رفتن به مطلب

تفاوت ساب دامین

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

میخواستم بدونم تفاوت بین این دو تا سابدامین برای ایجاد فروم چیه ؟ forum.yourdomin.com با yourdomin.com/forum

با زبان ساده بگید ممنون میشم ...

لینک به ارسال

به طور کل، ساب فولدر برای نمایش یک زیر قسمت از همون بخش استفاده میشه..(مثلا برای نمایش دسته بندی ها،برگه هاو...) و ساب دامین برای ایجاد بخش جدید استفاده میشه (مثلا انجمن،فروشگاه و...)

لینک به ارسال

به طور کل، ساب فولدر برای نمایش یک زیر قسمت از همون بخش استفاده میشه..(مثلا برای نمایش دسته بندی ها،برگه هاو...) و ساب دامین برای ایجاد بخش جدید استفاده میشه (مثلا انجمن،فروشگاه و...)

الان من بخوام انجمنم رو با سیستم ipb راه اندازی کنم، فرقی بین ساب دامین یا ساب فولدر نیست ؟

لینک به ارسال

انجمن چون بخش جداگانه محسوب میشه بهتره رو ساب دامین باشه.

لینک به ارسال

فرق نمیکنه که چه نوع دامنه ای بزارید

اگه ساب دامنه بزارید, که یک جز جداگانه از سایت شما محسوب میشه

به نظر من انجمن رو با دامنه site.ir/forum بزارید بهتره...

معمولا سایت های بزرگ در دنیا, به انجمن ساب دامنه نمیدن. از نظر من دلیلش به در آمد سایت برمیگرده ;)

لینک به ارسال

سلام دوستان ...

میخواستم بدونم تفاوت بین این دو تا سابدامین برای ایجاد فروم چیه ؟ forum.yourdomin.com با yourdomin.com/forum

با زبان ساده بگید ممنون میشم ...

تفاوتشون تو مستقل بودن و مستقل نبودنشون هست! ساب دامین باشه بهتره. چون مستقله و فرضا اگر سایت فــــــــــــیلتر بشه، ساب دامین آزاده. اما اگر ساب فولدر باشه برعکس میشه!

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

تفاوتشون تو مستقل بودن و مستقل نبودنشون هست! ساب دامین باشه بهتره. چون مستقله و فرضا اگر سایت فــــــــــــیلتر بشه، ساب دامین آزاده. اما اگر ساب فولدر باشه برعکس میشه!

از این نظر شما درست میگید

اما حالا از چند زاویه دیگه به این قضیه نگاه کنید:

اگه انجمن در ساب دامنه نباشه, یه جورایی رنک گوگل اون شامل سایت اصلی هم میشه

اگه انجمن در ساب دامنه نباشه, معلوم نیست که بازدید سایت بیشتره یا انجمن و شما میتونید از طریق هر دو کسب در آمد کنید

اگه انجمن در ساب دامنه باشه, در صورت بزرگ شدن اون و بالا رفتن پهنای باند سایت و انجمن رو روی دو سرور جداگانه بزارید

اگه انجمن در ساب دامنه باشه, یه جورایی سایت شما 2 سایت حساب میشه

لینک به ارسال

به نظر من هم اگر در ساب دامین باشه بهتره البته هیچ فرقی نداره تنها فرقشون اینکه ساب دامین مستقل از روت اصلی سایت هستش و یک بخش کاملا جدا حساب میشه .

خوبی سابت دامین این هستش که میتونید از یک هاست دیگه برای میزبانی اون استفاده کنید و کلا از سایت اصلی اون رو جدا کنید که اینطوری به نفع سایت اصلی هستش چون فشار کمتری دیگه به سرور سایت اصلی وارد میشه همونطور هم که میدونید وردپرس به CPU با قدرت فرکانسی بالایی احتیاج داره و همینطور رم بالا . اگر بخواهید با یک فولدر دیگه یک انجمن دیگه هم روی همون سایت راه اندازی کنید اینجوری فشار خیلی زیادی به سرور اصلی وارد میشه. مزیت این روش هم در اینکه اگر یه موقعی سایت اصلی از دسترس خارج شد کاربران میتونن همچنان از انجمن استفاده کنند و برعکس .

موفق باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...