزهای مختلف ایجاد میشه که اصلا ارتباطی با add_imge_size من نداره بخصوص تصاویر مربوط به portfolio-small .

مشکل کار دقیقا چیه و چه کاری باید انجام داد ؟