رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعد از عوض کردن قالب ، پلاگین Auto Post Thumbnail رو نصب کردم و عکس های قبلی رو در اندازه واقعی تصویر شاخصش رو ساخت

ولی الان پست میدم تصویر شاخص غیر از اندازه خود عکس میخواد بگذاره ولی پلاگین Dynamic Image Resizer نصب هست بنابراین تمام عکس ها را غیر از اندازه اصلی را پاک میکند

در بخش تنظیمات >> رسانه اندازه بند انگشتی رو صفر گذاشتم و تیک پایینش رو هم برداشتم

افزونه قبلی رو غیر فعال و افزونه Auto Featured Image رو نصب کردم ولی باز هم درست نشد

post-167-0-78470200-1345153144_thumb.png

در خود پست بعد از آپلود عکس تصویر شاخص را انتخاب میکنم اما عکسی را که Dynamic Image Resizer پاک کرده را انتخاب میکند

ممنون میشم راهنمایی کنید چه کار کنم تا هر عکسی که آپلود میکنم در همون اندازه به عنوان تصویر شاخص شناخته بشه

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اشتباه شما صفر گذاشتن اندازه بند انگشتیه. Dynamic Image Resizer‌ هیچ تصویری رو پاک نمیکنه فقط اندازه‌ای غیر از بندانگشتی رو زمان درخواست میاسزه نه زمان آپلود. در ضمن حتما پیوند یکتای سایتتون چیزی غبر از پیش فرض باید باشه.

لینک به ارسال

ممنون از جواب

برای تست اندازه تصویر شاخص رو روی 200*200 تنظیم کردم

ولی یک عکس دیگه رو با اندازه دیگر رو میخواست به عنوان تصویر شاخص انتخاب کند

و در هاست فقط اندازه واقعی عکس وجود داره و اندازه مشخص شده یعنی 200*200 وجود نداشت

لینک به ارسال

با استفاده از پلاگین Ajax Thumbnail Rebuild فقط اندازه‌ی بندانگشتی تصاویر رو از نو بازسازی و نتیجه رو اعلام کنین تا مشکل رو پیدا کنیم. غیر از Dynamic Image Resizer پلاگین دیگه‌ای مربوط به تصاویر فعال نباشه.

لینک به ارسال

از روی افزونه

Ajax Thumbnail Rebuild اندازه 200*200 رو انتخاب کردم ولی هیچ عکسی ساخته نشد

خواستم پست رو ویرایش کنم که نشد

افزونه Dynamic Image Resizer رو غیر فعال کردم و مشکل حل شد و افزونه Ajax Thumbnail Rebuild تصاویری به اندازه 200*200 ساخت ( 200*18* یا 200*109 یا .... هر عکس در یک اندازه ای که یکیش 200 هست )

لینک به ارسال

با عرض شرمندگی که پست جدید ارسال میکنم امکان ویرایش پست های قبلی وجود ندارد

الان فهمیدم که قالب برای تصویر شاخص فقط اندازه (600xXXX (600x9999 رو قبول میکنه

آیا میشه کاری کرد که تصویر های شاخص خود عکس ها باشند تا نیازی به وجود عکس اضافه در هاست نباشه؟ یا حداقل اندازه رو تغییر داد؟

( تمام عکس ها غیر از 3 4 تا پست آخر تصاویر شاخص خود عکس ها هستند

Auto Post Thumbnail از این افزونه استفاده کردم و در اندازه خود عکس تصویر شاخص گذاشت ولی الان در ابعاد 600xXX میگذاره )

ویرایش شده توسط namakpash
لینک به ارسال

این یعنی چی؟

آیا میشه کاری کرد که تصویر های شاخص خود عکس ها باشند تا نیازی به وجود عکس اضافه در هاست نباشه؟

من متوجه نشدم!

لینک به ارسال

این یعنی چی؟

من متوجه نشدم!

افزونه Dynamic Image Resizer میاد تمام اندازه هایی غیر از عکس اصلی رو پاک میکنه ( البته فکر کنم اون اندازه ای که در تنظیمات تصویر شاخص مشخص شده رو نباید پاک کنه که برای من پاک میکنه )

الان این افزونه رو غیر فعال کردم تا عکس در ابعاد 600xXX رو پاک نکنه چون بدون این که من چیزی رو تنظیم کرده باشم فقط همین اندازه عکس رو به عنوان تصویر شاخص پست قرار میگیره

حالا میخوام Dynamic Image Resizer رو فعال کنم و تصویر شاخص همون عکس درون پست باشه نه یک عکس کوچک تر

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم :wub:

لینک به ارسال
حالا میخوام Dynamic Image Resizer رو فعال کنم و تصویر شاخص همون عکس درون پست باشه نه یک عکس کوچک تر

باید کدی که تصویر شاخص رو فراخوانی کرده ویرایش و مقدار thumbnail رو full‌ تغییر بدین.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

من هر عکسی و که در تصویر شاخص اپ میکنم این ارور و مید ه:خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

لینک به ارسال

من هر عکسی و که در تصویر شاخص اپ میکنم این ارور و مید ه:خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...